Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

Annemde bugün maydonoz kaynatmış suyunu içmeye başlayacağım yarın sabah aç karnına içerim bağırsakları boşaltıyomuş bakalım yarın deneyeceğim hiç içmedim ama tadı kötü galiba. Sabah bi tartılayım kilomu yazarım kızlar. Ve sporla destekliyor musunuz diyetinizi ?

Ben de bişey yemiyorum doğru dürüst..ama kg veremiyorum yaewww.Boy 176 kg 78..
Sabah bir dilim t.b.ekmegiyle 5-6 zeytin ..öğleden sonra şekersiz çayla 2 galeta..Akşam ne yemek varsa o ekmeksiz.Pilav makarna yemiyorum pek.Akşam çayla kabak çekirdeği yiyorum azcik..sonuç negatiffffff...Ne yapam bacilar:63:Hem de öğretmenim.Hayatim kosturmaca..pof

Hergün diyete başlıyorum ertesi gün bozuyorum bir arkadaş olsun istiyorum birlikte zaylayalım, birbirimizi yüreklendirelim.
Hem muhabbet ederiz hem sağlıklı besleniriz.
Birbirimize diyette öneriler verip, bilgilerimizi paylaşırız. :KK43:
Ben 83 kilo
162 boy
30 yaşındayım
Bir doğum yaptım.
Hedefim 55 kilo olmak.
Beneğim bende vermek istiyorum boy 1.60 kilom 58 bende doğum yaptım ve 54 olmam lazım İnan çok az yyorum akşam kesinlikle yoğurt sabah aç karnına nescafe yumurta

27 yasimdayim 160 boy 68 kilo 1 dogum yaptim 65 le doguma girdim 60 la dogum yaptim oğlum kuvozdeyken 55e kadar indim oğlum taburcu oldu süt olsun diye benim iştah aldı başını gitti 2 sene oldu doğum yapalı şimdi vermek istiyorum ama tek başına olmuyor motivasyon destek şart oluyor

Ben de bişey yemiyorum doğru dürüst..ama kg veremiyorum yaewww.Boy 176 kg 78..
Sabah bir dilim t.b.ekmegiyle 5-6 zeytin ..öğleden sonra şekersiz çayla 2 galeta..Akşam ne yemek varsa o ekmeksiz.Pilav makarna yemiyorum pek.Akşam çayla kabak çekirdeği yiyorum azcik..sonuç negatiffffff...Ne yapam bacilar:63:Hem de öğretmenim.Hayatim kosturmaca..pof

Hey maşallah senin boyun var ne güzel ben 1,59 cukkkk boyunda 72-73 kilolarda takılıyorum. Bazen vücut belirli bi kilonun altına düşmeyi reddediyormuşş öyle duymuştum arada bi şaşırt vücudunu hiç yemediğin bi şey ye ve tekrar kaldığın yerden devam et diyetine

Beneğim bende vermek istiyorum boy 1.60 kilom 58 bende doğum yaptım ve 54 olmam lazım İnan çok az yyorum akşam kesinlikle yoğurt sabah aç karnına nescafe yumurta

Kız yarım kılomdasın ne sıkıntı edıyon ya.

Ayy keşke bende senin kilonda olsam birde doğum yapmışsın ben daha bekar halimle çok çok kiloluyum utandım şimdi kendimden.
4 kilocuk ne ki hemencik verirsin inşallahhh

27 yasimdayim 160 boy 68 kilo 1 dogum yaptim 65 le doguma girdim 60 la dogum yaptim oğlum kuvozdeyken 55e kadar indim oğlum taburcu oldu süt olsun diye benim iştah aldı başını gitti 2 sene oldu doğum yapalı şimdi vermek istiyorum ama tek başına olmuyor motivasyon destek şart oluyor

Hoşgeldin inşallah hepimiz birbirimize destek olucaz bu süreç zarfında moral ve motivemizi yüksek tutalım ve kendimize güvenelim. Bir hevesle başlayıp devamını getiremediklerimiz gibi olmasın hedefimize emin adımlar ile yürüyelim inşallahh

Hey maşallah senin boyun var ne güzel ben 1,59 cukkkk boyunda 72-73 kilolarda takılıyorum. Bazen vücut belirli bi kilonun altına düşmeyi reddediyormuşş öyle duymuştum arada bi şaşırt vücudunu hiç yemediğin bi şey ye ve tekrar kaldığın yerden devam et diyetine
.
Benimki diyet değil artık bu tip besleniyorum hep..Bazen başka şeyler de yemiyor değilim canım ama verme yok kg

Hoşgeldin inşallah hepimiz birbirimize destek olucaz bu süreç zarfında moral ve motivemizi yüksek tutalım ve kendimize güvenelim. Bir hevesle başlayıp devamını getiremediklerimiz gibi olmasın hedefimize emin adımlar ile yürüyelim inşallahh
Hosbulduk bu sefer devamını getireceğim inşallah çok zorlanmaya başladım artık zor sureclerden geçtim inşallah zayıflamayıda başarırım

Ayy keşke bende senin kilonda olsam birde doğum yapmışsın ben daha bekar halimle çok çok kiloluyum utandım şimdi kendimden.
4 kilocuk ne ki hemencik verirsin inşallahhh
Ya aslında 5,5 aylık ölü doğum yaptım 7 kilo aldım onu vermek istiyorum. Azı gitti. Kuzum verilmiyor öyle kolay kolay. Ama şunu anladım kilo cidden kötü bişey utanmana gerek yok ama iyi bişey değil inş herkes hedefine ulaşır.

X