Yürüyorum

Bende dans konusunda çok yetenekli değilim canım ama idare ediyorum işte

Haklısın canım müfredat çok ağır. Benim sınıfım da aynı. Maalesef seviyeleri de çok iyi değil.

Sınavların bitmesi süper olmuş. Ara tatilden sonra da var benim. Ana dersleri bu hafta tamamlayacağım

Çok üzülüyorum çocuklara hele bir de uzaktan eğitim sonrası çok ağır geliyor.
Hepsi ders de çok.Konu da çok.

Bizim zümre başkanı tatilden önce bitirin dedi diye biz haldur güldür haftada 3 er sınavdan bitirdik.Birer de branş haftada 4 er sınav oldular.
Genelde son gün çalışıyorlar.Sure uzun veriyoruz ama.

Konular arttıkça sınavdan alınan puanlar da düşmeye başlıyor.

Hazırladığın soruları merak ettim atabilir misin?
Sınav yapamam ama senin çocukların seviyesini merak ettim.

Ben açılardan sormadım bu sınavda.Su an simetrideyiz.Mufredata yetişmeye çalışıyorum.

Balım, sınıfı biliyorsun yeni aldım. Toplama sınıf. Buraya yeni bir okul açıldı. Okul ikiye bölünmüş. Öğrencilerin yarısı yeni okula gitmiş, yarısı bu okulda kalmış. Kalanlarda bölünmüş. Sınıf 24 kişi. 5 i yabancı uyruklu. Ve maalesef zehir gibi öğrencim yok. İnşallah seneye mini mini birlerimle daha başarılı, daha güçlü bir nesil yetiştirebilirim.
Soruların çoğunluğu ölçmede yazdığım sorular

Anladım canım
Nöbet günleri mental olarak da bir ayrı yorgun oluyorum.
Hayırlısı olsun
Pandemi bu sınıfları etkiledi gerçekten.
Eline sağlık.
İndirdim birazdan inceleyeceğim.
Az öğrencinin olması iyi ama.
En azından daha az sınav kağıdı.
Daha az yorgunluk.
Bizim burda şu an 32 benim.
Eski okulumda 40 a yakındı hep.38 olurdu genelde.

Seneye daha mı kolay olur daha mı zor bilemiyorum.

İnşallah kolay olur Sudemim. Doğrusu her gelen nesil bir öncekinden daha zor oluyor. Bu sene bir okutan öğretmenlere nazaran biz daha şanslıyız. En azından öğrencilerimiz ana sınıfına gitmiş olacak.
8 Nisan
3853 adım attım
Gittikçe düşmüş

6 Nisan 10.210
7 Nisan 10.050
8 Nisan 10.568

Kızlar ara tatil için Ankara ya geldik.O kadar yorulmuştum ki iyi gelicek valla 1 haftalık tatil. İnşallah bayrama da İzmir Son 3 gün o kadar yoğundum ki bildirim yapamadım.Adimlarim 6000-7000 arası gitti geldi.cok öpüyorum asliogretmen ve sudem34 cim

İyi tatiller
Senin adına çok sevindim
Çocuklara da iyi gelir
Adımların için tebrikler
Zaten ilk amacın 6000 altına düşmemek idi
Hedefine ulaşmışsin

Kızlar müjdeli haberi vermeyi unuttum
Sabah tartıldım uzun zaman sonra
Ramazan çok faydalı olmuş
16/8 if gibi olduğu için yeme içmemi hiç kismamama rağmen 800 gram gitmiş
72.6 idim .
Bugün 71.8 geldim
Ben 73 filan çıkacak sandım çok korktum bı de.

İyi tatiller canım. Harika olmuş
Günaydın
Ben yürüyüşe çıktım
Haydi gelen var mı?

asliogretmen Roka35 Disipline Girmis BirKadin
Gelmeyi ne çok isterdim ama hafta sonu için köye kayınvalideme geçeceğiz ilerleyen saatlerde yoksa bu havada yürüyüş kaçmazdı
Harikasın sudemim. İnşallah en yakın zamanda yanında yer alacağım

Ooo KV iftara döktürür şimdi .
Eltin tombiş mi hala kadın seni görünce imreniyordu garip.

Aslı sen kaça kadar inmiştin?
67 lerde hatırlıyorum en son.
Ben 66 nin altına hiç inmedim.

Bugün tartıldın mi?
İki hafta oldu de mi sen diyete ve spora başlayalı?

Baya vermişsindir
Sen de müjdele bizi beraber sevinelim

Sudemcim son gördüğümde eltim aynıydı devamlı o da diyette. Bayramda görüştüğümüzde bakarız artık nasılız?
Balım ben iki gündür reglim ve uzun zamandır hatta çokkkk uzun zamandır hiç bu kadar yoğun geldiğini hatırlamıyorum. Ama geçen hafta 78.55 gelerek 80 lerden sıyrıldım yine, inşallah bir daha dönmemecesine muhtemelen 77 lerdeyim ama reglim diye tartılmadım. Haftaya inşallah. Beyzoş’la ölçü de aldık ana kız zayıflayacağız.

Köye gidince elti de orda sandım.
Ben de güya dün regl oldum ama ne şiş var ne hassasiyet ne baş ağrısı bir tuhaf yanı.
Anlamadım birşey devam da etmedi.
Bir iki gün daha bekliycem bakalım.

Ben de geçen ay ölçü almıştım.74.7 olduğum zaman.

Beyza kaç kilo, boyu kaç ,senin gibi uzun mu oda ?
Bu yaşta diyetle uğraşmasinlar ya yazık çocuklara hiç kıyamıyorum

Canım, Beyza’nın boyu 164 cm civarlarında şu an kilosu da 66.500 lerde. Yemesine çok dikkat etmiyor ama bu hafta spora başladı. Bana çekmiş videoları açıp bacak, göbek falan çalışıyor maalesef bacakları da bana çekmiş. Tombul tombul Ah bu bacaklar bizim ailede genetik. Ama inat ettik ya gidecekler ya eriyecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…