Yüreğim çok acıyor yardımcı olur musunuz?

yakinmesafe

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2024
125
8
25
Yıllar sonra üvey kardeşimi buldum dedim 17 yaşında o çıktı karşıma ama şuan hayatımdan çıkıyor her yerden engelledi beni nerdeyse 10 gündür konuşamadık o kadar aptalım ki 10 gün konuşmadık öyle pişman oldum ki keşke arasaydım evin işi yerin dibine batsin arasana kardeşini konuşsana etraf karışıktı halı yıkadım koskocaman ev rahatsızdim da kız soğudu benden her gün arardık çünkü birbirimizi o daha çok arardı hatta biraz da kokuyordum baglanmakan bağlanırsam zaten gitgelli birden çekip gider öyle dımdızlak kalmaktan korkuyordum ama şimdi de gitti manevî annem de demişti çok kendini kaptırma daha ne istediğini bilmiyor sonradan üzülürsün diyordu. Bende ucunu kaçırdım çoktandır aramadım ve tamamen kaybettim onu. Ki yemin ederim 10 gündür konuşmadığımızdan haberim dahi yok vallahi şimdi tarihlere baktım beyninden aşağı kaynar su döküldü bende ,3 4 gündür konuşmuyoruz sanıyorum nasıl olur böyle bir şey yaşadım hâla şaşkınım ilk kez yaşadım bu beyin kaybını 10 gün geçmiş ya dünde sesi kötü geliyordu baya konuşmadım kızla ondan mı bilmiyorum gelecem size dedi bende ailesiyle gelecek sandım birkaç gün sonra gelsen daha iyi olur dedim daha doğrusu annemler dedi ailesiyle gelecek hazırlık yapalım dediler tek gelecegini anlamadılar yoksa hemen gelsin diyeceklerdi dedim hazırlık yapariz neyse çok mutlu da oldum anladı mutluluğumu gel gelelim bi anda kapattı telefonu ertesi gün anladım ki engel atmış şimdi iki numaradan yazdım engellemiş beni 10 gün konuşmaz mı insan kardeşiyle daha çıkalı kaç gün olmuş ne biçim insanm ben ne sahip çıkmasını biliyorum ne başka bir şey sömsömüm resmen kız sonuçta geliyor da niye gel demiyorsun ailesiyle gelsin olsun sürekli arardı ilk o davranırdı daha doğrusu ben aramadan o arardi yani diğer kardeşimle yıllardır konuşmuyoruz annem babam düşman ettiler onun acısı yetti şimdi bunun acısı çıktı insanın hiç mi şansı olmaz aileden yana hiç mi olmaz kardeş ya özü zaten yok şimdi uveyi de yok ne yapayım ben canıma mı kıyayim

Sen bu kardeşine bakan aile ile görüştün mü? İzin aldın mı kızın gidip gelmesi için?

Arkadaşım ne arabeske baglamissin yav okurken darlandim
Birkac gun sonra agirlayayim dediginde yuzune kapatip engelleyen kisi kardesin de olsa bi höst dersin yani
benim de sorunlarim hayat kosusturmam var musait olamadim bir turlu, boyle birseyde hemen engelliyorsan yolun acik olsun der gecersin
Hali yikiyordun en son, canima mi kiyayima nasil gectin anlam veremedim

10 gün aramadım ama sen olsan ne düşünürsün dersin ben gelmişim karşılarına çıkmışım ilgilenmiyor aramjyor geleyim diyorum gel demiyor

Yok tek gelicem dedi ailesiyle konuşmadık hiç onlar mı bizi istemiyor kız mı görüştürmuyor anlamadım ama biliyorlar bizi

Sen gerçekten 25 yaşında mısın? Bana buradaki yazıların çok çocukça geldi. Akıl var mantık var, 17 yaşındaki çocuk reşit değil tek yola çıkamaz bilet alamaz, onun aile bildiği ailesi hiç tanımadıkları üvey kardeşinin yanına neden kızlarını göndersinler? Ne kadar ayıp ve yanlış yaptığın.

