Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Alkolde zaten genel olarak aşırı şeker olur ama kız azcık keyif yapmasın mı 🥹 hep cin soda içilmez.. 🤣
Ay artık şaşırmaktan yanlış yazmışım dur düzelteyim🤣
yahu bayram girdiginden beri keyiflere doyamadilar yeter bitdi bayram.Ben dedim zaten bir kere yedinizmi durduramazsiniz kendinizi.

alkolün de kilo aldiran türleri var karışık içeceklerde yani
IMG_3661.jpeg

Ben bugün 1 öğün yedim hocam..
Sen normal ye zaten idealsin.🧿
Ben mesela böyle bir anda gözüm dönmemesi için diyet yemeklerini es geçtim söyledim yine söyluyorum belki öyle yaparsiniz diye.Biliyorum çunki bir kez yersem çok yerim belki durduramam kendimi hem ani kilo artimi olmasin diye evde ne pişirdiysem onu yiyorum ama az tabi ki tatli ekmekte kesinlikle yok.Sizde böyle yapsaniz bir an da kendinizi salmazdiniz aslinda.Yavaş kilo vericem ama en azindan bedenim şaşırmayacak alışacak çünki.Siz bu dediklerinizi yediyseniz verdiginizi belki de fazlasiyla geri aldiniz ama inşallah almamışsınızdır..

Sen normal ye zaten idealsin.🧿
Ben mesela böyle bir anda gözüm dönmemesi için diyet yemeklerini es geçtim söyledim yine söyluyorum belki öyle yaparsiniz diye.Biliyorum çunki bir kez yersem çok yerim belki durduramam kendimi hem ani kilo artimi olmasin diye evde ne pişirdiysem onu yiyorum ama az tabi ki tatli ekmekte kesinlikle yok.Sizde böyle yapsaniz bir an da kendinizi salmazdiniz aslinda.Yavaş kilo vericem ama en azindan bedenim şaşırmayacak alışacak çünki.Siz bu dediklerinizi yediyseniz verdiginizi belki de fazlasiyla geri aldiniz ama inşallah almamışsınızdır..
Ben çok yedim sanırım bu sıcakta kaşıntı bastı ondan atladın öğünü. Dedillerine katılıyorum ama hiç ekmeksiz olmaz eğer bir gün tekrar ekmek yiyeceksen

Evet çocukla zor oluyor peki günde bir seferde 3mile mi yoksa bir günde iki kez 3mile mi herkes 15bin adım yürüyecekse bende ona göre yapayım canım
Sana nasil kolaysa öyle yap ama yap yani yarım bırakma.15bini bir defaya yapamayacak kizlar iki güne tamamlayacaklar ilk gun 8 ikinci gun 7bin adım.

X