Zayıflayamıyorum

umutsuzvaka01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
5.023
2.919
Selamlar
Benim 5 kilo vermem lazım nasıl verebilirim diyet yapamıyorum.
Bir arkadaşım sarımsak yutarak 10 kilo verdiğini söyledi deneyen var mı içinizde işe yarar mı?
Yada farklı yöntemler deneyip başarılı sonuç alan var mı?
Aydınlatın lütfen

Selamlar
Benim 5 kilo vermem lazım nasıl verebilirim diyet yapamıyorum.
Bir arkadaşım sarımsak yutarak 10 kilo verdiğini söyledi deneyen var mı içinizde işe yarar mı?
Yada farklı yöntemler deneyip başarılı sonuç alan var mı?
Aydınlatın lütfen

Yemeyi kesince oluyor
(Eğer tiroidlerde bi sorun yoksa)

Şekersiz 21 gün diyeti yap.

Mesela bi günde ne yiyip içiyorsun?

1.5kg ağırlığında hulohoplar var inanılmaz kalori yaktırıyor aynı zamanda oldukça keyifli de monte halde satılıyor beldende çok güzel inceliyorsun ama başta çarpmalardan dolayı olan morluklara hazırla kendini :)

Ben kullandım oldukça memnunum. tabi biraz da yediğini kısacaksın yapıcak bişey yok.

Başlık yazma tarzın iyice oturmuş :KK70:

Umarım hem ev-le-nir-sin hem de za-yıf-lar-sın .

Ben suya limon sıkarak baya bir kilo vermiştim . Ama akşam 7 den sonra yemek yasak . Mideni limonlu suyla doldur .
:KK70: :KK70: :KK70: kendime konu başlığı konsepti oluşturdum yani fena mı bu şekilde konu görünce direkt ben olduğumu anlayacaksınız :KK70:
Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler ikisininde en kısa zamanda gerçekleşmesini umuyorum
Limonlu su içerek ne kadar sürede kaç kilo verdiniz onuda söyleyin please

1.5kg ağırlığında hulohoplar var inanılmaz kalori yaktırıyor aynı zamanda oldukça keyifli de monte halde satılıyor beldende çok güzel inceliyorsun ama başta çarpmalardan dolayı olan morluklara hazırla kendini :)

Ben kullandım oldukça memnunum. tabi biraz da yediğini kısacaksın yapıcak bişey yok.
Onunda kulanması çok zor tatlım ya öyle zora gelemem başka alternatifin var mı?

Sorunda bu zaten yemek yemeyi çok seviyorum kısamıyorum bi türlü

E o Zaman çok normal değil mi?
Sarımsak yutunca ne olacak mucize mi?
Matematik belli.
Aldığın kaloriyi hesapla
Dün içinde yaktığın kaloriyi hesapla

Birbirinden çıkar
Aldığın yaktığından fazlaysa kilo alırsın
Aynıysa aynı kalırsın
Azsa verirsin.

Ya daha az yiyip aldığın kaloriyi azaltacaksın
Ya da sporla yürüyüşle yaktığın kaloriyi yükselteceksin

Bundan başka çare yok

:KK70: :KK70: :KK70: kendime konu başlığı konsepti oluşturdum yani fena mı bu şekilde konu görünce direkt ben olduğumu anlayacaksınız :KK70:
Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler ikisininde en kısa zamanda gerçekleşmesini umuyorum
Limonlu su içerek ne kadar sürede kaç kilo verdiniz onuda söyleyin please

İçten yağları yavaş yavaş yaktığı için biraz zaman alıyor kg olarak değil de baya bi belim vs inceldi gözlemleyebildim . Hem hazmı da kolaylaştıryor . Bir de çok ferah limonatamsı gibi :)

X