Yüreğim çok acıyor yardımcı olur musunuz?

ilk etapta sizleri merak edip bir süre görüşmüş ve tanıdıkça, hayatınızı anlamaya başladıkça artık görüşmenin anlamsız veya gereksiz olduğunu düşünmüş gibi geldi bana

Anne babam yok 17 yıl önce ikisini de kaybettik. Abimle en son bayramda görüştüm o da babamdan kalan son mal varlığını satıp bana parasını yollamak içindi. Kız kardeşim yurt dışında 2-3 ayda bir, bir iki mesaj. Bence seni çok iyi anlarım da sen dünyada tek benim başıma geliyor sanıyorsun. Sen bilirsin ya yaşamaya devam edeceksin ya da oturup ağlamaya devam.

Takma bukadar bu devirde kardeşlik diye bir şey yok benimde abilerim var öz ne arar ne sorarlar boşver hayatına bak yıpratma kendini zaten bu arkadaş olsun akraba olsun o sınırı sen çizmediğin zaman o insanlar daha çok böyle havalanıyor g** kalkıyor yani anlata bildim mi ortada bir şey olmasına gerek yok kalkıyor işte .. senin sevginden emin olan herkes böyle yapacak hayatta. Normalde sevgi demek ilaç demek ama bazıları iyileşene kadar yanındadır onun yaralarını sardıktan sonra iyileştirdikten sonra ilk inciteceği kişi sen olursun. Bütün bunları incitmek için yapmış aklı başında değilse tedavi olsun kimsenin psikoloğu değilsin kimsenin derdini dinleyecek ve çekecek biri değilsin çöp kutusu olma beyin herşeyi yutar kayıt eder tehlikeli yani. Herkes kendinden sorumludur. İçin rahat olsun bence çok ilgilenmişsin ondandır.

ilk etapta sizleri merak edip bir süre görüşmüş ve tanıdıkça, hayatınızı anlamaya başladıkça artık görüşmenin anlamsız veya gereksiz olduğunu düşünmüş gibi geldi bana
Yani ne umdu ki ? Evet aile yaşantım karışık olabilir ama içinde benim sevgim olsaydı bunları dertt etmez onları buldum bana güzel yaklaşıyorlar bırakmayayim derdi demek ki kendini düşünerek geldi

Anne babanizin ölmesi çok kötü olmuş Allah rahmet etsin ama insanlar şunu anlamiyor ben anne baba kavramını yaşamadım öyle ortamım olmadı hiçbir zaman hani sizin belki bir süre belli Bir süre o ortamda bulundunuz ama ben bebekligimden beri yaşamadım ve annem babam beni istemiyor belki olseydi iyi hatırlardim ama yaşadığı halde yanında olmaması sürekli insanlar bunu sorduğunda açıklama yapmaya çalışmak insanların aklına binbir türlü şey gelmesi herkesin tuhaf bakmsi ölseydi en azından öldü derdim. Kardeşim var diyorum kardeşimle görüşmüyorum bunu açıklamak bile o kadar zor ki sizce bu normal mi ? Yine siz uzakta olsa iki kelime ediyorsunuz abinizle kus degilsiniz ama benimki öyle değil işte suçum olmadigi halde birde çevremde kendi yaşantım kadar afedersiniz bktan yaşantı görmedim aile konusunda çok insan tanıdım ya annesiyle boşanmış babası birinde kalıyor başka birisinde kalsa bile ailesiyle görüşüyor ama benimki hepten bitik

Valla iki numaradan daha ulaştım engel attı sg falan dedi vicdansızlar falan yazmış samimi olmaya çalıştım ciddi olmamaya normal arkadaşlarımla konuştuğum gibi konuşmaya çalıştım ama hata ettim daha ağır olmam lazımdı çekinmesi lazımdı yaralarını sardım mı bilmiyorum 2 temmuz da konuştuk 12 temmuzda konuştuk o kadar o arada her gün konuştuk ama 12 temmuzdan sonra 23 üne kadar hiç konuşmamışiz kendimi sucluyorum haliyle neden aramadım niye sormadım diyorum arıyordum ya o müsait olamıyordu ya ben ama çok kötü hissediyorum başka ulasabilecegim yer olsaydı ulaşırdim

Cidden ne kadar umursamazca yazmışsınız keşke bende bu kafada olsaydim kafama takmasaydim ama malesef insan yapamıyor zaten aynı seyleri yaşamamız olacağız ki rahat rahat yazmışsınız benzer şeyler olsaydı anlardiniz beni insan başına gelmeyen her şeyde rahat düşünüyor malesef

Ben de diyorum ki kötü hissetmeniz normal ancak bazı şeyler olmuyorsa kendini yiyip bitirmenin anlamı yok. Sen evlisin galiba kendi cocuklarin varsa görmediğin anneliği onlara yaşat, görmediğin sevgiyi ilgiyi onlara ver. Olmayanı oldurmaya çalışma var olanla mutlu ol.