Senin önce aile iletişime geçmen gerekir. Kendini tanıtırsın ara ara üvey kardeşinle görüşmek istediğini söylersin. Bir zahmet sen git çocuğun yanına. O 17 yaşında sen 25sin.

Bu şekilde davrandığın sürece asla istemezler görüşmenizi ve haklılar.

17 yaşında ergen, hiçbir ortak yaşantınız yok ilkokul sınıf arkadaşınla bile daha çok ortak noktan vardır. Kardeşim diyorsun da o öyle hissetmiyor demek ki. Sal bu kadar uğraşma
Evlat edinilmiş çocuklar mısınız

Siz sanki biraz yalnız kalmaktan kimsesiz kalmaktan korkuyorsunuz gibi geldi bana.

Ne
Dıyon anlamıyorum ki

Yok tek gelicem dedi ailesiyle konuşmadık hiç onlar mı bizi istemiyor kız mı görüştürmuyor anlamadım ama biliyorlar bizi
Sizin bir cocugunuz olsa 17 yaşında, hiç tanımadığınız yıllar sonra ablası olarak ortaya çıkmış bir insana gözünüz kapalı çocuğunuzu gönderirmisiniz?
Çok üzüluyorsaniz bir sürpriz yapıp siz gidin hem tanışmış hemde gönlünü almış olursunuz

İste
Bu serbest bir kız her gece dışarı çıkar gezer takılır mekanlar da kendisi dedi normalde ailesiyle gelecekti ailesi gelmek istemedi herhalde tatilde ailemle geliriz dedi sonra baktık onlarla gelmiyor ailesini bize göstermedi ben bizimkileri konusturdum hep onunla mesela ve kendisi babannemi görmek istedi o yüzden gelecekti senin için gelicem diyordu sürekli yani sadece ben değil ailemi tamamen merak ediyordu gelmek istemesi o yüzden

Sonuçta ben onu atamam ama o beni kolayca atıyor ona hak veriyorum 10 gün içinde arayacaktım kızı soğutmayacaktim

Ne alaka serbestlik? Onu yetiştiren aile bildiği insanların kızı bildikleri yere gece göndermesi çok normal. Senin 17 yaşındaki çocuğun ailesiyle görüşmeyip, onun gelmesini beklemen hala saçmalık. Hiç mantıklı yanı yok.

ailesinin olduğu şehirde, bildikleri yerlerde gezmek başka şey hiç bilmedikleri yere göndermek başka şey.
üvey kardeşim derken olayıda tam anlamadım ben.

Ben daha önce şehir dışına çıkmadan bilet işlerinden asla anlamıyorum yalan diyemem bunu da yeni öğreniyorum ve şöyle söyleyeyim ben onlardan bir tek bu kızı gördüm annesini babasını hiçbirini görmedim hayal gibiydi o bjİmkileri hep gördü mesela sadeceanne babasını fotoğraftan gördüm instagramdan bile eklemedi beni mesela niye bilmiyorum kaldı ki bende gidebilirim tabiki ama o sadece beni değil babannesini halalarini hep görmek istedi özellikle babannesini bizim taşıtımiz yok babannem de hasta zaten

Doğru ama diyorum ya babannemi görmek istedi evde sadece ben yokum yani onun içinde gelmek istedi halalarini merak etti halalari olmasa bile babannesini ve aracımız yok bizim babannem minibusle gidemezdi

Sen gerçekten 25 yaşında mısın? 17 yaşında çocuğun bir genç kızın, ailesinden habersiz nasıl kalkıp yolculuk yapacağını düşündün? Bir insan olarak bile bu daha 17 yaşında nasıl yolculuk yapacak diye endişe etmedin mi?

Sen bu mantıkla ablalık yapacaksan yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…