Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aslında çok kararsız kaldım pekmezde ama kanama devam edince bir süre içmeye karar verdim artık
Polene başlayım :KK64:
Polen çok faydaliymis. Ben de almayi düşünüyorum. Ama sade yemeyi düşünüyorum. Balli degil. Tatlıya bir alışsam kendimi engelleyemem diye korkuyorum. Kilo problemi var bende

Canim biz kanda fetal dna testi yaptırdık amerikada...amniyosentez ile aynı doğruluk payına sahip %99.9... o sebeple bir umut beklemiyoruz, doktor detaylı ultrason da yaptı sonucu rapor olarak verecek...Allah büyük tabiki, hayırlısı
ah be tatlım... nick değişince ben tanıyamadım ya seni... montem sen mişsin ...:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
yazdım yazdım sildim ne diyeceğimi de bilemedim... çok üzüldüm tatlım, çok.....

ligea ligea
@be_yourself
M melekler-engelchen

Merhaba arkadaşlar. Gelismeleri yaziyorum:)
Cuma günü opu oldu. Opuďan sonra eve gidince cok rahatsiz oldum. Mide bulantısı beni mahvetti. Neyseki dinlenince gecti.

Dün sabah arayip bilgi verdi embriyolog.
Ilk defa 6 yumurtam toplandi,5ine islem yapildi ve ilk defa 3 embriyom oldu:)))) tabiki cok mutlu olduk esimle,inanamadik.
Embriyolog doktorumun bugun arayacagini ve gelisimleriyle ilgili konusacagini soyledi.
Cuma gunu opu sonrasi 6 yumurta cikinca doktorumuz 3 embriyo olursa 2sini transfer edip 1ini de kardan kardeşinin yaninda dondurabiliriz demisti.
Bugun belki transfer olur diye sabah 7de yollara düştüm,akupunktur yaptirdim,kendimi olumlu cümlelerle telkin ettim. Seans bittikten sonra doktorum aradi. Zaten yakindim,gittim hemen merkeze. Konustuk doktorla. "Biri 6,biri 8,biri de 10 hücreli. Endometrium da cok guzel. Suana kadar hiç 3.gun transferi yapilmamis. Rahim kalinligi da iyiyken taze yapmak istiyorum,insallah gerek kalmaz ama zaten bu olmazsa dondurulmuslar denenecek " dedi. Biz de konustuk esimle ve doktorumuz bunu uygun gordugu icin transfer olsun dedik.
8 ve 10 hücreli 1.kalite olan 2 embriyomuzu transfer ettiler,2 saat kalkmadan yattim. Hemsire yapacaklarimi anlatti.
Ilk 3 gun ev istirahati verdiler. 15-20 dk.dan fazla ayakta kalmamam gerekli. Gunde 3 litre su icecegim. Ictigim haplara devam. Tutunmasina yardimci olsun diye gonapeptyl adli hcg ignesi verdiler 1 tane.
Onun disinda protein agirlikli beslenecegim. Tavuk yok,et ve balik.Stres yok,hep dusunmek yok,kafaya takmak yok. Kitap,muzik,film vs. ile mesgul ol dediler.
Anneme geldik,birkac gun burdayiz.

Iste boyle kizlar. Hala şoktayım 3 embriyo elde etmemize. Insallah sonu da güzel olur. Ara vermeden üst üste tedavi oldugum,igne vurundugum icin sanirim ilk defa 1den fazla oldu. Akupunktur da var tabiki.
Hep okurdum 1 yumurtasi olup da mucadele devam edenlerin eninde sonunda 3 4 embriyo elde ettiklerini,çok şükür olabiliyormus ama tabiki bundan sonrasi onemli. Biz her seyi yaptik,gerisi rabbime kaldi. Hayirlisiyla ve saglikla ikizlerime kavusmayi diliyorum:emir_bebek::emir_bebek:
Maşallah size yaaaa..... doktorunu da sevmiştim zaten görüştüğümde... hayırlısı olsun, Rabbim gönlünden geçeni hayırlı kılsın inşallahhh:dua::dua::dua: :emir_bebek::emir_bebek:

Duyduk cnm cok sukur o minik ve hayati onem tasiyan pitpitlari. darisi sana insallah. Rabbim saglikla ve hayirla kucaklarimiza almayida nasip eder insallah. :dua:
amin kuzum, hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

ah be tatlım... nick değişince ben tanıyamadım ya seni... montem sen mişsin ...:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

