Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ayy mesura almam lasım :))))
şekerim benim bir ay olmadı ama pantolanlarımdan farketti
gerisini sen düşün artıkın
öle rejimde yapmadım pek sadece dikkat ettim istediğimide yedim çok olmamak şartıyla
tamam itiraf ediorum bazen aşırıya kaçtım
ama siz kaçmayın :))))

Merhaba arkadaşlaar.. Yazdıklarınızı okuyup ben de aldım twist&shape.. Umarım düzenli yaparım..

Dün 1200 adım yaptım, ama 400'er adımdan 3 set halinde. Bugün de 400 adım yaptım. Kılavuzunda 10 dakikadan fazla çalışmamaya dikkat edin diyor, 400 adım 10 dakika civarında sürdüğü için o şekilde yapıyorum.

Hepimize kolay gelsin a.s.

canım nerden ne kadara aldın

oooofff oooooff ooof ne güsel yapıodum düzenli bir şekilde.gene tuttu fıtığım :KK43:(( ben iyileşene kadar aranızdan çekiliorum kızlar
sizlere iyi adım atmalar :))))

merhaba kızlarr
bende ltt stepper aldım daha bugün geldi içinde cd si de vardı ve 15 dk yaptım ama ne kadar kalori yaktığıma falan bakmadım inşallah bende de işe yarar sizinki gibi

oooofff oooooff ooof ne güsel yapıodum düzenli bir şekilde.gene tuttu fıtığım :KK43:(( ben iyileşene kadar aranızdan çekiliorum kızlar
sizlere iyi adım atmalar :))))

gecmis olsun canim.

ben bugun 15 dakika yani 600 adim attim.bugun ikinci gunum bakalim haftaya ne kadar incelcem?

arkadaslar bu adimlari attiktan sonra gevseme hareketlerini yapmayi unutmayin.cok rahatlatiyo ve kaslarimizin uzun olmasini saglar.

Arkadaşlar merhaba, 4 günden beri yapamadım:KK43:( Ama dünden beri tekrar başladım her gün standart 1000 adım yapıyorum. Ama bir türlü diyete başlayamıyorum:KK43:(

ben yapıcam dedim ama bebegimden fırsat bulup yapamıyorum artık kesin kararımı verdim bu aksamdan itibaren baslıyorum aklıma geldikce cıkacagım ustune ve yaza kadar en azından 60 olmam lasım herkese basarılar opuyorum.

ay nası yapıyosunuz bı seferde bu kadar adım? ılk defa cıktım bugun ustune 150 adım zor attım valla :)

bende dün çok yorgundum 500 adım yaptım 40 cal falan oldu.bugün 1000 yapmam lazım.ama zor basıyorum ben bi hayli zorlasın diye yukarı aldım ayaklarını.dier türlü hızlı oluyor ama sanki faydası olmuyor gibi geliyor.

gecmis olsun canim.

ben bugun 15 dakika yani 600 adim attim.bugun ikinci gunum bakalim haftaya ne kadar incelcem?

arkadaslar bu adimlari attiktan sonra gevseme hareketlerini yapmayi unutmayin.cok rahatlatiyo ve kaslarimizin uzun olmasini saglar.

saol canım bi iyileşeyim bende adım maratonuna katılıcam.:Saruboceq:

yaa arkadaşlar burda herkes 500 adım 1000 adımdan sözediyor ama ben çok zorlanıyorum birazcık vidasınıda gevşettim ama pek faydaa etmedi galibaa acayip sert :S bi yardımcı oluversenize banaa :KK43:

ay nası yapıyosunuz bı seferde bu kadar adım? ılk defa cıktım bugun ustune 150 adım zor attım valla :)

Canım eğer hemen vücudu ısındrımadan stepe başlarsan hem çabuk yorulursun hemde vücuduna zarar verirsin. Benim aldığım stepperin içinde cd si vardı. Önce ısınma hareketleri yapıyorum daha sonra yavaş orta ve hızlı olmak üzere üç şekilde step yapıyorum. Aynı tempoda yaparsan daha çok yorulursun. Bu şekilde hem 1000 adımı buluyorum hemde hiçbi yerimi ağartmıyorum :emir_bebek:

kızlar merhaba
28 sayfayı da okudum. ancak sonaki bir yoruma takıldım
malum çoğumuz apartman dairesinde oturuyoruz. evdeki bisikleti aşağıya ses gider endişesiyle kullanamıyorum. çünkü epeyce sesli
bu aletin sesi var mı alt komşuları rahatsız eder mi ?
yorumlarınız bekliyorum

benimki biraz tik tik diye ses yapiyo onun disinda fazla bir sesi yok.ben halinin uzerinde altinada karton koyarak yapiyorum sesin asagi gittigini dusunmuyorum.

ben bugun 600 adimimi yaptim.haftaya pazartesini sabirsizlikla bekliyorum bakalim kac cm incelecegim bir haftada?

kızlar kolay gelsin hepiniz aletlerinizle çalışmaya başlamışsınız okudum sizleri ben 2 aydır kullanıyordum kilolu değilim ama vucuduma esneklik kazandırmak ve bacak kaslarımın sıkılaşması için hemen hemen hergün yapıyordum ve malum kış ayı çikolata tatlı falan yemeye başladığımdan 3 kilo falan almıştım 1,5 senedir evimi satışa çıkarmıştım ani bir biçimde alıcı cıktı fena bir fiyat da vermeyince evimi sattım ama aile arasında ablam tarafından sorun cıktı herşeyin negatif tarafını düşünerek beni çok üzdü gece inanım gözümü kırpmadım uyuyamadım kaç gündür de sabahtan evde çıktım emlakçı emlakcı ev gezmeye başladım yemek yiyecek yiyemeden 3 günde 2 kilo erimişim aletlerin yapamadığını üzüntü sıkıntı, stres ve uykusuzluk yapıyormuş ...

Culnur Selamlar..
İzmir'de nerden aldın aleti? CD'li falan olan versiyon daha iyi sanki dedim de onu mu alsam diyorum. bir de ne kadara aldın tabi:KK66:
ben de burdaki yazıları okuyunca acayip gaza geldim.. 8 kilo aldım bacaklarım tombik oldular iyice:KK43:
alıp ben de başlıcam vercem işallaaa kilolarımı da bacaklarım da incelcek!!! di mi:KK43:

Kızlar ben kaç gündür yapmıyorum yaa, ne olur beni gaza getirin..
Zayıfladık, inceliyoruz falan deyin de ben de düzenli yapmaya başlayayım..

X