Yürüyorum

Canım geçen yıl burada çok güzel kilo vermiştim ama maalesef bir ara oturarak bilgisayar başında çalışmam bana artı olarak geri döndü. Ve verdiklerimin yüzde seksenini geri aldım Bu sefer aynı hatayı yapmak istemiyorum. Yapmayalım artık aynı hataları
Vayy süper
Aslı hangi yöreyi oynuyorsun?
Halk oyunu oynamak da çok kilo verdiriyor.
İyi yapmışsın
Balım bu yıl başladım. Şimdi yıl sonu gösterisi için çalışıyoruz. Müzikal gibi yapacağız. Ben halayda ve tekede varım. Horon ve zeybekte öğrendik ama onların çalışma günü bana ters gelince ikisine devam etmek zorunda kaldım. Kurstan çıkınca çok yorgun olsam da kendimi o kadar enerjik hissediyorum ki. Bütün stresimi atıp dönüyorum

Harika bence vücudunu şekillendirecek halk oyunu .
Saatin kolunda ise süper adım olur.

Sizin branşınız ne? Hangi ilde görev yapıyorsunuz?
Canım Roka yi merak etmişsin.
Matematik öğretmeni.
Fen lisesinde çalışıyor.
Bursa da .
Ünv.hazirlanan kızı bir de küçük oğlu var.
Yaşı 41 ya da 43 yanlış hatırlamıyorsam.
Burcu aslan diye hatırlıyorum.
Roka yemeyi çok sevdiği için nicki Roka
Bir de İzmirli diye biliyorum

Roka35 inşallah yanlış bilgi vermemisim dir.

Ben de Zeybek oynamayı öğrenmek çok istiyorum.Az çok biliyorum ama tam layıkıyla öğrenmek istiyorum.

Gerçekten harika bilgi vermişsin .ve hiç bir detayı atlamamissinkeske yollarımız kesişse bir gün bir yerlerde.

Canım Sudemcim herşeyi anlatmış. siz ne işle meşgulsunuz?yoksa meslektaş miyiz öğretmen misiniz canım
Bende Sudem gibi sınıf öğretmeniyim. Son 9 yıldır Sakarya’da daha önce IStAnbuL’daydım. Kızım da buradaki fen lisesinde. Sınav haftası. Kuzumun canı çıktı

Bursa’da Tofaş ta mısınız? Bende doğma büyüme İStAnbuL ama aslen Kastamonu’luyum. 10. sınıfa giden bir kızım, 1. sınıfa giden bir oğlum var.

Tofaş ta değilim canım.İnegol Fen lisesindeyim.Kizim benim okulumda 11.sinifta,oğlum ilkokul 3.sinifta.

Selam kızlar

Bugün evde işlerim var.
Yürüyüşe çıkmayacağım.

Sizler de durumlar nasıl?

Benim adımlar 2361 artık ev işinde.be kadara çıkarsa.

Ramazan öncesi evi bir temizlerim.

Selam kızlar

Bugün evde işlerim var.
Yürüyüşe çıkmayacağım.

Sizler de durumlar nasıl?

Benim adımlar 2361 artık ev işinde.be kadara çıkarsa.

Ramazan öncesi evi bir temizlerim.
Balım sınıfımın tiyatro gösterisi vardı. 6 seans oynadık. Adımlar 7800 olmuştu. Çok ama çok yoruldum. Ayaklarımı hissetmiyorum. Sanırım gecenin sonuna doğru 10.000 için zorlayacağım yine kendimi. Huy işte. Bilirsin beni. Canımı çıkarsam da tamamlamam gerek.

Bitti mi işler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…