Maşallah size yaaaa..... doktorunu da sevmiştim zaten görüştüğümde... hayırlısı olsun, Rabbim gönlünden geçeni hayırlı kılsın inşallahhh:dua::dua::dua: :emir_bebek::emir_bebek:

Cok sagol canim,insallah senin de bir sürü 1.kalite embriyon olsun:)
Evet doktorumu sevdim ben de,cok naif cok tatli biri. Transfer aninda ilk defa canim cok acidi ama cok rahatlatti sagolun,elimi tuttu moral verdi sagolsun. Bebislerime kavusmama vesile olursa daha da cok sevecegim:KK66:
Rabbim hayirlisini versin insallah hepimkz icin.

Çok tesekkur ederim paylaştığın için canım; karar vereyim biraz toparlanayım da görüneyim diyorum

benim troidim genelde 2 civarındayken transferin 10.gun pozitif aldığımda endrokologa gitmiştim 2.8 olmuştu değer.daha da yükselebilir aslında normal sınırlar içinde dedi ama gebelerde 2.5altı olmalı dedi ilaç verdi.ama düşük başlayınca bıraktım Can'ım
Tekrar doktora gideyim diyorum hcg iyce sıfırlanınca. Düşük ve kanama devam ediyor Hale'n.şeker ölçümü de yaptım evde acayip sert iniş çıkışlar yaptı insülün. Normalde yeme içmeyle stabil tutabiliyorum. Yordu hırpaladı yani şu bi haftalık hamilelik bile beni.

Rica ederim canim. Gidip gorusmekte fayda var,icine sinerse başlarsin.

Benim hap kullanirken bile bazen 3ye yaklastigi oluyor tsh ın. Stresten etkileniyor olabilir.

Kanama az az mi geliyor yoksa adet kanamasi gibi yogun mu?
Tez zamanda bitsin insallah.

Rica ederim canim. Gidip gorusmekte fayda var,icine sinerse başlarsin.

Benim hap kullanirken bile bazen 3ye yaklastigi oluyor tsh ın. Stresten etkileniyor olabilir.

Kanama az az mi geliyor yoksa adet kanamasi gibi yogun mu?
Tez zamanda bitsin insallah.
canım transferin hayırlı olsun yazamadım kusura bakma inşallah herşey güzel olur hakkında hayırlısı olsunn :KK200:

Canim benim çok saol hayırlısı neyse o olsun :KK66: nick degistirdim çok yazan oluyor ozelden habire etiket atan oluyor hiç tanımadığı kişiler bunaldim biraz :KK66:

B bursa_83 çok saol canim, hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah, senin de transferin hayırlı olsun, Rabbim hayırlısıní versin...

Canim benim çok saol hayırlısı neyse o olsun :KK66: nick degistirdim çok yazan oluyor ozelden habire etiket atan oluyor hiç tanımadığı kişiler bunaldim biraz :KK66:

B bursa_83 çok saol canim, hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah, senin de transferin hayırlı olsun, Rabbim hayırlısıní versin...

Amin canim insallah.
Allahim hepimize hayirli yazilar yazsin.

Rica ederim canim. Cok sagol,insallah hayirlisi olur.
Sen nasilsin?
Daha once de yazmistim sana ama bir sure girmedin ya sanirim gormedin.
Valla canım giriyorum da görmedim heralde bilmiyorumki :KK43: Şu ara çok acayip işlerle uğraşıyorum.. Bu hafta netleşince bişeyler sizlerle de paylaşıcam.. İnşallah bebişlerin sımsıkı tutunur hayırlısıyla ne zaman test günü?

Valla canım giriyorum da görmedim heralde bilmiyorumki :KK43: Şu ara çok acayip işlerle uğraşıyorum.. Bu hafta netleşince bişeyler sizlerle de paylaşıcam.. İnşallah bebişlerin sımsıkı tutunur hayırlısıyla ne zaman test günü?

Rast gelsin insallah canim islerin:)
24aralik canim,daha var ama dusunmuyorum. Kafami baska seylerle mesgul ediyorum.. vakti saati geldiyse hayirlisiyla olsun canim.

X