Zayıflayamıyorum

1500 çok pahalı şekerim ayrıca evde koşu bandını koyabileceğim bi alan yok biride çıkıp demiyor ki şunu kullandım şu kadar kilo verdim diye arkadaş

ben hulohop ve sabahları aç karnına hızlı yürüyüş yaparak ve ekmeği çıkartıp yediklerimi yarıya düşürünce kalori hesabına göre yaşayınca 2 ayda 68 kilodan 58 e düştüm

doktor tavsiyesi ile zayıflamanızı öneririm. Annem için herbalife ürünleri satın aldık işte yaşam koçu var birde ürünler veriyor ve yönlendirme yapıyordu sonrasında annem hasta oldu hastaneye kaldırdık ürünlerden dolayı değerleri düşmüş hastanede yattı uzun bir süre ve kendini toparlamak ta zorlandı.. demem o ki herkesin dediğini denemeyin belki onun vücuduna iyi gelen sizin vücudunuza iyi gelmeyecektir? bunları düşünerek bilinçli olarak diyet yapın lütfen çok kötü sonuçlara yol açıyor yoksa

canım bendende bir tavsiye özel bir su kabı al yarım litre civarı olan her su doldurduğunda bir limonu kesip at.Bunu özellikle uzakdığudaki kızlar yapıyo hepside zayıf

Selamlar
Benim 5 kilo vermem lazım nasıl verebilirim diyet yapamıyorum.
Bir arkadaşım sarımsak yutarak 10 kilo verdiğini söyledi deneyen var mı içinizde işe yarar mı?
Yada farklı yöntemler deneyip başarılı sonuç alan var mı?
Aydınlatın lütfen
Zayiflayqmiyorum diye birsey yok. Yediklerinizi yariya indirin. Birazda spor yapin bakin nasil zayifliyorsunuz.

X