Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aklima geldi de bence akupunktur sana çok faydası oldu. Ben bir türlü düzgün bir doktor bulup başlayamadim

Ben de inaniyorum canim faydasi olduguna. Hem akupunkturun hem de hic adet donemi atlamadan yeniden ignelere baslamamiz. Doktor da aynisini soyledi. Gecen ayin ignelerin etkisi bitmeden devam etmenin katkisi oldu dedi. Bir de bi anda yuksek dozla baslamadi. 225 uniteyle basladi bir anda şişmesinler diye.
Akupunktura da cok inanarak gittim. Gitmis olmak icin degil de faydasina inandim hep. Bir de duzenli gittim. 16 seans aldim bugun dahil.
Akupunkturun ilk arastirmalari almanyada yapilmis canim. Iyi bir merkez bulursun,biraz daha arastir. Indirim de yaparlar belki benimki gibi.

Inşallah canım tşkler

Maşallah canım, az kaldı yakında daha da güzel haberlerle gel hayırlısıyla. Bazen doktor değişmek merkez değişmek insanın enerjisini değiştiriyor işte. Akupunkturun da etkisi çok tabi o tartışılmaz, son zamanlarda çok ihmal ettim ben özellikle transferden sonra da korktum gitmedim bi zararı olur diye en çok buna pişmanım. Diğer tedavilerinden farklı yaptıkları ne oldu sence canım? Ara vermeden devam etmek tek sebep değildir çünkü bazı doktorlar da tam tersi ara vermeden devam ettiğinde folikül olmayabileceğini veya normalden az olabileceğini söylüyorlar. Buna zıt bir örnek oldun şimdi ne güzel.

Benim doktorum negatiften sonra artık doğal takip deneyelim dedi ama ben normal tüp bebek mi denesem yine diye düşünmüyor değilim. Mini tüp biraz uzun bir süreç çünkü, havuz da öyle, artık çok düşünmüyorum dondurmayı, şartlar uygunsa taze transfer iyidir.

B bursa_83 kilonda bur değişme oldu mu akupunkturdan sonra. Artma yada azalma? Zayıflamak icin iyiymiş

Canim ben akupunktura haziranin sonlarina dogru basladim. Beslenmeyle ilgili yapmam gerekenlerin de soylediler. Beyaz ekmegi biraktim,cavdarliya basladim. Undan uzak durdum. Asitli icecekleri zaten hic icmem,hazir paketli gidalari da yemem. Bunlar cok onemli. Bir yandan da her gün 7-8 km.yürüyordum. Gunde en az 2 litre su ictim,2.5-3ü buldugu da oldu. Gobek kismi gitti. Hatta igne vururken gobegi sıkıstırmak gerekli ya,esim sıkıstıramıyor
Kıs gelmeseydi ve yürümeye devam etseydim daha da devam ederdi.

Benim tanidigim 2 kisi akupunkturla incecik oldular ama onlara kulak akupunkturu uygulandi. Kulaklarina kucuk bant gibi seyler yapistiriliyor ya,onlarla gezdiler. Bana vücut akupunkturu uygulandi durumumdan dolayi.
Basladigimdan beri daha bi sakinim ama. Iyi geldi bana akupunktur.

B bursa_83 canım çok çok sevindim canım yumoşlar koşarak gelmişler. İnşallah bebişlerin tutunmuştur sana. Çok emek verdin annelerini bırakmasınlar dilerim.. Ayyy çok güzel bir haberdi bu sabah sabah. 41 kere maşallah arkadaşım..

Gunaydin canim.Aminnnn insallllah devami gelir,hayirlisi olsun diyorum hep.
Yeni bir ortam,yeni bir doktor iyi geldi bana. Daha bi heyecanla gittim.

Akupunkturu hic birakmadim canim. Her hafta gittim. Etki gostermesi icin en az 15 seans demisti doktor. O yuzden ara vermek istemedim. Dun transferden 2 saat once gittim seansa. Cok iyi geldi. Ama benim doktorum transfer sonrasi seans yapip enerjisini etkilemek istemiyor. Yapan doktorlar varmis ama benimki yapmiyor. O yuzden transfer sonrasi icin pisman olma. Oncesinde duzenli gitmek daha onemli. Yumurtalari hareketlendiriyor ve kan akısı artiyor. Ben ilk basladigimda igneler hic acitmiyordu ama 10-11 seanstan cook acimaya basladi ve doktor bunun iyi bir sey oldugunu,faydasinin gorulmeye basladigini soyledi. Hatta internette okudugum bir basari hikayesinde de ayni seyi okumustum,acimasinin iyi oldugunu.

Canim bana diger tedavilerden farkli olarak lucrin tedavisi uygulandi ve buyutucu ignelerden once yumisler baskilandi. Bir yandan da dogum kontrol hapi kullandim. Onlarin da etkisi bu aya yansıdı belki de.
Diger tedavilerde hep 300,375 unite vurundum. Bir anda şişti yumisler ve kalite ďüştü. Bu defa 225le basladilar,bir anda şişirmeyelim dediler. Belki düşük doz verilmesi farkettirdi.

