Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

arkadaslar merhaba
valla suan üzülerek yazıyorum babam interneti kapatmaya karar verdi aranızdan ayrılıyorum malesef.aletle calsımaya devam edicem sizlerde bırakmayın 2009 a a kaldı en azından 2009 u zayıf girerek basalr zayıf zayıf devam ederiz insallah suanda 74 kiloyum.sizlerle beraber devam etmek beni cok motive etmişti ama malesef babam kapatıracakmıs interneti ilerde umarım tekrar bulusuruz.hepinize mutlu günler :KK43:

Kızlar bu aletten bende de var.Düzenli kullanmadım.Belki sizlerin sayesinde düzenli kullanırım.Bende aranıza katılabilirmiyim.

şebnemcim aramızda görmek mutlu ediyordu fırsatın olduğunda haftada 1 gün gel ve bize bildirim yap canım sana zayıf, sağlıklı ve mutlu günler dilerim...

arkadaşlar burası katılmak isteyen herkese açıktır amaç zyıflamak yalnız kimimz dk, kimimiz adım bildiriyor ben neyi baz alıp yapıcam lütfen adım ve kalorilerinizde yazın , ayten duyuyonmu bacım beni sana söylüyom

17.12.2008
asi deniz - 15 dk ( bu rakam az bacım gün geçtikçe artır)
heycir - 300 + 1000 adım (140 kalori )
blueyes - 1000 adım -140 kalori - 21 dk -
editoryal - 250 adım - 40 kalori - misafirimiz vardı ancak bu kaa yapabildim

slm ben geldim kimse yok mu 18.12.2008 300 adım,5.11,25 cal. 10 dk sonra 1250 adım,17.14,175 cal. ter içinde kaldım ama :)) öpüyorum sizi

Arkadaşlar ben de 3 gündür yapıyorum.bu başlık altında okudum hemen aldım.Kipa mağazasında 45 ytl.Dün yani 18 aralık,1000 adım 140 kalori harcadım.bugün de yaptıktan sonra yazıcam.ama boğazıma daha hakim olmalıyım.:1no2:

Arkadaşlar ben de 3 gündür yapıyorum.bu başlık altında okudum hemen aldım.Kipa mağazasında 45 ytl.Dün yani 18 aralık,1000 adım 140 kalori harcadım.bugün de yaptıktan sonra yazıcam.ama boğazıma daha hakim olmalıyım.:1no2:

Günaydın vinito kipadan 45ytl iyialmışsın ben ankarada carrefour'da178 kusurdu almadım siz iyi almışsınız bende 45 bulsam alıb başlıyacam sizlere kolaygelsin.

cubuk kraker
evet canım hergün yapıyorum 6 sar dakikalık seanslarla günde defalarca ne akdar yapabilirsem sanırım günde bi 10 defa 6 sar dakikalık yapıyorumdur toplam 200 adım atabiliyorum 6 da oda 30 kalori yaktıgımı gösteriyor ama bu 200 adım içinde 2*3 defa 5*10 saniye bi dinleniyorum zira bacaklarınmın tamamı kasları calsıyo ve yorucu oluyo belki zamanla sayıyıd yükseltirim yeni oldugum için cabuk yoruluyorum burdaki püf nokta su sanırım bu adımları basarken altta vide varya onu iyice sonuna kadar sıkmamız lazımki zor basılsın ben sonuna kadar sıktım zor basılsın daha cok calsısın kaslarım diye senin bu resimdeki alet varya süper bişey o ben onun iste adım bastıgımız bölümünü aldım arkasındaki su saga sola döndügümüz yuvarlak seyi cok önceden tek olarak almıstım dur onuda deneyeyim gün içinde aklıma getiridin bak sagol :)

Güzelim senin stepper ile benimki farklı heralde...ilk önce 6 dakikalık 10 seans ta toplam 200 değil,3000-4000 adım=750-900 kalori falan yakıyor olman lazım.benimki voit marka stepper. ilkten 5 dakika ile başladım 10 dakika 15 derken şu anda 25 dakika,zorlarsam yarım saat yani 2000 adım anca atabiliyorum ve 400 kalori gidiyor.yani 60 dakikada 200 adım atman beni şaşırttı.
kaydirigubbakcemile5ama yarıyo mu bu alet derseniz yarıyo hemde süper bacak basen eritiyo.düzenli yapıcaksınız,ve azar azar yani günde 10 kere çoook fazla ve yakın zamanda bıktırır. bence sabah 5 akşam 5 dakika ile başlamak,15 gün sonra 10 dakikalık seanslara çıkarmak mantıklı, herkeze kolay gelsin...
çubuk kraker arkadaşım o resmini koyduğun aleti eğer başlarda alışkanlık yaparsan kaydirigubbakcemile3seni çok güzel eritecektir canım....

bugun kesin emin oldum bu topik taşınmış dün ara ara...neyse
ben dün 550 adım yaptım 70 kalori yada 77 tam hatırlamıorum düz hesap 75 olsun yaktım.
başarılarımın devamını bekliorum sizlerinde kızlarr

merhaba arkadaşlar

bende sipariş verdim bu aletten ve dün eline ulaştı. 110 ytl ye aldım. akşam 10dk zor çalıştım. bacaklarım çok ağırdı. normalde bisiklet kullanıyorum. 40dk hatta sıkılmasam 1 saat bile kullanabilirim. ama bu alet çok zorya. işe yarayacak gibi görünüyor. birde ayarı çok sıkı galiba ayarını düşürecek yerini bulamadım. bilen varsa söylesin bana. :uhm:

merhaba arkadaşlar

bende sipariş verdim bu aletten ve dün eline ulaştı. 110 ytl ye aldım. akşam 10dk zor çalıştım. bacaklarım çok ağırdı. normalde bisiklet kullanıyorum. 40dk hatta sıkılmasam 1 saat bile kullanabilirim. ama bu alet çok zorya. işe yarayacak gibi görünüyor. birde ayarı çok sıkı galiba ayarını düşürecek yerini bulamadım. bilen varsa söylesin bana. :uhm:

canım aletin ayarını düşürecek bir yeri yok dısardan bakanlara çok kolay gibi gözüküyor ama hiç değil 10 dk. da mahvoluyorsun aletin pedalların uç kısmınla step yaparsan daha kolay ama beyin kısmına yakın ayaklarını koyarsan daha da zor adım attığını farkadeceksin...

valla benim aletin ayarını eşim yapıo.ayak yerlerinin alt kısmında zincirmi denir ne denir bilmem orda biişile oynuo ayak yerleri yükselio alçalıo.ona görede zorluğu oluo.bilmem anlatabildimmi.bilgi aktarmada beceriksizimdir

X