Yürüyorum

Bende merak ettim.
Ya dedim Ramazan çarptı.
Ya misafirleri filan var baya yoğun.

İyi olmana sevindim
Adımlar nerede göremedim

Benim adımlar çok neşeli
Adımlar iyi son iki gündür 8000 in altına inmedim .Fakat biraz mutsuzum.Bugun tartı günümdü biliyorsun.Bu hafta da hiç veremememisim.ustelik 100 Gr da fazla çıktım.çıldırmak üzereyim resmen.Ama vücudumun benimle inatlastigini biliyorum.Gecen sene de böyle bir süreçten geçmiştim.
Sizlerin nasıl gidiyor canlarım

Arkadaşlar merak ettim oruçken mi yürüyorsunuz?
Günaydın hoşgeldiniz Ben oruç tutmuyorum ama tuttuğu halde iftardan sonra yürüyüşe çıkan arkadaşlarım var.Bizim alt daire kapıcı dairesiydi.orayi spor salonuna çevirdik2 yürüyüş bandı,2 eliptik ,pilates topları ,dumbel setleri ve televizyonunuz var.iftardan sonra bizim kızlar orada

Adımların şahane

Kas yorgunluğu olabilir.
Tartıdan önceki gün spor yapma gerekirse.
Kaslar sis oluyor çünkü.

Ben tartilmiyorum epeydir.
Ödemin vardır .

Merhaba balım. Evet ara ara dediğin yol kenarında da yürüyorum arada evde tamamlıyorum arada da halk oyunlarında adımlarım tamamlanmış oluyor. Ramazan ayı biraz düzenimi değiştirdi. Çok diyetime dikkat edemiyorum ama kilo vermeye devam ediyorum bu çok mutluluk verici. Sanırım hayatıma hareket katmanın değerini yeniden yaşıyorum. Şimdilik böyle devam edeceğim balım herhangi bir gruba girmeden belki ileride beraber açarız bir doping sayfası, boğaların gücü adına

Bu arada ben bu mesajı yeni farkettim
İşte yürüyüş yolumdan bir kare, bu hafta sonu çekmiştim.

Halk oyunu haftada kaç gün Aslı?
Akşamlari galiba
Ortam bile ayrı keyifli olur.
Kendin için zaman ayırman çok özel.
Sen nasıl istersen öyle olsun.
Bende stabil yiyorum Ramazan dolayısıyla tatlım eksik olmuyor.
Aslı benim yüz ifadem e biraz kafam takıldı.
Yoga ile toparlamam lazım.
Aslında çok aşırı hızlı da vermedim ama yinede yüzden çok zayıflamak istemiyorum.

Senin tartı günün cumartesi diye biliyorum.
Ben de tartılsam iyi olacak .
Belki de cesaret edemiyorumdur.
Sayfa açmak istersen hiç durma erteleme bence.ben kişisel gelişim topiğini burayı geç açtigim için kendime kızıyorum arada.
Boğalar disiplinli canlılarız.
Düzeni istikrarı severiz.
Rutini aksatmayiz.
Bu huyumuz güzel
Ben tam disiplinli yapmak isterim o yüzden o topa girmedimhenuz.
Seninle yollarımız diyet sayfalarında kesişti zaten.
Malum konumuz hiç değişmez

Kızın nasıl , sınavları nasıl gidiyor?
Senin orman manzarasini özlemişiz.

Günaydın canlarım.Dun uğrayamadım. Bu sefer de 12. Sınıfların yazılı kağıtlarını okudum .derslerim ve kursum da çok yoğundu. üstüne Ramazan biraz düzenimi etkiledi sanırım. akşam erkenden uyumuşum.
Bu arada 8900 civarında da adım atmışım.

Sudemciğim şu an halk oyunu kursum haftada 2 gün. Ramazan da 21.00/22.15 arası normalde 19.00/21.00 saatleri arasındaydı. Bir sürü yeni arkadaş edindim. Ortam çok güzel. Kurstan çıkınca yüzümde güller açıyor. Kırmızı kırmızı yanaklarla mutlu mutlu eve dönüyorum. Sporun her türlüsü bana iyi geliyor.

Balım, hayat yoğun geçiyor. Açtığım günlüğe vakit ayıramazsam bu beni üzer.

Kızımın sınavları bitti. Bana sıra geldi.
Sınıfının yazıları bitti mi? Çok güzel Türkçe ve Matematik sınavı hazırladım. Göndermemi ister misin?

Neyseki şurada sadece iki gün kaldı

Tünaydın

Benim de henüz uyku düzenim oturmadı.
Ara tatilde oturur diye umut ediyorum

Saatleri süper
Çocukları büyütüp kendin için böyle kaliteli vakit geçirmek gerçekten muazzam.
Ben dans konusunda pek yetenekli değilim.
Sen iyisin umarım

Benimle aynı kafasın.
Vakit ayırmayinca senin de içine sönmez hakkıyla yapmak istersin işte klasik boga

Benim sınavlar bitti Aslım
Bir tek trafik kaldı onu da yarın yapacağım.

Türkçe de sayıların yazılışı konusunda çok zorlanıyorlar.
Müfredat programı çok seviye üstü geliyor bana .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…