Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

Canım zayıfladığında ne kadar mutlu oluyorsun değil mi ?

Bak ben 10kilodan fazla verdim, istediğim vücuda sahip oldum. O kadar mutluyum ki anlatamam sana, Sen de biliyorsun ki hareket etmeden erimiyor bu yağ denen meretler :roflol:

Ben güveniyorum sana, sen de böyle mutlu olmak için elinden geleni yapıp sonucunu alacaksın.
Ayrıca avatarına bayıldım süper kaydirigubbakcemile3

Canım zayıfladığında ne kadar mutlu oluyorsun değil mi ?

Bak ben 10kilodan fazla verdim, istediğim vücuda sahip oldum. O kadar mutluyum ki anlatamam sana, Sen de biliyorsun ki hareket etmeden erimiyor bu yağ denen meretler :roflol:

Ben güveniyorum sana, sen de böyle mutlu olmak için elinden geleni yapıp sonucunu alacaksın.
Ayrıca avatarına bayıldım süper kaydirigubbakcemile3

Çok teşekkür ederim canım..İnşallah başaracağım..a.s.
Bir de şunu farkettim, kış olduğu için pek susamıyorum ve su içmiyorum..
Bu yüzden de sürekli acıktığımı düşünüp habire atıştırıyorum..
Hemen gittim koca bir bardak su içtim, bir bardak da yanıma aldım, yudum yudum içiyorum.
Şimdi de gidip step aletimin üstüne çıkcam yapabildiğim kadar yapcam..
Bir de gün içinde ne yediğimi yazarsam sanırım çok etkili olacak..
Hadi bakalım, oturmak yokhihoyyyt

Evet canım malesef su istemiyor canımız soğuk havada, ama soğuk su içince, vücudumuz onu ihtiyacı olan sıcaklığa getirmek için belli bir kalori harcıyor. Bu bile kârdır bizim için değil mi?

Ben de abur cubura sarmamak için su içip duruyorum, meyve yiyorum. Step aletin de varmış ne güzel, hadi üşengeçlikle erimez bu yağlarr.

Yağlara ölümmm ! :dance:

Canım sen nasıl verdin bu kilolarını? Yaptığın şeylerden bahsettiğin bir yer varsa linkini verebilir misin?
Ekstradan bir şey yaptın mı yoksa sadece spor ve yediklerine dikkat ederek mi verdin?

ben de aranıza yeni katıldım, beni de alın etim sizin kemiğim benim olsun kaydirigubbakcemile2
ama şu aleti izmirde en ucuza nerde bulabilirim birileri fikir versin?! kipada hala var mı acaba 45'e?? ben 100milyor vermek istemiorm :KK43: annem alcan yine kalcak diyo zaten, bana destek olunsenağlama

hcr35 in verdiği gazla kendimi step aletimin üstüne attım :)
Tam 1000 adım attım:) bir de lastikleri var onları da çekiştirdim arada bir -çok zorluyor sürekli yapamadım-
Ayrıca kendime bir defter buldum, bugün yediklerimi ve kaç adım attığımı yazdım,tarih de attım.
Bunlar beni gaza getirir diye umuyorum..
Hadi bakalım durmak yok!...

Helal olsun sana bacummm :lepi:

O gazı kendime verebilsem bir de :roflol:

Canım sen kendini yeterince gaza getirmişsin ve 10 kg vermişsin zaten..Daha ne olsuna.s.
Benim de ilk hedefim 10 kg, önce bunu vereyim inşallah gerisi gelir.
Şu an 84 kg yum maalesef:çok üzgünüm:

ben bir haftadir yapiyorum.ilk 600 adim atarak basladim bir hafta boyle devam ettim.
bu hafta da gunde iki kere 600 er adim atacagim bakalim bu haftada duzenli yapacagim ve sonuç ne olacak.

ben de aranıza yeni katıldım, beni de alın etim sizin kemiğim benim olsun kaydirigubbakcemile2
ama şu aleti izmirde en ucuza nerde bulabilirim birileri fikir versin?! kipada hala var mı acaba 45'e?? ben 100milyor vermek istemiorm :KK43: annem alcan yine kalcak diyo zaten, bana destek olunsenağlama

hoşgelmişsin şekerim.izmir kipaları bilmiorum ama istanbul kipada haftasonu arkadaşım gitti almak için 80 tl olmus.ama o da çok bişi deil.
bence al bu aletten çok faydasını görürsün hemen ayağının altında istediğin yere götür koy.aklına geldikçe çık üstüne at adımını bacakları güsel çalıştırıor.bence verilen paraya değer.

bende aldım arkadaslar gercekten ınanıyorum ıse yarayacagına ama sabırlı olmak ve azmetmek lazım
bırazda bogazı kesmek tabı kolay gelsın

merhaba hatice27 bir haftada bir farkklilik varmi kilo kaybi yada incelme
a.s.

ben iki haftadir rejim de yapiyorum.3 kiloya yakin verdim.ama bacaklarimda incelme varmi bilmiyorum en son cuma gunu ölcmüstüm,pek bir degisiklik yoktu ama bu moralimi bozmadi cunku yillarin yag kutlesi hemen bir haftada eriyecek degilya.onun için gozle gorulur bir sonuc olmasi için bir ay duzenlu kullanmak gerekiyo bence.ama sunu farkettim bacaklarim guçlendi sanki,eskiden biraz ayakta kalsam hemen ayaklarim agrir yorulurdum.simdi yorulmuyorum.

hoşgelmişsin şekerim.izmir kipaları bilmiorum ama istanbul kipada haftasonu arkadaşım gitti almak için 80 tl olmus.ama o da çok bişi deil.
bence al bu aletten çok faydasını görürsün hemen ayağının altında istediğin yere götür koy.aklına geldikçe çık üstüne at adımını bacakları güsel çalıştırıor.bence verilen paraya değer.

teşekkür ederim.. 80 de fena deilmiş... 45 deil ama napalım:KK43: ota ..a para verioz zayıflıcaz die spor aletine vermişiz çok mu di mi? en azından faydası su götürmez.. yaptıktan sonra tabi:smiley-cool: ama dediğine katılıyorum, kocaman bisikletlerden,yürüme bantlarından daha kullanışlı duruyor, ufacık şey , ayağının altında:KK66: gözümün önüne de koycam ki aklımdan gitmesin spor kaydirigubbakcemile2

e ben de demek ki hemen gidip alacağım :dance:

herkese bol sporlu günler....hihoyyyt

arkadaşlar,takıldı kilom.60 ta.5 kilo versem tmm.ama napsam gitmiyor.sporuma devam ediyorum.bugünlerde bide nivea body cd ile yapıorum sporumu.haftada iki gün nivea ile fırsat buldukçada twist yapıom.öyle özel bir diyet yapmıyorum ama aşırı yemekte yemiyorum.dengede tutuyorum.bakalım nezaman kırıcam şu 60 direncini.

nivea body cd sini hergün yapmaya çalış ,ben her akşam yapıyorum.hatta çalışmıyorsan sabah akşam yap,bedenin heryerini çalıştırıyor.belliki bünyen alıştı yaptıklarına onu hızlandırmak gerek.bende diyetteyim 12 gündür,her akşamda yapıyorum hareketleri.gerçi daha 2 kg verdim ama sıkılaştı vücudum.bugün içine giremediğim pantolonumu giyiyorum.çok mutluyum :)

X