Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ben bugün itibari ie başlamış bulunuorum düzenli olarak.istikrarlı bir şekilde devam ederim inş. amin.
15 ocakta tartılacağım.fıstık gibi olucam fıstık :)))

slmlar bende sipariş verdim ve bugün elime geldi ama bana anlatın ya anlamadım nasıl yapıcağımı

valla kızlar bende bu alet yok almak isterim ama kondüsyon bisikletim var titreşimli zayıflama kemerim sauna eşofmanım saunabeltim zartım zurtum hepsi var onca para döktüm hiç kullanmadım hiç birini -tatlicadiarzu-
şimdi bu aletide alsam annem beni kapıdan değil bacadan kovalar klava:
neyse sizi gördüm motive oldum bende artık bisikletime binmeye başladım hergece yapıyorum...kol kaslarım ağrıyor :dance:

teşekkürler sizeee a.s.

selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gelidim tatilden döndüm (( 2 kilo ile( 25 dak çalıstım anam ağladı valla hamlamısım sanırım yarın dr ye gitcem dua edin ((

Günayın şekerler hepimiz toplanmaya başlamışız şebnemcim canımcım sana zahmet listeyi tekrar oluştursak, yoksa bende toparlarım şeker bu arada bayram bana +1 kilo olarak geri döndü bunuda belirteyim..

Dün akşam 1000 adet stepper ile adım attım 18 dk sürdü ve 140 kalori yaktım : )))

kızlar nasıl yapıcaz haftalık yaptığımız adım sayısını ve kalori miktarlarına göremi belirlesek birincimizi ne dersiniz.

Bu arada püskütten yarışma için izin almak gerekiyormu ben bi söyleyeyim bakem..

günaydın kuzucuklarım bayramınız nasıl geçti umarım herşey gonlünüzce geçmiştir evet şimdi kaldığımız yerden devam edelim bayram süresince astığımız sporumuza başlama vakti geldi ben dün stepperda 20 dakika çalıştım 945 adım 140 kalori yakmışım bugun yapamayacam ama dısarda olacağım yürüyüş yapmış olurum.. listelerimize tekrar aktifleştirelim isterseniz aletden yeni alan arkadaşlarımız var katılmak isteyen onları da yazalım...

ben ben ben =) sıparısı verdım ama hala gelmedı sabırsızlıkla beklıyorum gelır gelmez hemen baslcm =)

kızlar bi önerim olacak
bu alletle çalışmaya başlamadan önce lahana yağı sürüp streçledikten sonra çalışalım daha etkili olurmuş banada arkdaşım söyledi o spor yapmadığı halde selülitlerinden kurtulmuş bence mantıklı geldi kk de bu yağdan bahsediliyo faydasını görenler olmuş yada şu aspirinli limonlu bi karışım vardı
yani demek istediğim çift etki daha hızlı sonuç verir dimi ama :)

arkadaşlar daha önce de yazmıştım ama güncelleyeyim çünkü bayram nedeniyle 1 kg ekledim boy 1.65 kg:75 listede ben de varım yalnız olmadığımı bilmek psikolojik olarak olumlu destek sağlıyor,şimdiden kolay gelsin hepimize

selam kızlar cok heyecanlıyım ben yaa. sıparısım kargoya verılmıs. su anda yolda. sabırsızlıkla beklıyorum. yıne yaazayım. 65 kıloyum, boyum 1.60 cm ıgrenc bacaklarım var bunlardan kurtulmak ıstıyorum.. herkese kolay gelsın....

ben bgün 30 dk aletle çalıştım
50 mekik,100 bisiklet çevirme hareketi yaptım
yediklerime de epey dikkat ettim
bir kaç gündür dikkat ediyorum,1,5 kilo vermişim,o da bana moral oldu,inşallah başarıcam bu işi

Arkadaşlar,bende iki hafta önce diyetisyene gittim,yağ oranım %31 çıktı.,ilk hafta iki kilo verdim,ama diğer hafta hiç kilo veremedim,şimdide havuza gidiyorum bakalım ne olacak.?

günaydın arkadaşlar toparlayabildiğim elimdeki son lsiteyi yazıyorum

şebnem 1978 - 75 kg
editoryal - 62 kg
Çubuk Kraker -
papicya -
denizcininpresnsesi - 73
yellodaisy -
asideniz - 94 kg
darkblue- 60 kg
yarem- 65 kg
heycir - 69 kg
arzuco -
empathy - 75 kg

15.12.2008 stepper ile çalışanlar
editoryal - 1000 adım - 18 dk - 140 kalori

16.12.2008 stepper ile çalışanlar
asideniz - 25 dk
darkblue - 945 adım - 20 dk - 140 kalori
editoryal - 500 adım - 10 dk - 70 kalori

arkadaşlar eğer düzenli paylaşım olursa ben bu şekilde hergün liste hazırlamaya gönüllüyüm
haftalık yapılanları toplar kendi aramızda birincimizi şeçeriz.
bakalım ne kadar faydalı olacak bu alet görürüz.

benim akşamları ancak 300 adıma gücüm yetio ( zamanla artıor gerçi.bide ben titreşimli kemerle iki bacağımı kalçamı 10ar dakika titretiorum sonrada ev işi oda spordur demi ama :))) yemeği baya azalttım ekmek yemiorum.şu limonlu karışımdan bende yapayım selülitler için daha etkili olur.
ayyy sonuncu benim kızlar 300 adım yaaaa
görürsünüz hepinizi geçicem :))))

Kızlar merhaba ben de almak istiyorum bu aletten düğünüme 5.5 ay var ve bunalımdayım.Spor yapmak istedim tam bu sırad akarşıam çıktı sebnem1978 sağol canım ya.Ama o ikiliden alsam aynı etkiyi görürmüyüm o ipler var ya tekli olanalrın yanında onları tutunca daha rahat oluyor değil mi tutunmak lazım sanırım bir yere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…