Yumurta kac mm iken catlatma ignesi yaptırdınız acil yardim lutfen

Bir süre bekledikten sonra tekrar koyulaştı bugünde koyuydu ne zaman acaba iğnenin etkisi geçecek erken gebelik testi yapacaktım ona göre

Çatlatmayı nasıl emin olucaz iğne diye kesin çatlar mı ki belirgin bir ağrı ya da akıntı da yaşamadım ben doktor tekrar kontrole de çağırmadı

Çatlatmayı nasıl emin olucaz iğne diye kesin çatlar mı ki belirgin bir ağrı ya da akıntı da yaşamadım ben doktor tekrar kontrole de çağırmadı
Benim ufak ufak sızılar oldu iğnenin ilk 3 günü bugün hiçbirşey yok. Normalde şeffaf yapışkan akıntı gelirdi bu ay o bile gelmedi ama çatlatma iğnesinden sonra çatlama olmaması çok çok düşük ihtimalmiş

İnşallah öyledir canım bende 13 eylülde 11.30 öğlen vuruldum dün ve bugün belirgin kasık ve bel ağrısı hissediyorum onun haricinde başka bir belirtim yok beklemekteyim

Merhabalar benimde doktor kontrole çağırmadı ama benim ilk 2 gün çok ağrım vardı dedim heralde catlamıstır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…