Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ya ben bu aletin çok faydasını gördüm 6 kilo werdim yazın bırktım şimdi yine başlamaya karr werdim gerçektn işe yarıyor

Alet falan hiç kullanmadım ama Formulx3 zayıflama kapsülüyle 1 haftada 4 kilo verdim. hala kullanmaya devam ediyorum ve hızla kilo veriyorum.

tatlım tsk ederim hergün 1 saat yaklaşık 350-400 cal yakıyordum.. yalnız ipleriyle birlikte kullanıyordum..
3 ayda verdim fakat 1 ayda heryerimden 13er cm daraldım.. yani ilk ayda daha 10 kilo vermiş gibi duruyordum.. acayip sıkılaştırıyor..

Ben hayatda bir saat dayanamiyorum, ama yaptigin 10 dak bile olsa faydasini gösteriyor.
Su an hala 1 saat devamli yapiyormusun?
Ben aslinda birakinca bu aleti ne oluyor diye merak ediyorum, yani bütün kilolar geri gelirse fazlasiyla cok kötü olur.

ben de almak istiyorum kipadan baktım ama 100 milyona yakın bi fiyatı vardı.acaba ne zmn kampanyaya girer ki?

bende araştırıp alayım bence en önemli şey zayıflama için diyet artı spor başka çözümü yok ....ayrıca arkadaşım 14 kiloyu ne kadar sürede verdiniz bunu öğrenebilirmiyim...hızlı kilo kaybı artık ,istemiyorum tekrar artısı olarak alınıyor....

kızlar ben bu aletle 6 kilo werdim geçen sene sonra bırktım sadece 1 kilo geri aldım ama üniwde 2. öğrtim olduğum için bi ara her gece 23.00 de yemek yediğim için oldu çok çok süper bi alet mutlaka yapın derim

kararlı bie kişiliğiniz varsa almanızı tavsiye ederim. :) ben 1 ay yapabildim sonra kenara kaldırdım ben internetten almıştım aratın en ucuz diye

Her yerinden mi kilo kaybediyosun? ben göğüs kısmının küçülmesini istemiyorum da..

bir de aletin tam adını ve markasını bana özelden atabilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…