Yumurta kac mm iken catlatma ignesi yaptırdınız acil yardim lutfen

Bu alttaki en son yaptiginsa daha koyu ayrıca

Aaa daha erkenmiş aramızda 4 gün var öyleyse:) sizde de çatlatma iğnesinden sonra ilişki sırasında karnınızda kasıklarınızda falan sancılar oldu mu?
Evet… bende ona şaşırdım hatta, ilişki sırasında ve sonrasında sağ kasık tarafımda ağrı oldu dedim heralde çstladı mı yumurta..

Evet… bende ona şaşırdım hatta, ilişki sırasında ve sonrasında sağ kasık tarafımda ağrı oldu dedim heralde çstladı mı yumurta..
Çatlaması için de çok erken kii mesela benim 8-9 saat olmuştu iğneyi vurduktan sonra ilk ilişki gerçekleştireli. Muhtemelen yumurtalar önceki ayşara göre daha fazla büyüdükleri için bu sancı

Çatlaması için de çok erken kii mesela benim 8-9 saat olmuştu iğneyi vurduktan sonra ilk ilişki gerçekleştireli. Muhtemelen yumurtalar önceki ayşara göre daha fazla büyüdükleri için bu sancı
Benimde 12-13 saat sonra falandı. Ama evet mantıklı olabilir. Ben bir kimyasal gebelik yaşadım onda kendisi olduğu için hatırlamıyorum bu ağrıyı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…