Yumurta kac mm iken catlatma ignesi yaptırdınız acil yardim lutfen

Yok canım gebelik değil bu ovulasyon testi yumurtlama zamanı yumurtam çatlamış yani 24 saatin içinde tutturduk yani
Benim elimde olanları geçen ay yapmıştım sürekli pik gösterdi, aldığımız ilaçlardan oluyor boşuna yapmayın diye okumuştum devam etmedim ben o yüzden. Benim 36. Saat geçti degerlendirdik bi saat duz yattim yastik koyup ama sonra uyumuşum sağıma yatmışım. Kalktığımdan beri de sol kasığım ağrıyor yani sağdaki durup soldakinin çatlaması mi tuttu ben sağa yatmışken hem de

Hanımlar testime bakar misiniz aşılama 8 ignenin 10. Gunu sizce hala iğnenin yuzunden mi ilk,5 dakika icinde hemen çıktı sonuç

Size birde ignenin ertesi gununu atmak istiyorum bebek olmasa da gormek çok mutlu etti
8. Gün erken bence yani elinde test varsa devam et eğer gun gectikce koyulasma olursa bebekten olma ihtimali var demektir öyle takip edenler var

kızlar hiç etkisiz iğnesiz sağlıklı demek için bir yumurta kaç mm olması lazım

Ama sabah yaptığım ovulasyon testiyle dünkü arasında fark var bilemicem artık ben de öyle yapıyorum hatta ayaklarını kaldırıp yastık koymanı tavsiye ederim bir de yarım saat bile yatsan yeterli oluyormuş sağ sol farketmez bence benimde ilişki sonrası çok ağrım oldu bi saat yattım o sıra hiç farketmedim ama ayağa kalkınca doğrulamadım başta sonradan kendime gelebildim ovulasyon testimi de atıyorum resimde çok belli değil ama bugün ki biraz daha açık renk ve bi tık daha ince yarın bir daha yapıcam bakalım fark var mı .

Eklentiler

• IMG_8282.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 25
Denerim onu da benim de aynı şekilde ağrım oldu sonra sonra azalarak geçti. Bi de bu ay geçen ay kadar bariz hassasiyetim ağrım yok gibi ya bi sorun yoktur umarım geçen ay çok rahatsız edici şekilde şişkinlik karın ağrısı hassasiyet yaşadım da şimdi sadece oturup kalkarken ya da karnımı Bi yere yaslarsam falan ağrım oluyor bu arada test Bi tık açılmış evet bence de

Yoktur canım içini ferah tut benim geçen ay göğüs hassasiyetim çok vardı ama olmadı o yüzden belirtilere aldanmak istemiyorum kontrolün ne zmn peki bana geçen ay adet günümü sordu (15 iydi) 12 sinde gel dedi

Bana kontrol demiyor 14 gün sonra kan ver diyor regl olup olmayacağını bekleyeceğiz inşallah olmazsın bu ay hamilelik olur diyor gonderiyor regl olursam 3. Gün çağırıyor yeni ayın tedavisi icin

Selamlar, benimde bugün doktor kontrolüm vardı. 1 yumurtam büyümüş 22 mm çatlayacak zaten, Ovitrelle verdi. Yarın sabah 9 da vuracağım. Akşam 21-00.00 arası ilişki ertes gün 21-00.00 ilişki dedi. Hayırlısı allahtan. Ovitrelle bulmak çok zor koca Bursa’da bulamadık. Tüm eczaneleri aradık. Bilecik’te bulduk aldık şükür

Selam, ben de gittiğim eczanede depolarda yok dedi elinde varmış şükür onu verdi. Femara da sıkıntılı bulması zaten. İnşallah bu ay hepimizin olur da tekrar aramak zorunda kalmayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…