Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

canım ben çalışıyorum.işten çıkıncada dershaneye gidiom eve gelmem 9 oluyor.çok yorgun olmazsam nivea cd sini yapıom.ama twisti düzenli yapmaya çalışıom.yemeğimide düzenli yiyiom.diyet yapmak istemiom.hani beslenmem düzenli olsun sporla ineyim istiom 55 e.bende 65 le başladım.60 oldum ozaman süperdi.herkes çok zayıfladın diyor.ama ben 55 olmak istiom.ama vücut dediğin gibi alıştı direniyor.napcam bilmiom.sen nasıl bir diyet uyguluyon?

şekerim ben 1300 cal lik diyet yapıyorum.sabah 2 ince dilim kepek ekmeği,1 kibrit kutusu peynir,4 zeytin,1 çay kaşığı bal ile şekersiz çay tüketiyorum.öğlen salata ve çorba içiyorum 1 ince dilim kepek ekmeği ile.akşamda salata veya yoğurt ile sebze yemeği tüketiyorum.ara öğünlerde de meyeve yiyorum. benim kanım düşük olduğu için arada 2-3 kuru kayısı yiyorum. böyle işde...birde bikaç gündür yatmadan önce elma sirkeli ılık su içmeye başladım bakalım ne olacak

zayıflarsın inş.benimde direnci kırmam lazım.nivea cd sini topiğine gidiom şimdi burdan twistle ilgili düşüncelerimizi yazarız.gwlmek istersen nivea body forumundayım.

ya bende o topike üyeyim ama şimdi giremiyorum topik kapandı diyor varmı sende öyle bişey

arkadaslar bişey sormak ıstıyorum bu stepperların uzerındekı gostergeyle ılgılı
adımları nası sayıyo sızın stepperlar sag 1 sol 2 şeklınde mı?
benım stepper ım sag sol 1 gıbı sayıyo yanı tur seklınde.. merak ettım cok..

arkadaslar bişey sormak ıstıyorum bu stepperların uzerındekı gostergeyle ılgılı
adımları nası sayıyo sızın stepperlar sag 1 sol 2 şeklınde mı?
benım stepper ım sag sol 1 gıbı sayıyo yanı tur seklınde.. merak ettım cok..

canım benimki hem sağ hem sol adımı attıktan sora 1 artıyor.öyle olması iyi zaten .diğer türlü çok yapmış gibi olursun ama tek bacak için olmaz.şimdi 1000 adım yapıosak iki bacağımızda yapmış oluyor bunu:lepi:

iki haftadir kullaniyorum iki cm inceldim.ama ben rejimde yapiyorum cok az yiyorum.gunde iki defa olmak uzere 1200 adim atiyorum.ilk hafta bir defa 600 adim yaptim.bende sol dizimde ve sol ayak bilegimde agri oluyo sizde de oluyo mu?bir ay duzenli devam edecegim.

günde 1200 adım nasıl atabiliyosunuz:1shok:
ben dün gece 50şerli setlerle 300 tane yapabildim:1rolleyes:
bugün de daha yine 50şerli setler yaparak 150 tane yaptım daha yapıcam-tatlicadiarzu-
ama çok yorucu bişey özellikle üst bacaklarımın çalıştığını çok iyi hissedebiliyorumkaydirigubbakcemile2
bacaklarımın sertleştiğini hissediyorum ama bu psikolojik bişey galibakaydirigubbakcemile3

ben de aranıza yeni katıldım, beni de alın etim sizin kemiğim benim olsun kaydirigubbakcemile2
ama şu aleti izmirde en ucuza nerde bulabilirim birileri fikir versin?! kipada hala var mı acaba 45'e?? ben 100milyor vermek istemiorm :KK43: annem alcan yine kalcak diyo zaten, bana destek olunsenağlama

canım ben pazar günü balçova - kipadan aldım 49 liraya. a.s.
benim annem de aynı şeyi söyledi ama ben aldırmıyorum canım bu sefer kararlıyım çünkü kendime inanıyorumkaydirigubbakcemile3

Bende aldım arasıra yapıyorum bacaklarım kalın iyice kalınlaşıçak diye korkuyorum(birde arkadaşlar minuskus yapıyordiye duydum onuniçin fazla yapmıyorum.)

günde 1200 adım nasıl atabiliyosunuz:1shok:
ben dün gece 50şerli setlerle 300 tane yapabildim:1rolleyes:
bugün de daha yine 50şerli setler yaparak 150 tane yaptım daha yapıcam-tatlicadiarzu-
ama çok yorucu bişey özellikle üst bacaklarımın çalıştığını çok iyi hissedebiliyorumkaydirigubbakcemile2
bacaklarımın sertleştiğini hissediyorum ama bu psikolojik bişey galibakaydirigubbakcemile3

baslangiçta biraz sert oluyo bende zorlaniyorum 100 adimi gecince yapmak kolay oluyo,artik alet isindigi için gevsiyo mu yoksa ben isininca daha kolaymi yapiyorum bilmiyorum.belki sizinki daha slkldir biraz ondeki ayarini gevsetseniz alisincaya kadar.

