Yürüyorum

Canım, Beyza’nın boyu 164 cm civarlarında şu an kilosu da 66.500 lerde. Yemesine çok dikkat etmiyor ama bu hafta spora başladı. Bana çekmiş 🤭😂 videoları açıp bacak, göbek falan çalışıyor 😉 maalesef bacakları da bana çekmiş. Tombul tombul 🤦🏻‍♀️ Ah bu bacaklar bizim ailede genetik. Ama inat ettik ya gidecekler ya eriyecekler :spor::silah:
Masallah baya uzun olacak desene anneye çekmiş😎

Genetik gercekten ne kadar cok etkili.😁
Oglumun bazi gicik huyları ayni babasi 😜diyorum nasil çekmiş😜

Ben yine dışarı çıktım,hem yürüyüş,hem maç, hem pazar hem alışveriş 😁

9 Nisan:KK73:
IMG_20220409_213840_1~3.jpg

Teşekkür ederim 😌Hoş geldiniz 🌺
Gün sonu bildirim yapabilirsiniz.🤩sizi tanıyabilir miyiz?
Hoşbuldum🤗
Ben Fatma 22 yaşındayım Diyarbakırda yaşıyorum 82 kiloyum gebe kalmayı istiyorum sağlıklı bir gebelik geçirmek için biraz da kilo vermek istiyorum🥰 günlük 6 bin 10 bin değişiyor adımım🤗

Hoşbuldum🤗
Ben Fatma 22 yaşındayım Diyarbakırda yaşıyorum 82 kiloyum gebe kalmayı istiyorum sağlıklı bir gebelik geçirmek için biraz da kilo vermek istiyorum🥰 günlük 6 bin 10 bin değişiyor adımım🤗
Memnun oldum 🍀
Bende 82.9 kiloydum bir zamanlar .
Allah gönlünüze göre versin.💐
Adımlar güzel 🤩
Boyunuz kaç?

Mezura ile ölçüm yapıp gün olarak kaydedin.
O çok motive ediyor.
Ben ölçüm sonuçlarına göre 104 cm incelemiştim toplamda çok mutlu olmuştum 😍
Evet aslında o mantıklı
Ben akşamları yürüyorum sadece ve belime göbeğime streç bağlıyorum üstüne termal taytlardan giyiyorum bir ay gibi bir süredir yürüyorum baya fark etti küçülüyor gibi göbeğim keşke mezurayla ölçseydim başlamadan🥲

Evet aslında o mantıklı
Ben akşamları yürüyorum sadece ve belime göbeğime streç bağlıyorum üstüne termal taytlardan giyiyorum bir ay gibi bir süredir yürüyorum baya fark etti küçülüyor gibi göbeğim keşke mezurayla ölçseydim başlamadan🥲
Neyse geç olsun güç olmasın 🤗
Unutamadan en kısa sürede olcerseniz acaip motive olursunuz.

Zaten kıyafetlerden, pantolon düğmesinden inceldigini anlıyor insan.

X