Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ben dünkü çalışmamı yazamadım.1000 adım 24 dk.bugün sabah 400 adım akşam yine 1000 adım.sizin alette de oluyo mu arkadaşlar ısınınca pedallar yumuşuyo.ama ona rağmen oldukça terletiyo.

arkadaşlar ben de 3 gündür yapıyorum.ilk iki gün 500 adım yaptım dün artırdım biraz.800 adım yaptım arkasındanda mekik falan çektim ama resmen öldüm acaip terletiyor.

kızlarr merabalarr..takip ediyorum ara ara sizi ama bişe sorcam..kilo werme durumları nasıl?? bi de beli zorlarmı ki bu

canım benim doğumdan sonra belim çok ağrıyor biraz ayakta dursam belim kopacak gibi oluyor 4 gündür stepper yapıyorum hiç belde ağrı falan olmadı bende istersen dene canım

bende fıtık var ilk zamanlar belimde ağrı oldu ama sonra geçti.
bide ben iki gündür kaç yaptım hatırlamıom aklıma yazıom ama silinio
bu aralar balık hafıza oldum hemen unutuom :S

arkadaşlar benim stepperın göstergesi bozuk, ne yaptıysam çalışmadı.pil değiştim, biraz vurdum :) olmadı...
ben de dakika olarak çalışacağım..yeni başlayacağım için günde 20 dk ile başlayacağım sabah 10 akşam 10 olmak üzere..
bakalım inş. işe yarar..biraz yaptım da bugün deneme amaçlı bacaklarım ağrıdı valla..
sanırım işe yarayacak..haydi kızlar kolay gelsin..

Ya kızlar ben çok az yapmama rağman kaslarım ağrıyor..
Hani "hamladı" derler ya, aynen öyle oldum, hamladım..
Zamanla geçer mi acaba?

bugün 1100 adım 16 dk 150 kalori oldu 15 gün falan kullanan yokmu kimsede ses çıkmıyor

güzelim ben 3 yıl önce stepper aldığımda malum ilk hevesle hergün 20-30 dk.falan düzenli olarak 1 aya yakın sporumu yaptım.kaç kilo verdiğimi hatırlamıyorum ama sıkılaştım ve resmen görüntüm değişti.sonra bıraktım.etkili olmadığı için değil ben uzun sure diyette dahil hiçbirşeyi devam ettiremediğimden.sizler devam edin emin olun umduğunuzdan daha etkili.yalnız bir önerim var 20 dk.yı aralıksız yapın.ayrıca elıme küçük su şişesi alıyordum akabinde oklavayla üst bedenide çalıştırıyordum çok güzel şekle sokuyo.açıklamam biraz çok mu oldu ne.neyse umarım faydası olur...

Ya kızlar ben çok az yapmama rağman kaslarım ağrıyor..
Hani "hamladı" derler ya, aynen öyle oldum, hamladım..
Zamanla geçer mi acaba?

geçer şekerim geçer ben ilk zamanlar 200ü zor buluodum bacaklarım ağrıodu.sonradan vücut alışıo. kaydirigubbakcemile3

Merhaba Kızlarr ben bugün sabah 1000 adım 20 dk. 152 kal. yaktım. vaktim olsa akşamda yapacağım. Benimde ilk gün zor geçti ama vücut alışıyor sakın pes etmeyin.

Arkadaşlar benim stepper'ım yaklaşık 2 yıldır kanepenin altında yatıyordu, sizden heveslendim ve ben de başlayacağım. Gerçi benimkinin kolları çalıştırmak için lastik bantları yok ama ben de ellerime ağırlık almayı düşünüyorum. Şimdilik sabah 10 dakika akşam 10 ve gece yatmadan10 dakika günde yarım saat yapmayı planlıyorum inşallah başarırım. Herkese kolay gelsin.

arkadaşlar ben hergün yazamıyorum ,çünkü k.k'ya girince sayfalar çok geç açılıyor ve bu da çok zaman alıyor.dün 1200 adım ve 175 kalorilik çalışma yaptım.stepperı alalı sanırım on gün falan oldu.ilk günler çok düzenli çalışamadım.ama son beş gündür 1000in altına düşmüyorum.yediklerime dikkat de ediyorum.sanırım etkisini göstermeye başladı.Sabahları 200-400 adım atarak başlıyorum.bunu metabolizmamı hızlandırmak amacıyla kahvaltı öncesi yapıyorum.akşamları da 800-1000 adım atarak tamamlıyorum.tabii gece pestilim çıkıyo...

arkadaslar okuduklarımdan etkılenerek bende aldım bı stepper :)) yarın elımde olucak inşallah bende başlıcam :))

Merhaba Arkadaşlar. 5 günden beri yaklaşık 20 dk. 1000 adım yapıyorum. Bu 5 gün içerisinde hiç diyet yapmadım ve malum günüme yaklaşmama rağmen 1 kilo vermişim. Çook mutlu oldum. Demekki dedim birazda yediklerimize dikkat etsek neler olacak neler:))

bugun 500 adım attım fazla yapamadım :KK43:(( kocacım inceldiğimi sölüooo :))) ikinci hafta bitti2 hafta sonra tarılcam bakalım ne kadar vermişim

X