Zayıflayamıyorum

Onunda kulanması çok zor tatlım ya öyle zora gelemem başka alternatifin var mı?

ozaman 1500 tl ye kıyıp bir koşu bandı alıcaksın koşmasan da koşmaya az kala denicek bir tempoyla sabah akşam hızlı yürüyüş yapıcaksın ama tempo düşürmek yok. hatta bunu yaparken termal bir kıyafet giyersen terlemende artar.

Ben de aşırı yemek düşkünüyümdür.

istediğin herşeyi yiyebiliyorsun ama günlük karbonhidrat değeri 50 puanı geçmemesi gerekir. et yumurta tavuk balık gibi proteinleri istediğin kadar yiyebilirsin sebze de yemek sindirim sistemi açısından gerekli tabii önemli olan bakliyat bide işte makarna pilav poğaçadır o tarz şeyleri çok az tüketmek . Puanlamaya dikkat ettikten sonra dengeleyebilirsin yani bunları

E o Zaman çok normal değil mi?
Sarımsak yutunca ne olacak mucize mi?
Matematik belli.
Aldığın kaloriyi hesapla
Dün içinde yaktığın kaloriyi hesapla

Birbirinden çıkar
Aldığın yaktığından fazlaysa kilo alırsın
Aynıysa aynı kalırsın
Azsa verirsin.

Ya daha az yiyip aldığın kaloriyi azaltacaksın
Ya da sporla yürüyüşle yaktığın kaloriyi yükselteceksin

Bundan başka çare yok
Kalori hesaplama olayı beni çok geriyo basşa çözümü yok mu

İçten yağları yavaş yavaş yaktığı için biraz zaman alıyor kg olarak değil de baya bi belim vs inceldi gözlemleyebildim . Hem hazmı da kolaylaştıryor . Bir de çok ferah limonatamsı gibi :)
Bende ramazan öncesine kadar limonlu su içiyordum ama kilo vermek için değil su içme isteğim artsın diye ama etkisi oldu mu bilemiyorum ki

ozaman 1500 tl ye kıyıp bir koşu bandı alıcaksın koşmasan da koşmaya az kala denicek bir tempoyla sabah akşam hızlı yürüyüş yapıcaksın ama tempo düşürmek yok. hatta bunu yaparken termal bir kıyafet giyersen terlemende artar.

Ben de aşırı yemek düşkünüyümdür.
1500 çok pahalı şekerim ayrıca evde koşu bandını koyabileceğim bi alan yok biride çıkıp demiyor ki şunu kullandım şu kadar kilo verdim diye arkadaş

istediğin herşeyi yiyebiliyorsun ama günlük karbonhidrat değeri 50 puanı geçmemesi gerekir. et yumurta tavuk balık gibi proteinleri istediğin kadar yiyebilirsin sebze de yemek sindirim sistemi açısından gerekli tabii önemli olan bakliyat bide işte makarna pilav poğaçadır o tarz şeyleri çok az tüketmek . Puanlamaya dikkat ettikten sonra dengeleyebilirsin yani bunları
Valla protein puanlaması yapacağıma kilolu kalırım daha iyi :KK70: düşününce bile daraldım valla

Her şeye olmaz diyosun :)
Zayırflayamıyorum yazmışsın da bi çaba gösterip de mi zayıflayamadın?

Şekersiz 21 gün diyetinde 3-4 kilo veriliyor
Daha önceki mesajımda da yazmışsın
Bari onu yap
Zaten çok kolay
Teşekkür ederim yardımlarınız için ama benim düşüncem şu yönde mesela şu ürünü kullandım kısa sürede şu kadar kilo verdim tarzı bişey bitki çayları iştah kapatıcı şeyler vs vs

Teşekkür ederim yardımlarınız için ama benim düşüncem şu yönde mesela şu ürünü kullandım kısa sürede şu kadar kilo verdim tarzı bişey bitki çayları iştah kapatıcı şeyler vs vs

İşte öyle kolay bi yolu yok malesef.
Kiraz sapını kaynatıp içebilirsin
Biraz zayıflatır aynı zamanda porsiyonlarını azaltırsan

Başlık yazma tarzın iyice oturmuş :KK70:

Umarım hem ev-le-nir-sin hem de za-yıf-lar-sın .

Ben suya limon sıkarak baya bir kilo vermiştim . Ama akşam 7 den sonra yemek yasak . Mideni limonlu suyla doldur .

Limonlu su düşük tansiyonlu insanlarda iyice tansiyonu düşürüyor ben içemiyorum mesela.

Selamlar
Benim 5 kilo vermem lazım nasıl verebilirim diyet yapamıyorum.
Bir arkadaşım sarımsak yutarak 10 kilo verdiğini söyledi deneyen var mı içinizde işe yarar mı?
Yada farklı yöntemler deneyip başarılı sonuç alan var mı?
Aydınlatın lütfen

Niye kulaktan dolma bilgiler yerine bir diyetisyene gidip hayat boyu kalıcı sağlıklı beslenmenin yolunu öğrenmiyorsunuz? Tek tip besinle yapılan diyetler, karbonhidratı tamamen kesen diyetler, şu diyet bu diyet hiçbiri sağlıklı değil ve en önemlisi kalıcı zayıflama sağ-la-ya-mı-yor, sizin yazım tarzınızla.

Doğal ve bitkisel ürünler de çok dikkatli kullanılmalı, mesela limon denmiş düşük tansiyonlu biri içemez, sarımsak mideyi yakar eğer mideniz hassassa ve inanılmaz koku yapıyor söyleyeyim eşim kv nin gazıyla yutuyordu bir ara ve nefret etmiştim.

Niye kulaktan dolma bilgiler yerine bir diyetisyene gidip hayat boyu kalıcı sağlıklı beslenmenin yolunu öğrenmiyorsunuz? Tek tip besinle yapılan diyetler, karbonhidratı tamamen kesen diyetler, şu diyet bu diyet hiçbiri sağlıklı değil ve en önemlisi kalıcı zayıflama sağ-la-ya-mı-yor, sizin yazım tarzınızla.

Doğal ve bitkisel ürünler de çok dikkatli kullanılmalı, mesela limon denmiş düşük tansiyonlu biri içemez, sarımsak mideyi yakar eğer mideniz hassassa ve inanılmaz koku yapıyor söyleyeyim eşim kv nin gazıyla yutuyordu bir ara ve nefret etmiştim.
Yok yok sarımsağı parçalara ayırıp yuttuğumuziçin kokuya neden olmuyor tecrube konuşuyo :KK70: yoksa çalışan biriyim koku yapsa kullanamam hiç

İlk gün oruçta zorlanacağımı düşünerek hamur işi yedim tok tutar diye ama oruca alışınca yememeye çalışacagım

Hamur tok tutmaz, aksine aciktirir.

Haslanmis bakliyat, yumurta peynir zeytin tarcinli sut gibi seyler denemenizi tavsiye ederim.

Rende havuc zeytinyagli, bir hurma, bir yumurta... yillardir bununla tutuyorum. Tok tutucu ozelligi olan seyler tercih ederseniz daha iyi olur.

X