Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Dayanamadım dra gittim ve dediki rahim ince folikül yok.hormpn testi yarın cıkacak.ve hormon tedavisine başlıycakmış sonuca göre.erken menepoz yani. Cok üzgünüm...
bir de hormon testi şu an net sonuç vermez ki, adetin 3.günü olmalı gerçek değerler için, yoksa çok yüksek çıkar yazıyor heryerde

Benim ostrojen değerim cok düşük ilaç alabilsem ilaçla adet görsem o bile yeter bana.umarım herkes için hayırlısı olur

Benim de rezervim yok denecek kadar az. nadiren geceleri basim terliyor. Ara sira icim daraliyor. O yuzden sordum.

Ben ve eşimde tüp bebeği denemek istemiyo..zaten benşm önceliğim sağlığıma kavuşmak bide ilaçla adet görebiliyor olabilirsem oda yeter sonucta kaderde varsa ikinci cocuk olur.ama drlar hiç önemwemşyo o bir gercek

soğan suyunu denediniz mi? ben soğan kürüne başladım. kistim için. bugün 4. günüm. lekelenme başladı. belki sizede bi faydası olur.

sizin fsh nız düşse bence adetiniz gelir. hayıt ve aslanpençesini düzenli olarak içseniz bence fsh nız düşer ve adet olursunuz. fsh yüksek olduğunda kanama az oluyormuş yada hiç olmuyormuş.benim de 21 idi. kürlerle en son 5.07 ye düşürdüm.

nasıl kullandınız kürleri..ben hayıt tohumu aldım..kırarak mı demlediniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…