Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cok sagol canim benim:)
Ben de cok sevincliyim. Tutar mi tutmaz mi rabbim bilir ama bana cok moral oldu. Rabbimden ümit kesmememiz ve pes etmememiz gerektigini bir daha anladim.
24 aralik canim test günüm. Daha coook var:)
Tutucak olucak insallah bu sefer Rabbimin izni ile tatlim. dualarim seninle
24 aralik insallah senin ve esinin miladı olucak tatlim. guzel haberler verceksin insallah.

Insallah cnm. esin ne hissesiyor babalarin hissiyati genelde dogru cikiyor. ben cok umitsizken esim cok rahatti oldu bak var Allahin izniyle derdi. suan ben 8 haftalik cnm. daha cinsiyete var. hayirli saglikli akli selim olsunlarda inan hic umursamam ne olacagini

Süper bir haber bu. Tebrikler. Cok cok sevindim. Gözünüz aydin.yupppiiiii

B bursa_83 şimdiki tüp bebek doktorun kaan bozkurt mu?
Transfer sonrası hangi ilaçlar ve vitaminler kullanmalisin? Kan sulandirici verdi mi

Kaan bey degil canim,bursada yaptirdim ben.
Kan sulandirici olarak yarim tablet coraspin verdi.
Onun disinda omepa q10,folbiol,progestana devam. Bir defalik da gonapeptyl adli hcg ignesi verdiler. Tiroid haplarima devam ediyorum. En onemli olan progestanmis zaten.

Esim icinde cok yogun duygular yasiyor ama bana sürekli moral veriyor. Senin rahat olman lazim deyip beni rahatlatmaya calisiyor.Olacak,rabbim bize de nasip edecek,takdir allahin diyor ve surekli dua ediyor.
Amin canim,hayirli saglikli evlat nasip etsin rabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…