Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

arkdslr bişy sorcam yha ben yeni üye oldum benmde sorum oclak nasıl soru sorablıorm yada soru baslatablıorm=) öle bişyy yrdımcı olursans sewnrmm

10 gündür günde 1000 adım yapıyorum
henüz hiç bir değişklik yok
bukadar sürede sonuç almaya başlamak gerekirdi sanki buraya yazılanlara bakılırsa ama...

Selam kızlar;

banada fınfık arkadaşım önermişti ama ben kaçırmıştım kampanyayı
şimdi tesadüfen gördüm ve araştırma yaptım
etkili olduğunu okuyunca bugün aldım
ilk sette aleti tanışma bağbından 4 dak falan 2.sette 2,5 dakika yaptım
benimkinin kutusunun içinde diyet listesi ve reklam cd si çıktı her şey gavurca olunca bişiy anlamadım tabii
burayı okuyunca kutudan çıkan tornavida ve anahtarın ne işe yaradığını öğrenmiş oldum-tatlicadiarzu-
son bir senedir home office olayından dolayı zamanında verdiğim kiloları fazlasıyla geri almıştım
umarım bu alet sayesinde en azından hamlıktan kurtulup eski günlerime dönebilirim:lepi:
konuyu açan arkadaşımın yaptığı gibi kısa süreli ama çok setli olarak günlerimi geçirmek istiyorum
fakat bu aleti aldım tartım bozuldu:mymeka:
sanırım kıskançlık yapıp bana küstü:roflol:

yarında itibaren nasipse artık, sonunda laelaelaelaelae başlayacağım
hepimize bu zorlu yolda başarılar
umarım sonuç çok çok güzel olurhihoyyyt

arkadaşlar ben nerden bulabilirim bu aleti fiyat nedir ve adı ne nolur banada yardımm edin

arkadaşlar ben nerden bulabilirim bu aleti fiyat nedir ve adı ne nolur banada yardımm edin
twist and shape googlede aratabilirsin
kipadan alanlar olmuş yada diğer büyük mağazalara bakabilirsin
bir ara bimde satılmıştı
ürün 55 TL civarı daha fazla ödeme

Bugün başladım kızlar
ben saat buçuğu gösterdiği vakit 5 dak yapıyorum
şuana kadar 4 set oldu
su içmeyen ben her setten sonra bir bardak su içer oldum
bu sayede zorunlu olarak bir alışkanlık edinmiş oldum
5 dakika çalışma ile ortalama 180 çift adım atmış ve 22 kalori yakmış oluyorum
günde 10 set yapsam 220 kalori yakmış oluyorum buda ayda ortalama 1 kilo demekbenneyaptımki
sanırım diyette yapmaya başlasam iyi olur

twist and shape googlede aratabilirsin
kipadan alanlar olmuş yada diğer büyük mağazalara bakabilirsin
bir ara bimde satılmıştı
ürün 55 TL civarı daha fazla ödeme

meraba arkadaşlar benim basen ve kalça sorunum var eritmek istiyorum, aslında bisiklet almayı düşünüyordum, sizin sayfanızı gördüm, hepsiburadadan baktım Cardıo twıster step aleti 230 tl civarı, sizce pahalımı sizin kullandıklarınızla farkı ne, birde tutacakları olmadan nasıl yapabiliyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim çok kararsızım

kızlar bendede var bu aletten amahiç düzenli kullanamadım.uzun süre çalışamadığım için aletin üzerinde çünkü beni baya bi yordu sanki işe yaramıcakmış gibi geldi.burada yaılanlara bakılırsa olumlu sonuçlar ınmış.valla bende başlıcam.aslında koşu bandı var evde.ama bebeğim olduğu için onun uyumasını bekliyorum kullanmak için.o uyuyuncada biraz gürültülü oluyo.uyanıcak diye korkuyorum.bu aletin gürültüsü olmuyo.o yönden iyi

bahsettiğin aleti gördüm gerçekten çok hoş ama gg de 199 lira bence iyi araştır
ayrıca spotçulara falan bak çünkü kargo masrafı oluyor ve alet çok ağır
bizimkinin farkı sağa sola dönmememiz
merdiven çıkarken tutunmadan çıkıyorsan bu aletin üstünde de sorun yaşamazsın
basen ve kalça içinde sağa sola dönmene gerek yok o açıdan sen sadece twister step alsanda olur benim kanatime göre

evet daha önce koşu bandında antreman yapmış biri olarak sesi felaket bu o çaıdan daha iyi ve kısa sürede koşu bandından daha etkili

daha ilk çalışmada alt bacaklarım yanamaya başladı
daha sonraki antremanlarda üst ve özellikle bacaklarımın üst ön tarafı yanma yaptı

birde bu konunun bazı yerlerinde sormuşlar kas yapıyor diye
bu alet yağlarınızı yakmadan kas yapmaz daha doğrusu hiçbir alet yağı kasa dönüştürmez
önce yağların yanması gerekiyor ayrıca yağların yanması içinde kasınızın olması lazım
diyelimki yağlarınızı yaktınız sıra kas aşamasına geldi o zaman da hafif ve uzun süreli egzersiz yaparsanız çirkin görünen kaslara sahip olmazsınız
yani ayarı daha gevşetip 5 değil 10 çıkacaksınız

bugün 5. sette fark ettimki 5 dakika 30 kalori ve 224 çift adım yapmışım
demek ki yavaş yavaş hızlanmaya başladım
bu da bir önceki mesajımdaki hesabımı geçersiz kılıyor kaydirigubbakcemile3

Oooo nedir bu yoğun mesaj trafiği kendi mesajımı zor buldum-tatlicadiarzu-
Neyse dün 10 dak tek set yaptım ama 7. dak yoruldum az dinlendim
bugünde dinlenmeksizin 11 dak tek set yapmayı düşünüyorum
hergün 2,5 dak ekleyeceğim bakam nereye kadar
eşim aleti denedi ve kalçaları iyi çalıştırdığını söyledi
hetta zayıfladın kız sen dedi
yalanın bölesinide hiç görmedim:mymeka:

Son düzenleme:
Ben de 3 günden beri bu aleti kullanıyorum. Şuan 5 dk falan yapıyorum. Önce Nivea ile dinamik saatler cd ni yapıyorum. Belki ileri günlerde daha fazla adım yaparım. Kimilerinin stepperlarında kollar için aparat varmış, benimkinde yok. Olsaydı iyi olurdu kollarım da çalışırdı.

Herkese kolay gelsin.

Ay bugün koşturmaktan yapadım:umursamaz:
Şimdi de yaparsam leş gibi terlerim herife ayıp olurzemuszemus

Ay bugün koşturmaktan yapadım:umursamaz:
Şimdi de yaparsam leş gibi terlerim herife ayıp olurzemuszemus

Dün 12 dak yapmam lazımdı ama malum sebepten atlamıştım
bugün 13 dak olarak devam ettim
yarın nasipse 14 çıkaracağımsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…