Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

bencede stepperin ayarını gevşettikten sonra sorun olmaz diye düşünüyorumm..hem kas yapmak için ağırlık çalışmak gerekiyor diye biliorum ama yanılıyormuyum kızlar:)hocanız müşteri kaybetmemek için öyle söylemiş olabilir:)

karadur 78
arkadasım sen o spor hocasıan selam söle :) anlar o :) eeeeee tabi 50 tl lik aletde zayıflatıyo derse spor salonlarına ayda bilmem kac lira parayı kim bayılacak demi.sen sakın takma o hocanın ettigi lafları kafana steper cok güzel bir alet kas yapıyo olsaydı benim kas yıgını olmam lazımdı suanda düzenli ve vidasını cok sıkmadıkdan sonra sayıyı cok yapmayı saglıyor vidayı sıkmazssan yani kasları cok zorlamadan sayıyı cok yaparak mevcut yagu eritiyor hemde bneim ilk baslarda düştügüm sıkınıtyıya düşmemiş oluryorsunuz oda su ben ilk baslarda vidasını cok sıkıyodum bacaklarım daha cok zorlansında biran önce zayıflıyayım diye oda ayakbilegime cok zorlanmama sebeb oldu ayak bileğim derken diz kapagımada vurdu agrısı ve ara vermek zorunda kaldım sonra vidasını gecset dedi bu işden anlayan biri gevsettim hem agrısız hemde sayısını daha fazla yapıyorum artık kimse kafasını yakmasın kas mas yapcakda zayıflıyamıycaz diye.ayrıcada arkadasın biri 240 tl veremem demiş tabiki vermeyin yaaa 240 tl lik bi alet degil 50 tl den aldım zmaanında düşünkü 50 telden bile kar ediyolar nerde kaldı 240 tl.ayrıca bazı aletler gördüm hem tvistırı var hemde o saga sola döndüren twıster mıdır nedir adı ikisi birlikte olanları gördüm onlarda baya pahalı geldi bana hemen hemen hepsi 100 üstünde ayrı ayrı alın allah askına ben aldım ozmaan 50 tl steper 17 tl twıster etti 67 tl ne gerek var dünya para vermeye twistırı hiç kullanmıyorum oda ayrı bi konu :)

merhaba kızlar iyi akşamlarr:hulya:
bu hafta 3 gün kullanmıştım sadece ve diyet falan da yapmadım bugün tartıldığımda yarım kilo gitmiş ay bi şaşırdım bi şaşırdımkaydirigubbakcemile3 51.5 kiloyum şu andakaydirigubbakcemile5

kızlar bi göstergesinin yanında kırmızı düğmesi olan var bide burda 4. sayfadaki olandan var sizdekiler hangisi. kırmızı düğmeli iimi acaba ondan alabilirim dee

hic soran yok ama ben de son durumumu yaziym barii agustos basnda baslyp ay sonuna kdr her gun min 200 kalori hrcycak sklde yapmstm sora 2 hfta ara werip eylul ortasnda aynı sekilde dewam ettim 15 gun yaptım iste smdi 4 ay aradan sora okula gdnce arkdslarm hemen farketti degisimi zafermden etkilenen herkese reklamnı ypıorum kaydirigubbakcemile2 isin ilginc yanı o ara werdigim zamanlarda da incelmem dewam etti yalnz ben hic atlatmadım gunlerini ona cok dikkat ettim we genelde sayısını arttırıodum hadi gaza gelin biraz :icecream:

essen
canım cok uzun aralıklarla yazınca herkez herkezi unutuyor canım sanırım :) kusurumuza bakma

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy baslayamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm delircem ay nolur bi ekip kuralım ya ama böyle 10 günde bir yazmayacaz hergün defalarcada olsa yazzacaz azmim gitti kilolarım geliyo yahu imdatttttttt

ben warım ekip isine bu hafta ben de yapamaz oldum tam kilo alma zamanlarm ipin ucunu bi kacırırsam anında gelir tum kilolar mafoldumben

bendede var bu aletten yapıyrum ama başarısız gibiyim hemen yorlup bırakıyorum.Zayıflamak istiyorum.Desteğe ihtiyacım var!

kızlar bu aletin bi göstergesinin yanında kırmızı düğmesi olan var bide burda 4. sayfadaki olandan var sizdekiler hangisi. kırmızı düğmeli iimi acaba ondan alabilirim dee sizinkiler hangi markaa gerçi marka ismi verilmiyo ama kırmızı düğmeli olan var o aletten kullanna varmı

5 gündür kullanıyorum ama bu aleti göbeğe hiç etkisi olmuyor gibi geldi bana...
göbeğini eritebilen var bunu kullanarak?

essen
canım cok uzun aralıklarla yazınca herkez herkezi unutuyor canım sanırım :) kusurumuza bakma

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy baslayamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm delircem ay nolur bi ekip kuralım ya ama böyle 10 günde bir yazmayacaz hergün defalarcada olsa yazzacaz azmim gitti kilolarım geliyo yahu imdatttttttt

şebnemcim bende sayfayı ilk açtığın dönemde
heveslenip almıştım düzenli yapmadım
ekip kurmayı istiyorsun bende katılayım
kilolar için birşeyler yapmak lazım
bir günde kaç defa kaç adım
yapıyosun bilgilendirirsen sevinirim :emir_bebek:

arkadaşlar bende cardıo twister aldım bugun eşim kurarsa yarın Allahın izniyle başlıyorum buna cook güveniyorum yarın ölçülerimide alıp başlıyacagım inşallah.
kızlar birbirimize destek olalım acayıp gaz oluyor ıyı olur dıyorum ....

evettt sonudan twisterıma kavustum bugun 150 adım yaptım yediklerimede dikkat ediyorum cok zevkli bunu yapmak

5 gündür kullanıyorum ama bu aleti göbeğe hiç etkisi olmuyor gibi geldi bana...
göbeğini eritebilen var bunu kullanarak?
bencede bunun göbege pek etkisi yok sırt kollar falan calısıyo benimkinde ama göbek hiç calısmıyor bende bititrince mekik çekiyorum biraz

X