Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

yok ya yani fazla değil en azından beni rahatsız etmiyo...çok naylonumsu değil biraz kalın.içi yumuşak zaten dışı naylon.

hmm iyiymiş
babamda bele bağlanan sauna etkisi yapan elektrikli bantlardan almıştı
hani sarıyon beline sonra kabloyu elektriğe bağlıyon zangır zangır titretiyo sıcaklık veriyo fln
pek sıkıcı gelmişti elektrikli ampül gibi hissetmiştim kendimi
ama bunların hepi topu faydalı aslında vakti olana...

bizim çok kilolu bi arkadaş o dediğin aletle 10 kilo vermişti.ben de istedim bi ara ama vazgeçtim.boşversen sen sauna eşofmanı baban yeterince zayıflamıştır :) kandır babanı al kullan.her gün 10 dakika 1 hafta sonra kesin incelirisn.sonuçta ter atıırıyo

Bunu bi düşüneyim ben o kadar çok para verdim ki böyle şeylere luzumsuz yere alıp kullanmam diye almak istemiyorum bişey twiss bile dört sene sonra değerlendi twiss i aldıktan sonra koşu bandı falan aldım aslında gereksizmiş marifet yapmakta

hışır hışır etmiyo mu o CADIARZU
valla streç pek hışırdamıyor hem kullan bak etkisini görünce çıkan sesler duyulmaz olur

Bu sabah 1000 adım yaptım tabii streçle sonra 20 dakika kayışa girdim 40 da mekik çektim akşam yine yapıcam en az 500 tabiiiii kızlar lahana yağı aldım kullananız vardı spora başlarken sürüp streç mi sarsam nasıl yapsam terlerken faydası olmaz gibi geliyor bana ama diyiverin hele netsemmmm

yok be gülüm lahana mahana hikaye geliyo bana, az yiyip az da spor yapınca verebiliyom kilolarımı ama bu ara istikrarı pek tutturamadım... kk sayesinde gazlıyorum kendimi bakalım... tatilde kaçırcam büyük ihtimalle (şu herşey dahil sistemler yokmu...(((( )

günaydın kızlar...siz de benim gibi haftasonu ipin ucunu kaçırdınız mı?
:kedi:

Evetttttt :kedi: Uzun zamandır 66kg da takılı kalmıştım pazar sabahı tartıldım ve bi baktım 65kg im. Mükafat olarak kahvaltıda 1 lavaş ekmek,kahvaltılıklar, patates kızartması saat 5 de sayısını hatırlayamayacağım kadar çok kek, akşamda 1 külah dondurma gece 1 tabak nohutlu pilav yiyerek takılı olan kilomu kutlayıp performansımın içine ...... tim. zemuszemus kendime sabah 1 haftalık ceza verdim tatlı,kek,börek,çörek ne varsa yasak sporda 5 gün olacak. bana anca paklar kafamçokkarıştı

ah be gülüm sen hakkaten abartmışın.. yok sana bu hafta içi hiç kaçamak klava:

yaz bitiyo biz haaaala zayıflıcaz yani pofff :sinifsinif:

ah be gülüm sen hakkaten abartmışın.. yok sana bu hafta içi hiç kaçamak klava:

yaz bitiyo biz haaaala zayıflıcaz yani pofff :sinifsinif:

Günaydın kızlar evttt dün cezamı çekmeye başladım sevgili pelushhh. Sabah 1 adet simit, öğlen küçük porsiyon döner, bol su, akşam pirinç lapası, limonlu balla soda ve 1 saat tenis antremanı yaparak cezamı çakmaya başladım kendimi bugün yorgun hissediyorum ama pes etmek yok ibre 65 i gösterdiyse 58 de gösterecek. Yola istikrarlkı bir şekilde devam!! Hepberaber kaydirigubbakcemile5 son 3 - 2- 1 hadin başlayın spora kızlarrrr zemuszemus kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt a.s.

YA kızlar şu step aletini alamadım hala. kipadakinin fiyatı 99 olmuş.. off varmı uyguna bulankafamçokkarıştı

sevgili arkadaslarım
bilmem beni hatırladınız mı ben bu baslıgı açıp milleti ayağa kaldırıp sonrada bnei dimi ayak bileğimi agrıttı bu diyip arazi olan insanım :)

baslıgı uzun uzun okudum giremedigi süre içinde neler olmus diye.uzun zamandır kullanan biri olarak suanki durumumu anllatayım size.

