Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ben seni çok iyi hatırlıyorum şekerim çünkü bende senin sayende aleti alanlardanım.
ben bu sene ocak ayında internet sitersinden 40 tl ye aldım kargoyla 45 tl ye geldi. ocak ta 15 gün azar azar ,şubatta yürüyüşte yaparak hergün yarım saat adım attım ve çok iyi bi diyet uygulamadan 5 kg vermiştim 63 den 58 e düşmüştüm .
şu son bir aydır 60 a çıktım, bugün yeniden başladım bi 500 adım öğlen attım 500 de aKŞam atıcam bu hafta bu şekilde yapıcam günden güne artıracam daHA sonrada.
ben bu cuma değil diğer cuma tatile gidecem yani 2 haftam var 55 e düşmek istiyorum ama sanırım imkansız 57 bile yeter bakalım. kızlar burda birbirimizi gaza getirip bırakmayalım bu alet vücudumu öyle güzel sıkılaştırdı ki 5 kg verdim ama görenler inanamıyorlardı. bu kadar kısa zamanda sanki 10 kg vermiş gibisin diyorlardu bide ben doğum yapmıştım ya yeni, bi karnım şiş bide öyle 58 e düşmüş görünce insanlar hayranlıkla bakıyorlardı. şimdi hedefim 55 , şebnem inde dediği gibi 55 e düşüncede günlük 500 adımda sabitleyecem inşallah.

sevgili tuba

hatırlamana sevindim ama en cok senin yüzünden aleti alıpda zayıflayanlardanım demene sevindim iki ahftada 55 e düşmek istiyorum demişssin zaten 58 kilosun 14 günde 3 kilo hayli hayli verirsin ama birsüredir yapmıyorsan cünkü bir süredir yapmıyosan vucudunda muhtemelen 2 ile 3 kilo arasında fazla su vardır bu 15 gün içinde en az 2 kilo fazla suyu atarsın zaten 1 kiloda yagdan atsan rahat rahat verirsin merak etme.ben stepe baslarken bilgisayarın karsısına geciyorum ankara misket havasını acıyorum :) ardındada aynalı körük türküsünü acıyorum onların eşliğinde baslıyorum stepe hoplaya zıolaya ilk 500 etabı nasıl yaptıgımın bile farkına vamrıyorum hareketli müzikler olunca apartman doydu artık türkülere oyun havalarına :)

ben de aksamları geciyorum odama kıyafetler fln degisio kndime kop kop listesi yapıyorum hemen bi tane ole zaman cabuk gecio artık partlar halinde yapmıyorum alıstım sdce sarkı degstrmek icin iniosam iniorum 40 dk falan suruyo adım sayısına bakmıorum da 250 ya da 300 kalorilik yapıyorum.ben dil kursuna gidiorum gecen hafta hic gtmemistm 1 hfta aradan sonra bugun gittim iste arkadaslarım inanamadı sana nolmus boyle nası incelmissin die we sadece 1 haftadır yapıyorum =)) ben biraz degisim farkediodum demek warmıs hakkaten iste stepper farkı kaydirigubbakcemile2

hayatım hangi siteden aldın bana özel mesaj atar mısın?

bende iş yerime getirdim aleti (odama kimse girmiyo ) bilgisayarın karşısına ayarlıyorum aleti müziğide açıyorum hareketli yabancı bi müzik ohh oynaya oynaya yapıyorum hem üst vücudumda çalışmış oluyo bu sayede en çokda göbek çekip bırakıyorumki bu oynama sırasında göbüşte düzleşsin diye. çok az kaldı zaten hafif bi çıkıntı şeklinde ama olsun yaşıtlarım gibi dümdüz bi karnım olsun istiyorum ne kadar doğum yapmış olsamda gönül istiyor onlar gibi incecik olmayı. dün tam 1100 adım attım bugün 1500 yapıcam inşallah bakalım hafta sonuna ne olacak.bide yememe dikkat edebilsem sonuç harika olacak eminim ama bakalım kendimce kısmaya çalışıyorum yediğimden

LOTıKA özel msj attım canım sana.

canım bana da atabilir misin nerden aldığını..

arkadaşlar iki üç tane ünlü site var zaten oralara arama bölümüne stepper yazın bi yarım saatinizi ayırsanız bulursunuz kafanıza göre ikinci el sağlam bişey. şöyle örnek versem yinede reklama girermi bilmiyorum ama bi deneyeceğim, ben SAHıPLERıNıN sattığı bi site varya ordan ikinci el aldım, bide GıDENLERıN sitesi var ordan da alabilirsiniz umarım anlamışsınızdır.

nasıl iyi anlattım mı kızlar alkisalkisalkis

harikakaydirigubbakcemile3

süppersinkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

allah iyiliğini versin :roflol::roflol::roflol:delikafadulden

mrb fıstıklar
bende hepsinin burda olduğu siteden aldım :)
ama biraz pahalı kaçtı, 150 tl ye hem stepper hemde belini çevirdiğin twister var.
4 tanede dumble veriyor yanında öyle bi set işte...
valla fitness a yazılıyodum nerdeyse, bu aleti alınca daha 4. günümde sıkılaştığımı hissettim fitness da zaman keybetmekten vazgeçtim kızlar...
evimde tv nin karşısında elimde su şişem bikaç da nohut leblebimle adım adım yapıyom bişiler :)))
ama ben daha az yapıyorum 250 adım falan.
2000 demişler öööhhh dedim çok değil mi yahu?
bende biraz arttırayım bari

Çokmuş 150.. ama güle güle kullan kilolar gidecekse değerkaydirigubbakcemile5

ben de hala alamadım çok para vermek istemiyorum bakıyorm yaf..

merhaba arkadaslar
pelushhh steperın hayırlı olsun arkadasım da calsırıken niye nohut leblebi yiyiyosun sen :) ben onu anlamadım bi tarafdan zayıflamaya calsıyosun bi tarafadanda masallah nohutlar leblebiler :) çok hossun valla :) günde 2000 yazmıslar sasırdım demişssin sasırma hiç birkaç zaman sonra sende öyle olucaksın ben ilk aldıgımda 60 tane yapıyodum :) suan 2500-3000 deyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…