Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

kızlar merhabaaaaaaaa
fırsatım oldu hemen geldim bi bakayım neler yapıyosunuz dedim başlıgı aramakdan telef oldum başlık tasınmıs :) nasılsınız zayılama calsımalrınız nasıl gidiyor baya kişi katılmıs ne güzel sevindim.ben suanda 69 kiloyum aletin tepeisne aklıma geldikce cıkıyorum gün içinde eskiden düzenli yapardım şimdi gelip gidip ne yapsam kardır diyorum valla en cok suna seviniyorum bacaklarım sıkılastı.taş gibi hatunlar olcaz biz bu gidişle bence :) hepimize kolay gelsin görüşmek üzere tekrar öptüm hepinizi

ben hafta sonu pek yapamadım ( tembel öğrenciyim ben.hafta içi non stop.işten çıkınca hemen step atmaya :))))

arkadaşlar bugün 1030 adım yaptım ben haftalık çizelge yaptım her pazartesi ölçülerimi yazıyorum bir haftada 2 cm incelme olmuş çok şaşırdım çünkü rejim falan yapmamıştım ve 2 gün stepper yapmamıştım iyi oldu deneyin sizde yaınp

canlarım sağlık nedeniyle bu sıralar yapamadım ama en azından yürüdüm(çalıştığım için dışarı işleri) 30 dk,1 saat günde.28.12.08 de 16.59 1250 adım 175 calaori

1400 adım bugün. ama sabah 400 akşam 1000 şeklinde .arkadaş bir haftada 2 cm inceldiğini yazmış.çok iyi ben ancak 1cm inmişim.o da eğer ölçüde hata yoksa ...hem yediklerime de dikkat ediyorum.ama işte çok zor oluyor incemek.hdefim 52kg.şu an 56yım.boy 1.60.bir haftada 1 kg verdim.

bende almıştım bir zamanlar
ilk yapışımın hemen arkasından ev sahibim ne oluyor diye kapıma dayanıncaa maalesef kullanamadım

ama üzerine çıkınca resmen ter içinde kalıyorsunuz ve ilk günün sonrası benim gibi tembllerr yürüyemiyor müthiş kas ağrısı yapıyorr

aah ahh keşke bende kullanabilsemde bende incelebilsem azcukkk

Merhaba arkadaşlaar.. Yazdıklarınızı okuyup ben de aldım twist&shape.. Umarım düzenli yaparım..

Dün 1200 adım yaptım, ama 400'er adımdan 3 set halinde. Bugün de 400 adım yaptım. Kılavuzunda 10 dakikadan fazla çalışmamaya dikkat edin diyor, 400 adım 10 dakika civarında sürdüğü için o şekilde yapıyorum.

Hepimize kolay gelsin a.s.

butun yazdiklarinizi okudum ve bende almaya karar verdim.tesaduf bu ya bugun reklam geldi evimizin yakinindaki bir markete 5 ocakta gelecekmis hemde ayni sizinki gibi ipleri var kollari calistirmak için.pazartesi gunu hemen alip yapmaya basliycam.aslinda coktanberi almak istiyordum ama faydasi olmaz diye cekiniyodum almaya.burada yazdiklarinizi okuyunca heveslendim ve benimde sorunum butun turk kadinlari gibi kalca ve basende.pazartesi gunu bende katilacagim araniza.

bende aldim ve bugün 1700 adim attim...bakalim neler olacak yaz gelmeden 50kg olmam lazim...insallah bir ise yarar...

bende ab king pro var gbek icin ve stepp var ikisini de düzenli dneicem ins isie yarar vakit bulmak önemli yoksa zayiflariz

bu aleti çok daha öncee aldım ama hiç azimle kullanmadım açıkçası ama yorumlaraa bakıncaa çok şevklendim şimdi bgn bende başlıcam basen bölgem problemli ::s hadi bakalım hayırlısı

ben bel rahatsızlığımdan dolayı ara verdim (((
ama bugun başlıcam ara ara yapıodum ama çok az fazla yapmaya cesaret edemedim.
bugun yapıcam inş.bi 500 adım atarım artık.çünkü akşama temizlik vaaaaarrrrr ((((((((((

stepere'imi aldim bende katiliyorum artik bacak inceltme yarisina.bu konu acilali bir ay olmus uzun zamandir kullanan arkadaslar ne kadar inceldiniz?olcsenizde bizde motive olsak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…