saglıgım müsade ettigi sürece bu alete devam edecem kesin kararlıyım :) çünkü bu alet mucize oldu benim için bir aralar vidasını cok fazla sonuna kadar sıktıgım için sanırım diz kapagıma ve ayak bilegime cok fazla yüklendim sanırım agrılarım baslayınca korktum bıraktım ama gelip geçip yanından öyle bakıyorum :) sonra dedim ben bunun vidasını gevseteyim bi deneyim agrılarım baslıcakmı gene diye gevsettim ve inannın bana agrı magrı yapmadı suanda günde 2500 den asagı adım atmıyorum 2500-3000 arası bunu genelde 1000 lik setler halinde yapıyorum 1000 yapıp gidip dus alıyorum sonra aklıma ne zaman ghelirse gün içinde bir 1000-1500 civarı yapıp ogünü bitiriyorum.sonuç : TAŞ GıBıYıM TAŞ :) burda öenmli olan suymus zorlamadan yani cabuk cabuk basacak sekilde gevsekilikde tutmakmıs ve nol sayı yapmakmıs badici bi cocuk öyle demiştide dizim agrıyo ayak bilegim agrıyo bıraktım diyince.basldgım günden bu yana 9 kilo verdim aslında o arayı vermesem daha iyi olurdu oda olmadı işte.verdiigm bakalım suanda devam ediyorum günlük 2500 kotanın altına düşmüyorum

ah ah şimdiki aklım olsa hiç alırmıydım öyle dandik dandik ilaçlar ürünler hatta yakınım var bu siteye oda giriyor bi ürün kullandı burdan ögrendide hap yani alma etme dedimsede dinlemedei ayda 5 kiloverdi öbür ay 7 kilo aldı :) şimdi steperın kampanyaya girmesini bekliyo :)

ah bu steper üreticileri bana komisyon ödesin yahu :) benim zayıfladımı gören steper almaya kostu burda :)

hepinize saglıklı zayıflamalar insallah görüşmk üzere

bu son msjı okuduktan sora ben bda bi gaza geldim 6 gundur aksatmadan yapıyorum hatta dun 300 kalori bugun de 250 kalorye kadar cıktım eskiden max 200 yapabiliodum bugun lahana corbası diyetine de basladım biraz zorlandım diyetle beraber ama guzel bi sonuc bekliorum artık kaydirigubbakcemile2 herkes nerde bu arada eskiden her gun yazan arkdslar wardı yaz bitio biz hala aynıyız hadi canlanınn hihoyyyt

sevgili essn

sakın hırsını kaybetme ben o 9 kiloyu verdim ama kimse 9 kilo verdigime inanmıyor herkez atıyosun kesin 12-13 kilo vermişssindir diyo çünkü hakkaten vücudu öyle sıkılastırıyo ki verdiginden daha fazla zayıflamıs görünüyosun ben dısarda üyüryüşe cıkıyorum inan bana steperda terledigim kadar terlemeyiorum 500 setini yapınca bile direk üstümüd egiştirip hemen dus alıyorum düşün yani 500 de bile nasıl terliyorum ya bide benim alt bacaklarım sanırım sekli degişti önceden karsıdan bakınca aynada alt bacaklarım (ayak bilegimden diz kapagıma kadar olan bölüm) karsıdan bakınca böyle dısa dogru etli görünürdü şimdi daha ortada ve düz görünüyor sanırım bacaklarımı biçimelndirdi bu alet hani bi zamanlar bi sort vardıya termal saouna sort diye işte onuda almıstım ben sonra attım yatagın altına bugün onu cıkartcam onu giycem öyle cıkcam steper ımn tepeisne o daha cok terlememe sebeb olcak ya göbek ve kalcaların üstündeki bel bölgesinde yaglar terl yoluyla daha rahat ericek incelcek insallah

ewet aynen kısa gore 4 kilo werdm ama 6 7 kilo gibi gorunuo ben bnu ne zaman 10 gun boyunca yapsam birden incelmeye baslıyorum.ben dun ilk defa sauna sortla denedim inanamadım sırılsıklam olmustu ici htta ic cmasrm bile sırılsıklamdı =)) hele ben bi muradıma erym bndan sora zayıflamak isteyen herkese 2 tawsiyem olcak stepper we sauna sort kaydirigubbakcemile2 sen kac kilosun ki hala dewam ediosun :uhm:

sebnem sen cok uzun süredir kullaniyorsun,
karin bölegeni falanda siklastirdimi???
Ben uzun süredir yapmiyorum, ama yaptigim zamanda hergün yapmakdan yana degilim olurda birakirsam cok kötü olur diye düsünüyorum.

essn
suan 67 kiloyum 55 olana kadarda devam edicem 55 oluncada sabit günlük 500 yapıp bırakıcam hergün 55 kilomu korumak için

jeyloo
karın bölgem benim hep cok meshurdur :) ne akdar zayıflarsam zayıflıyayım hem göbekli bi hatun dum ben ama bu sefer heryerimden esit oranda kilo veriyorum sanırım karnım var artık göbeğim degil :) yani böyle bıngrı bıngır sallanan bi göbegim artık :) cok şükür. birde ehrgün yapmakdan yana degilim demişssin ben valla ideal kiloma ulasınca 55 olunca günlük 3000 degilde 500 adet yapıp bırakıcam ki 55 kilomu koruyayım diye günlük 500 adım atmak 4 yada 5 dk mı alıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…