Ben yapilan seylerin hepsinin az cok katkisi oldugunu dusunuyorum.
Dogal beslenmenin,erken menopoz kürünün,bal polen-corekotu yagi-ketentohumu yagi vs. tuketmenin,kafaya daha az takmanın,biraz daha bazi seyleri kabullenmenin,akupunkturun,ignelerle baskilayip sonra düşük dozla baslamanin,ara vermeden ignelere devam edilmesinin ortak bir etkisi oldu bence.

Ben hic donmus denemedigim icin istedim ama doktor rahim cok iyi,kacirmak istemiyorum dedi. Bu olmazsa nasilsa dondurulmus denenecek dedik ve doktorumuzun dedigini onayladik biz de.

Canim mini tüp uygulanmadiysa sana, farkli bir yontem denemek adina deneyebilirsin. Yani ben olsam farkli yoldan gitmek adina denerdim. Istediginiz gibi gitmezse normal tüp bebege donersiniz ve oyle devam edersiniz. Bak benim de 1 tane ciksaydi dondurulacakti ama sartlar ve durumlar degisiyor,yine taze oldu ve 2 tane embriyoyla. Belki senin de farkli bir yontemle embriyon daha cok olacak ve taze transfer olacak,bilemiyoruz ki.
Akupunkturuna basla canim yeniden,ne olursa olsun her hafta gitmeye calis,bir iki ay tedaviye baslama,hazirligini yap tam anlamiyla,ondan sonra emin ol kendini tedaviye daha hazir hissedeceksin. Ben inaniyorum embriyo sayisinin artacagina.

Gunaydin canim benim,cok tesekkur ederim. Inanilmaz mutlu oldum arkadasim,sonucu bilemiyorum ama bana acayip moral oldu bu durum ve demekki olabiliyor dedim. Herseyin hayirlisi olsun bundan sonra da.

Insallllllah sizlerin daha da cok olsun canim. Sen nasilsin,nasil gidiyor?

Amin canım moral olmaz olur mu hiç arkadaşım. İnan dualarım seninle.. O duyguyu inşallah bu sefer yaşayacaksın. Kendine dikkat et hep olumlama yap arkadaşım.. Ben beklemedeyim canım. Adet olunca gideceğim tekrar doktora.

Rabbim hakkimda hayirlisini versin canim.

Sen de insallah cok guzel bir tedavi sureci gecirirsin. Hep dua ediyorum ben de sana ve tüm emek veren arkadaşlarima.

Kızlar 2 ay önce 6.42 çıkan fsh değerim dün 9.48 çıktı bu kadar kısa sürede bu kadar yükselme mümkün müdür

B bursa_83 canım daha önce söylemiştin ama hatırlayamadım akupunktur için nereye gitmiştin söyler misin sakıncası yoksa? Ben de mi gitsem acaba şekerim var kimyasal hamilelik bile feci arttırdı.sanırım hamile kalmayı da zorlaştırıyor şeker;yumurta kalitesini de düşürüyor.hatta trioidim normaldi onu da yukarı çekmiş.sende troide biraz faydası oldu mu ayrıca

Soylerim canim tabiki. Fatih sultan mehmet bulvarinda akugur market var,onun yanindaki sitelerde,bahar kahraman. Doktorum cok tatli,temiz ve hijyenik bir yer,ben memnunum.
Ben faydasi olduguna inaniyorum canim.
Hem yumurtalara faydasi oldu bence hem de daha sakinleştirdi beni bu konuda,kaygım azaldı,rahatladim.
Tiroidlerim icin bogazima da igne batirdigi oldu ama ben zaten 2 senedir hap kullaniyorum. Haplarin etkisiyle zaten normal seviyelerde degerlerim. Hap kullanmasaydim etkisiyle ilgili daha net bilgi verebilirdim canim sana.
Hap kullaniyor musun tiroid icin?

Çok tesekkur ederim paylaştığın için canım; karar vereyim biraz toparlanayım da görüneyim diyorum

benim troidim genelde 2 civarındayken transferin 10.gun pozitif aldığımda endrokologa gitmiştim 2.8 olmuştu değer.daha da yükselebilir aslında normal sınırlar içinde dedi ama gebelerde 2.5altı olmalı dedi ilaç verdi.ama düşük başlayınca bıraktım Can'ım
Tekrar doktora gideyim diyorum hcg iyce sıfırlanınca. Düşük ve kanama devam ediyor Hale'n.şeker ölçümü de yaptım evde acayip sert iniş çıkışlar yaptı insülün. Normalde yeme içmeyle stabil tutabiliyorum. Yordu hırpaladı yani şu bi haftalık hamilelik bile beni.

Çok geçmiş olsun. Düşük ve kanama vücudu cok yıpratiyor. Vitamin takviyesi alın. Ben de yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…