Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

Bence yedım ama karın doymuyor yani.simdide cay demledim beyaz leblebı yetım bıraz belkı tıkar boğazımı
O sence oyle. Gercekten yeseydin acim demezdin suan. Leblebi iyi gelir bence de ye canim. :) beyaz cok sert ben sari aliyorum. :/
Evet valla. Afiyet olsun şimdiden sana da canım.
Tesekkur ederim :** gunu kurtardin hep boyle olursan hicbir sey engel olamaz sana. Hem sen de basaracak yurek var hissediyorum. ❤

başaracağız hep birlikte inşalalh.

Evet beyaz cok sert ama tadı guzel gercı ben sarı olanını daaha cok severım gerçi.ama sarı olanı daha kalorılıymış ondan beyaz alıyorum

Gunaydin canim. Gece sanirim basariyla tamamlandi. biliyordum basaracagini. Bugun yepyeni bir gun sifir kacamakla gecsin insallah. kacamak yaparsan kovalarim merdanemle
Yok valla gece kaçamak olmadı.
Sabah mantarlı yumurta üzerinde azıcık kaşar, yeşil çayla kapattım.
Az önce bir küçük muz yedim şimdi yeşil çay içiyorum canım.

Yok valla gece kaçamak olmadı.
Sabah mantarlı yumurta üzerinde azıcık kaşar, yeşil çayla kapattım.
Az önce bir küçük muz yedim şimdi yeşil çay içiyorum canım.
Beyaz peynir senin dostun kasari tuketeceksen de az tuket. Her gun yeme. Hem beyaz peynir daha az kalorili ve daha saglikli. :) oh afiyet olsun harikasin. Boyle devam. ❤

Nerdesiniz bayanlar ??
Gizliden gizliden sizleri takip edip kendimi motive ediyordum ne güzel, ama dün pek bi şey yazmamışsınız

Ben sabah kahvaltımı ettim bi yumruk buyuklugunde kepek ekmek beyaz peynır 10 zeytın yedım bayaga cay içtim.bugun pazar ve biton işim var. Ütü falan. Akşama da papatesli bezelye ettim ondan yerim gün biter inşallah

Ben sabah kahvaltımı ettim bi yumruk buyuklugunde kepek ekmek beyaz peynır 10 zeytın yedım bayaga cay içtim.bugun pazar ve biton işim var. Ütü falan. Akşama da papatesli bezelye ettim ondan yerim gün biter inşallah
Süpersin kuzum. Ben sadece kahvaltı yaptım daha biraz kuru fasulye ve brokoli salatası yicem günü kapatacağim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…