Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

aranıza katılmak istiyorum arkadaşlar..stepperı 3yıl önce aldım ama birbirimize pek hayrımız olmadı.sayenizde bende başlamış olurum spora.paylaşım gerçekten çoook önemli.hergün size yazmam gerekeceği için düzenli yaparım...size de dualar ederim.cevap bekliyorum canlar...

gel şekerim gel buyur.
valla ben zayıfladığımı hissediorum daha yapalı bir hafta bile olmadı
çok işe yaradığı kesin
steple adım atıcam fıstık gibi olucam.

bence de çok zor uzaktan gerçekten kolaymış gibi geliyor insana ama değil işte kaydirigubbakcemile3 ben ayaklarımı ortaya koyup yapıyordum normalde ama geçen gün pedalların en başından yapmaya başladım 15 dk yapabildim..ortadan yaptığımda 5 dk zor devam ediyordum :1rolleyes:

arkadaşlar benide heveslendirdiniz.gittim kipaya aldım geldim:) indirimdeymiş. 45 e aldım.dün gece deneme amaçlı 10 dk yaptım fena değildi.hergün yapmak istiyorum.umarım işe yarar.size tşk ederim.

arkadaşlar ben dün fırsat bulup yapamadım.bugün de 17 dk.725 adım ve 101cal.yaptım.biraz yavaş oldu bugün ama neyse...

arkadaşlar slm nerelerdesiniz.19 ve 20 sinde yapamadım üzgünüm şu anda 21.12.2008,aralıksız 18.59 dk 1500 adım,210 cal. 2.defa daha yapıcam

bende 2 senedir var öyle odamda köşede duruyor.. Bana zor gelmişti kasmıştı epey bi düşecek gibi de oluyordum ama başlayayım hadi ben de :) Zayıflayamazsam evlenemicem

evet kızlar nasıl gidiyor? kilo verebildiniz mi? benim stepperım daha gelmedi..
umarım haftaya gelcek.. ben de sıkı bi şekilde başlayacağım..
bu arada yapanlar, kilo verebilenler var mı?

kızlar ne gusel yaa geldı benım kı. kocam sımdı bırkac gun evde. o goreve basladıktan sonra bewnde baslıcam spora
hadı kolay gele sıze
devam edıyormusunuz. nasıl gıdıyor..

merhaba aradalar bu stepper emınonunde daha ucuzmudur yoksa sahıbınden den alıcam artık bı sorayım dedım sız nereden aldınız

Merhaba Kızlar yazdıklarınızı baştan sona okudum. bende dün aldım bu aleti. iki gündür çalışıyorum. Aranıza katılmak istiyorum. Ama gördüğüm kadarıyla yarışma için tam bir liste oluşturulmamış henüz herkes ayrı ayrı yazıyor. Hadi toparlanıp başlayalımmmm

kızlar günaydın dün bende 15 dakika çalıştım 130 calori ama hepimiz kopuk kopuk konusuyoruz bir türlü bir araya gelemiyoruz...

Bende bu sabah 20 dk. çalıştım 150 kalori yaktım. Ama benim satın aldığım stepperin içinde çalışma cd si var onunla çalışıyorum.o da yaklaşık 20 dk. sürüyor. Yapabileceğin egzersizleri gösteriyor. O şekilde tüm vücudumu çalıştırabiliyorum.

günaydın iipekk ben aleti kipadan aldım 45 yt enucuz orda istersen sende ordan al.

sagol canım bıze yakın kıpa yok anlasılan ıst da bırı sılıvrı bırı kurtkoy dıye gordum netten
daha yaygın bır market bılırdum kıpayı ben
hala varmı satılıyormus acaba
bıde tam olarak markası ney kıpadakının arkadaslar bıeln yardımcı olabılırmı

Merhaba İpek,
bugün bende arkadaşa tavsiye ettim gitmiş az önce aradı almış hala daha satılıyor. Ama stepper olarak arat netten herhangibir büyük marketten de bulabilirsin. Tabi herkesin kullandığı marka ve modeline göre değişir fiyatları. Kipada bulunanın markası one body 45 ytl. Bende ondan almak için gitmiştim kipaya ama daha farklı bir marka gördüm YORK LATHERAL TWİST STEPPER adı bir tane kalmış aldım . Fiyatı 97 ytl idi. Başka marka Twist shapper var onunda fiyatı 90 ytl civarında. benimkinin de içinden garanti belgesi çıkmadı garanti belgesi yok falan dediler ama netten araştırdım varmış ona canım sıkıldı bende gidip tekrar görüşeceğim.

kızlar bence herkes kaç adım attğını yazsın ona göre sıralama yapalım.. kalori ve dakika da işin içine girince karışıyor.
ben yarın alıcam stepperı, hemen de başalrım sanırım.. adım sayısına göre yapalım sıralamayı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…