minuskus ne oluyor?

baslangiçta biraz sert oluyo bende zorlaniyorum 100 adimi gecince yapmak kolay oluyo,artik alet isindigi için gevsiyo mu yoksa ben isininca daha kolaymi yapiyorum bilmiyorum.belki sizinki daha slkldir biraz ondeki ayarini gevsetseniz alisincaya kadar.

minuskus ne oluyor?

evet benimki en sıkıda galiba alışana kadar onu biraz gevşeteyim bari.
menisküs dizde bulunan kıkırdakımsı bi yapı.. arkadaş galiba menisküs yırtığını kastetti. o da dizi fazla zorlamakla alakalı bi hastalık sanıyorum genellikle sporcularda olur.:kahve:

evet benimki en sıkıda galiba alışana kadar onu biraz gevşeteyim bari.
menisküs dizde bulunan kıkırdakımsı bi yapı.. arkadaş galiba menisküs yırtığını kastetti. o da dizi fazla zorlamakla alakalı bi hastalık sanıyorum genellikle sporcularda olur.:kahve:

benimde bu alete baslayali sol dizimde agri oldu.acaba bu rahatsizlik mi oldu ne.

şebnemcim senin alet bu dimii
eğer buysa bizim aletler aynı işlevi görüyor demektir
ve ben bu akşam başlıyorum demektir
bende vidayı iyice sıktım baya zor oluyo basması ama sanki bastıkça yumuşuyo gibi geliyo

twisttpwk1.jpg

[/QUOTE]

benimki boyle

sporsb003.jpg

Kardiyo çalışması çerçevesinde direnç sistemi uygulayarak tüm vücudun sıkı ve formda kalmasını sağlar
İki hareketi aynı anda yapabilmenizi sağlayarak harketlerden biriyle kalçalarınızın ve bel bölgenizin incelmesini diğeriyle vücudunuzun üst tarafının çalışmasını sağlar
Twist&Shape soldan sağa ve aşağı yukarı hareket eden ve kasları değişik açılardan çalıştıran eşsiz bir alettir
Aletin hidrolik yapısı dizlerde ve ayak bileklerine basınç binmesini engellemektedir
Dönüş hareketleri sayesinde Kardiyovasküler çalışma yapabilir ve kısa sürede yağ yakabilirsiniz
Aynı zamanda ekstra güç bantları sayesinde kollarınızı da çalıştırarak triseps ve bisepslerinizi güçlendirebilirsiniz
Tüm vucudunuzu aynı anda çalıştıran bir fitness ürünüdür
Direnç bantları olmadan da kullanabilirsiniz
Çalışmanızı direnci azaltarak ve arttırarak kişiselleştirebilirsiniz
Kalori ekranından vücudunuzdaki gelişmeleri izleyebilirsiniz
Twist &Shape in 5 fonksiyonlu elektronik bir ekranı bulunmaktadır:Antreman süresini izleyebilir,Toplam adım sayınızı takip edebilir,dakikada attığınız adım sayısını tespit edebilir,yaktığınız kaloriyi görebilirsiniz
Ekranı sıfırlamak için ekran düğmesi 2 saniye basılı tutulur
LCD ekran 4 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanır
Maksimum kullanıcı ağırlığı 120 kilodur
1 x Twist&Shape
2 x Direnç Bantı
1 x Kalori Ekranı
Talimat Broşürü
Genişlik – 94cm;Yükseklik – 59cm

arkadasın dedigi sanırım bu indirimde olan buydu.... ben 5 gün önce aldım dün geldi eve gerçekter süper bisi arkadaslar.... bende sebnen gibi pahalı pahalı aletlere para yatırdım ve çok kötü pismanım lakin bu alet çok süper bacaklarınızı ögle tek yönlü çalıstırmıyor.... ben eskiden spor yaptıgım için bunu farkettim... ayaklarınızı en öne yerlestirirseniz üst bacak kasları ortada tutarsanız ayakları iki yönlü ensona dogru yerlestirirseniz iç bacak çalısıyoru siz en iyisi ortada tutun:)))... ve ayrıca bi arkadasım var bu aleti yaklasık 2 aydır düzenli 20 dak kullanıyor yemin ediyorum size kalçaları süper güzellesmis sıkılasmıs düzene girmis bunu gördüm.... zati ona hevesle aldım... aksam esime denettirdim o bile dedi bosu bosuna onca para dökmüsün kosubandına titresimle aletlere bu acayip zayıflatır dedi....

çubuk kıraker senin alet bizimkine benziyor yalnız farkı su bizimki twiss ve stepp ikisi bi arada seninki ayrı ayrı arkadasım .. zati bu aletin beli inceltmesinin sebebi bu twiss de olması ... öndeki yuvarlak ile bel incelt digeri ile kalca incelt .. du bakalım kullanıyoruz ins ise yarar

boyle olanlarda varmis.

Benim kullandığım alet bu..

Diyet zaten yapıyorum ama selülitlerim ve basen problemim var.. Sadece diyet yaptığım zamanlara göre daha fazla inceldiğimi farkettim...

Bence hoş bi alet..

X