Adresini nasıl ogrenicem peki telefonuma engel attı iki numaradan da engelledi hediyeyi alır mı ? Zannetmiyorum şahsen ya normalde her gün konuşurduk temmuzda konuşmaya başladık 2 temmuz da 12 temmuza kadar sonra 23 üne kadar hiç konuşmamışiz onu resmen boşlamisim ve hak ettim

Hayır evli falan değilim bekarım zaten o gece rüya gördüm rüya yorumunda onlar yazıyordu elindekilerin kıymetini bil olmayana üzülme falan diyordu

Yani ne umdu ki ? Evet aile yaşantım karışık olabilir ama içinde benim sevgim olsaydı bunları dertt etmez onları buldum bana güzel yaklaşıyorlar bırakmayayim derdi demek ki kendini düşünerek geldi
size karşı içinde nasıl bir sevgi olmasını bekliyorsunuz ki ? onun için bir yabancısınız
ömrü boyunca yoktunuz onun hayatında, yanında yöresinde
sizinle ne paylaşımı oldu ne duygusal bağı oldu ki bi sevgi duysun ?
yarın öbür gün ortak baba vefat ettiğinde miras muhabbetleri olursa o zaman yanınızda biter merak etmeyin

Benim duygusal bağım oluyor onun nasıl olmuyor bu biraz da kişinin kendisiyle alakalı kalbinde sevgi parçası yoksa sevgi duymaz zaten

Çok saçma düşünüyorsunuz TV de görüyoruz 30 yaşında adam kendi annesini istiyor annesi onu istemiyor yani düşünün nice böyleleri var onlarda mı yillarca aynı evin içinde büyüdü

Bence siz fazla yüksek yaşıyorsunuz duygularınızı.
1 ay bile dolmamış ilişkide kardeşim kardeşim diye üzülmeniz normal değil, ha siz onu küçükken görüp birlikte zaman geçirseydiniz sonra görüşmeseydiniz o zaman olabilirdi belki
Anne çocuk bile o kadar kısa sürede o ilişkiyi kuramaz

Şu saatten sonra görüşmek istersen hep buradayım deyip topu ona atın ama sık boğaz etmeyin.

Bu dünyada anne babasıyla yaşayan ama hiç mutlu olmayan değer görmeyen insanlar var. Kendi şartlarımızda elimizden geldiğince iyi olmaya çalışacağız.

Çok saçma düşünüyorsunuz TV de görüyoruz 30 yaşında adam kendi annesini istiyor annesi onu istemiyor yani düşünün nice böyleleri var onlarda mı yillarca aynı evin içinde büyüdü

Annesini bulmak istemesi annesiyle bağ kurduğunu göstermez ki?Beni kim doğurdu, nasıldı diye merak edebilir. Müge Anlı çağırsa beni kardeşin seni arıyor dese gitsem belki ortamdan dolayı ağlarım bile ama kardeşim gibi hissetmem. Bağ zamanla kurulur ki genelde çocukluk zamanları bunun için daha önemlidir.

Kan bağı her şeyi halletse hastanede çocukları karışmış seneler sonra fark edilen aileler kendi çocuğunu görünce hemen büyüttüğünü unutması lazım ama kopamıyorlar büyüttüklerinden. Neden?? Çünkü aralarında bağ oluşmuş.

Katılmak istesem de katılmıyorum çünkü her şey bağ değil bu düşünceyi çok yanlış buluyorum birazcık duygusalligi yok insan ona baktığında bile içinden birşeyler akıp gidiyor sadece baktığında bile içi kaynıyor insanın bunu diyorum ya yaşamayan bilemez asla ruhunu okşayan birşeyler oluyor insanda ve sonuçta kimse keyfinden dolayı uzak kalmıyor o kişiden şartlar bunu gerektiriyor kader bunu istiyor ama ne olursa olsun aynı evin içinde buyumemis bile olunsa iliklerine kadar hissediyorsun o kan bagini

Benim duygusal bağım oluyor onun nasıl olmuyor bu biraz da kişinin kendisiyle alakalı kalbinde sevgi parçası yoksa sevgi duymaz zaten

bence saçma düşünen sensin herkes aynı değil sen de kendi ağzınla söylemişsin
kişinin kendisiyle alakalı diyerek söylediğin şeyi kendin çürütmüşsün
biraz mantıklı olmanı tavsiye ederim bi de anneyle kardeş aynı değil
kardeş sevgisini anne sevgisiyle kıyaslaman asıl saçma olan
ayrıca şöyle söyleyeyim ben de seneler sonra bi kardeşim olduğunu öğrensem mutlaka bi görüşmek tanışmak isterim
ama sever miyim bağ kurar mıyım benimser miyim bilemiyorum, muhtemelen beraber büyümek gibi olmaz
çok yoğun duygular hissetmez
senin duygusal bağın senle alakalı. onu ilgilendirmez

hadi benim düşüncelerimi bi kenara bırak, hemfikir olmak zorunda değilsin okey ama
duygusal bağım var diyorsun kızı 10 gün boyunca arayıp sormayan sensin
hiç de samimi gelmedi bana duygusallıktan dem vurman .
madem seneler sonra bulduğun kardeşin senin için kıymetli, kocaa 10 gün boyunca bi aklına gelseydi de arayıp sorsaydın
gelmek istemiş sana, istememişsin birkaç gün sonra gel demişsin ertelemişsin boşvermişsin kızı
evinin işi kardeşinden daha kıymetli olmuş senin için
eğer o kızın şimdi seni engelleme sebebi sırf buysa yerden göğe kadar haklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…