Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

Bendede ona benzer bi alet var, hem bisiklet hem stepper arası bişey,günde yarım saat yapıyorum, ki gösterdiğine göre 600 kalori yapıyor,acaba 600 calori yeterli mi? :Saruboceq:

canım yarım saatte 600 kalori çok değilmi
senin gösterge yanlış gibi geldi bana
ben yarım saat çalışıyorum 200 220 filan anca geliyor

ben bu aletle tam 14 kilo verdim rekor bende sanırım.. süper bir alet olduğu kesin..

sadeceask bu aletlemi verdin 14 kiloyu?alkisalkisalkis diyet yaptınmı? ben bu aletten almak istiyorum ama gercekten işe yarıyormu merak ediyorum.beni bilgilendirirsen sevinirim canım.birde tam adı nedir bu aletin?

Arkadaşlar başlayalı 15 gün oldu pazar günleri hariç(çünkü çok gıcırdıyor okadarda yağladık eşimle senmisin demiyor komşular yanlış anlayacak)kaydirigubbakcemile3 günleri hariç her gün 15 dakika yapıyorum.ıLk başladığımda ölçmemiştim bsenlerimi bugün ölçtüm 100cm çıktı .Bakalım 1 ay sonra ne çıkaçak yine yazarım.Aslında yememi kesmedim aynen eskisi gibi..Haydin kızlar ÜŞNENLER HıÇ VAKTıM YOK diyenler 15 dakika çok bir zaman değillmaz:Hep birlikte ölçülerimizi yazıp tarih atabiliriz ve birlikte yapa bilirizzemuszemus

2 hafta oldu bu aleti ben de aldım.Hergün akşam en az 30 dk 1500 adım yapıyorum.Gösterge 220 kalori yaktığımı gösteriyor.Ama sadece 1 kilo verebildim.Sabırla devam ediyorum.Eşim biraz artırmalısın dedi dün akşam 2000 adım 285 kalori yaktım.ınşallah faydasını görürüm.Zayıflamak için günlük ortalama kaç kalorilik spor lazım biliyormusunuz.

bendede bu aletten var 4 gündür diyetle beraber bu alettende yararlanıyorum
bu gün tartılmadım ama dün baktığımda 1.5 kilo vermiştim
diyetle spor işe yarıyor
bu arada kızler kolay adımı seçmeyin basmanız biraz güç olsun

kızlar evet tek yaptığım spor twist and shape oldu kilo verdiğim zamanlarda.. diyette yaptım tabiki soğan suyu, standart kahvaltı ekmeksiz yumurta hergün.. soğuk ayran çorbası tükettim acıktığımda sadece içinde buğday vardı (sarımsak,2 kaşık keten tohumu,kekik,nane,kırmızı biber) bu şekilde yiyordum.. akşamda 6'dan sonra yemek yemiyordum.. sadece bitki çayı tüketiyordum..
haftanın bir günüde istediğim şeyleri rahatlıkla yedim.. yalnız bu aletle ne kadar çok sporu artırırsanız kilo verme sanki yavaşlıyor vücut alışıyor mu kas yapımımı artıyor nedenini bilemiyorum ben haftada 5-6 gün sauna eşofmanıyla yapıyordum..

Evetttt uzun zaman aradan sonra nihayet aranıza dönebildim.. 4-5 aylık bu zaman zarfında hiç kilo almadım diyebilirim.. Yaz ay ını yüzerek, tenis oynayarak bol zaytinyağlıyla geçirdim lakin kışa girdik düzen bozuldu ee o zaman ne yapacağız birlik olacağız kaydirigubbakcemile5 Benim T&S her daim hazır biraz düzenleme biraz destek biraz teşvik haydı kızlarrr beim hedefim 3 ayda 60 kg ya düşmek ya sizinki varmısınız 3 ayda fazlalıkları yavaş, kendinden emin ve geri almamak üzere vermeye ?opuyorumnanaktan

Tık tıkkk kızlar kimse yok mu :) Kızlar bugün sabah tartıldım tam 66 kiloyum. Bir haftadır diet yapmamakla beraber ufak dikkatlerle 1.400 gr vermişim. Hedefim artık 6 kilo.. :lepi: Hadi kızlar hep beraber bahara kadar yepyeni bedenimize koşmaya buyrun .. kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

benim bügün 7. günüm ve tam 2 kilo verdim şimdi 56 kiloyum amacım 6 kilo daha vermek
ama almamak üzere vermekkaydirigubbakcemile2
taki göbüşüme bebek konana kadar

Bende basladim, hedefim 2 kilo vermek, bakalim verebilecekmiyim.

Tabiki vereceksin tatlım. Biraz özen biraz düzenli sporla gayet sağlıklı şekilde vereceğiz kilocuklarımızı. kaydirigubbakcemile3 Dünden bugüne ne yaptım sizinle paylaşmak istiyorum. Dün sabah 8 de kalktım. 1 elma ve suyumu içtikten sonra 50 dk lık tempolu yürüyüşümü yaptım. Sonra 1 simit eşliğinde kuvvetli bir kahvaltı gün içinde 4 elma tükettim akşam 2 adet mücver 2 kaşık yogurt ve küçük porsiyon salatamı yedim. Akşamdan sonra da 1 tane armut yedim. Ve bol su a.s

Bu sabah yine 1 elma ile açılışı yaptım kızlar. Kahvaltıya kaçamak 2 açma öğlende 2 elma az önce 1 tabak çorba yedim. Akşama 2 elmam ve küçük porsiyon zeytşn yağlı yapmayı düşünüyorum. Ne dersiniz menüm iyi mi? kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar dün küçük çaplı bir araştırma yaptım.1 kg verebilmemiz için ortalama 8000 kalori yakmamız gerekiyormuş.Ben stepperle günlük ortalama 40 dakikada 330 kalori yakıyorum.Bu da demek oluyor ki yeme düzenimde fazla bir değişiklik yapmadan zayıflamak istiyorsam 1 kg vermem için 25 gün gerekiyor.6 ayda ortalama 7 kg verebilirim.Ayda 1,2 kg. Ben hızlı kilo verebilen arkadaşlara gerçekten hayranım(1 haftada 2-3 kilo falan)Yaklaşık 25 gündür stepperle hiç kaçamaksız çalışıyorum, verebildiğim 1 kilo.Neyse buna da şükür.a.s
Yılmak yok yola devam.sonunda zafer bizim olacak.:hooray:

valla ben bu sitede zayıflayanları görünce hemen aldım.hepsiburadan dan.ama benim aldıgım cardio twister.sapıda var ve step yaptıkça tutuyosun ve kendiliginden dönüyo,yani belide inceltiyomuş..kargoda...bakalım işe yarar umarım hafif çapta diyette yapıyorum..kullanıp yazarım

Arkadaşlar konu sahibi ortada yok uzun zamandır... 2 aydır konu sahibinin dışında spor diyet geyik sohbeti vs.. paylaşım yapılıyor.. spor deneyimleri için spor bölümünü diyet içinse diyet gruplarını kullanabilirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…