Yumurta kac mm iken catlatma ignesi yaptırdınız acil yardim lutfen

Selamlar, benimde bugün doktor kontrolüm vardı. 1 yumurtam büyümüş 22 mm çatlayacak zaten, Ovitrelle verdi. Yarın sabah 9 da vuracağım. Akşam 21-00.00 arası ilişki ertes gün 21-00.00 ilişki dedi. Hayırlısı allahtan. Ovitrelle bulmak çok zor koca Bursa’da bulamadık. Tüm eczaneleri aradık. Bilecik’te bulduk aldık şükür 🙏🏼
22 mm ideal zaten neden yarın dedi ki acaba açıkladı mı

Selam, ben de gittiğim eczanede depolarda yok dedi elinde varmış şükür onu verdi. Femara da sıkıntılı bulması zaten. İnşallah bu ay hepimizin olur da tekrar aramak zorunda kalmayız
Ben stok yaptım 2 tane vardı aldım 😃 dedim Allahım sen bu ay hamileliği nasip edersen birine veririm elbet bu tedavileri olan çok insan var. Rabbim sağlıkla nasip etsin hayırlı zamanda 🤲🏼 duamız belli duyan belli..

Sanırım riske atmak istemedi çatlamama ihtimali de var ya çünkü. Sadece olmadı gereken ne diye sordum 18-22 dedi. Benimde kaşığım ağrıyor ben anlıyorum zaten doğurganlık dönemimi genelde.
Bana 16 ve 17,5 mm için iğne verdi vur dedi ben de en az 18 diye biliyorum ama birsey de diyemedim🥲 geldim bu postu açtım kararsız kalmıştım akşam 8 gibi yaptım ben de en azından 17,5 olan 18 i bulmuş olsun diye. Ben de ağrı hissediyorum ya da akıntıdan anlıyorum. Öncesinde ovulasyon testi de denedim olmadı. Bu 2. Ovitrelle denemesi inşallah olur 🥹

Saatlere baktım da mesela bana bugün ilişki yasak dedi. Yarın sabah 9 da iğne o akşam ilişki yani 12 saat sonrasına. Sonra 24 saat sonra birdaha ilişki dedi. Ve ilişki sonrası 1 saat yataktan çıkma dedi.
Bize söylediği 2 aydır sabah iğne, aksama ve ertesi güne ilişki. Yani 12 ve 36 saatleri tarif ettigini düşünüyorum ama açık açık saat vermedi ben buralardan okuya okuya tahmin ettim. Akşam 8 de yapmıştık iğneyi, ertesi sabah ve sonraki gün sabah degerlendirdik saatler tutsun diye. Öncesi ve sonrası için birsey demiyor bizim dr

Bana 16 ve 17,5 mm için iğne verdi vur dedi ben de en az 18 diye biliyorum ama birsey de diyemedim🥲 geldim bu postu açtım kararsız kalmıştım akşam 8 gibi yaptım ben de en azından 17,5 olan 18 i bulmuş olsun diye. Ben de ağrı hissediyorum ya da akıntıdan anlıyorum. Öncesinde ovulasyon testi de denedim olmadı. Bu 2. Ovitrelle denemesi inşallah olur 🥹
Vardır doktorun bildiği. Kalbini ferah tut. İnşallah kardeşim Allah sevinç göz yaşlarımızı buraya yazmayı nasip etsin 🤲🏼

Bize söylediği 2 aydır sabah iğne, aksama ve ertesi güne ilişki. Yani 12 ve 36 saatleri tarif ettigini düşünüyorum ama açık açık saat vermedi ben buralardan okuya okuya tahmin ettim. Akşam 8 de yapmıştık iğneyi, ertesi sabah ve sonraki gün sabah degerlendirdik saatler tutsun diye. Öncesi ve sonrası için birsey demiyor bizim d
Kasık ağrısı sizde de oldu mu ? Bayağı fazla şekilde.

Evet ilk gün bittikten sonra başladı 2 gün sürdü gecti. Arada ufak batmalar kaldı. Ama dün 7. Gün extra batma kramp tarzı şeyler yaşadım gelip gelip gitti anlamadim neden yeniden başladı
Bende dün iğneyi yaptımsonra akşamına ağrı başladı. Dedim normal mi acaba ağrı olunca çatladı diye düşündüm açıkçası ben. Bakalım. Bana reglin 10 gün gecikirse gel dedi. Eğer regl olursan 3-4. Günü gel dedi. Size ne zaman bakın demişti

Bende dün iğneyi yaptımsonra akşamına ağrı başladı. Dedim normal mi acaba ağrı olunca çatladı diye düşündüm açıkçası ben. Bakalım. Bana reglin 10 gün gecikirse gel dedi. Eğer regl olursan 3-4. Günü gel dedi. Size ne zaman bakın demişti
Benim igneden sonraki ağrı oldu bitti sonra rahattım derken 7. Gün kramplar yaşadım ama bugün yine birsey yok benjm anlamadığım oydu her gün devam etse neyse😅 bana igneden 14 gün sonra kanda bakalım dedi çünkü eski regl tarihi geçersiz oluyor iğne yapınca

Benim igneden sonraki ağrı oldu bitti sonra rahattım derken 7. Gün kramplar yaşadım ama bugün yine birsey yok benjm anlamadığım oydu her gün devam etse neyse😅 bana igneden 14 gün sonra kanda bakalım dedi çünkü eski regl tarihi geçersiz oluyor iğne yapınca
İlginç bilemedim valla yaşayıp görücez 😅

Kızlar 3 eylülde çatlatma iğnesi oldum 12 sinde kontrole çağırdı yumurtan çatlamış ama gebelik gözükmüyo dedi kanda verdim 1,83 çıktı sonradan olabilir mi iğneden 9 gün sonrası verilen bi kan ne kadar doğru olabilir adet söktürücü verecekti istemedim adetinin ilk beş günü gel dedi eğer olmazsam sizce 14 günü bekleyip bi daha kan vereyim mi yada test yapsam mı (17 Eylül oluyor)

Kızlar 3 eylülde çatlatma iğnesi oldum 12 sinde kontrole çağırdı yumurtan çatlamış ama gebelik gözükmüyo dedi kanda verdim 1,83 çıktı sonradan olabilir mi iğneden 9 gün sonrası verilen bi kan ne kadar doğru olabilir adet söktürücü verecekti istemedim adetinin ilk beş günü gel dedi eğer olmazsam sizce 14 günü bekleyip bi daha kan vereyim mi yada test yapsam mı (17 Eylül oluyor)
Merhabalar, alttan muayene ettiyse görmediyse gebelik yoktur diye düşünüyorum. 3 Eylül çatlatma iğnesi 4 eylülde bile çatlasa o zaman döllenmiş olması gerekirdi. 0-5 arasındaki değer gebe olmadığını gösterir. Ama bekle adet söktürücü neden kullanasınki..

9 gün çok erken bence ya benim igne gününde dr um hep 14 gün sonra kan ver diyor. Geç çatlamış olabilir mesela senin de o da belli degil bence riske atma bekle 16. Gün bile pozitif gören var. Kan verirsin hala negatif ve kendiliğinden regl olamamissan o zaman kullanırsın neden acele etmiş ki öyle 🤔

X