Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aslında çok kararsız kaldım pekmezde ama kanama devam edince bir süre içmeye karar verdim artık
Polene başlayım
Polen çok faydaliymis. Ben de almayi düşünüyorum. Ama sade yemeyi düşünüyorum. Balli degil. Tatlıya bir alışsam kendimi engelleyemem diye korkuyorum. Kilo problemi var bende

ah be tatlım... nick değişince ben tanıyamadım ya seni... montem sen mişsin ...
yazdım yazdım sildim ne diyeceğimi de bilemedim... çok üzüldüm tatlım, çok.....

Maşallah size yaaaa..... doktorunu da sevmiştim zaten görüştüğümde... hayırlısı olsun, Rabbim gönlünden geçeni hayırlı kılsın inşallahhh

Duyduk cnm cok sukur o minik ve hayati onem tasiyan pitpitlari. darisi sana insallah. Rabbim saglikla ve hayirla kucaklarimiza almayida nasip eder insallah.
amin kuzum, hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Cok sagol canim,insallah senin de bir sürü 1.kalite embriyon olsun:)
Evet doktorumu sevdim ben de,cok naif cok tatli biri. Transfer aninda ilk defa canim cok acidi ama cok rahatlatti sagolun,elimi tuttu moral verdi sagolsun. Bebislerime kavusmama vesile olursa daha da cok sevecegim
Rabbim hayirlisini versin insallah hepimkz icin.

Rica ederim canim. Gidip gorusmekte fayda var,icine sinerse başlarsin.

Benim hap kullanirken bile bazen 3ye yaklastigi oluyor tsh ın. Stresten etkileniyor olabilir.

Kanama az az mi geliyor yoksa adet kanamasi gibi yogun mu?
Tez zamanda bitsin insallah.

canım transferin hayırlı olsun yazamadım kusura bakma inşallah herşey güzel olur hakkında hayırlısı olsunn

Canim benim çok saol hayırlısı neyse o olsun nick degistirdim çok yazan oluyor ozelden habire etiket atan oluyor hiç tanımadığı kişiler bunaldim biraz

B bursa_83 çok saol canim, hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah, senin de transferin hayırlı olsun, Rabbim hayırlısıní versin...

Amin canim insallah.
Allahim hepimize hayirli yazilar yazsin.

Rica ederim canim. Cok sagol,insallah hayirlisi olur.
Sen nasilsin?
Daha once de yazmistim sana ama bir sure girmedin ya sanirim gormedin.
Valla canım giriyorum da görmedim heralde bilmiyorumki Şu ara çok acayip işlerle uğraşıyorum.. Bu hafta netleşince bişeyler sizlerle de paylaşıcam.. İnşallah bebişlerin sımsıkı tutunur hayırlısıyla ne zaman test günü?

Rast gelsin insallah canim islerin:)
24aralik canim,daha var ama dusunmuyorum. Kafami baska seylerle mesgul ediyorum.. vakti saati geldiyse hayirlisiyla olsun canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…