Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cok sagol canim benim:)
Ben de cok sevincliyim. Tutar mi tutmaz mi rabbim bilir ama bana cok moral oldu. Rabbimden ümit kesmememiz ve pes etmememiz gerektigini bir daha anladim.
24 aralik canim test günüm. Daha coook var:)
Tutucak olucak insallah bu sefer Rabbimin izni ile tatlim. dualarim seninle
24 aralik insallah senin ve esinin miladı olucak tatlim. guzel haberler verceksin insallah. :dua::dua:

Insallah cnm. esin ne hissesiyor babalarin hissiyati genelde dogru cikiyor. ben cok umitsizken esim cok rahatti oldu bak var Allahin izniyle derdi. suan ben 8 haftalik cnm. daha cinsiyete var. hayirli saglikli akli selim olsunlarda inan hic umursamam ne olacagini :KK66:

@ligea
@be_yourself
M melekler-engelchen

Merhaba arkadaşlar. Gelismeleri yaziyorum:)
Cuma günü opu oldu. Opuďan sonra eve gidince cok rahatsiz oldum. Mide bulantısı beni mahvetti. Neyseki dinlenince gecti.

Dün sabah arayip bilgi verdi embriyolog.
Ilk defa 6 yumurtam toplandi,5ine islem yapildi ve ilk defa 3 embriyom oldu:)))) tabiki cok mutlu olduk esimle,inanamadik.
Embriyolog doktorumun bugun arayacagini ve gelisimleriyle ilgili konusacagini soyledi.
Cuma gunu opu sonrasi 6 yumurta cikinca doktorumuz 3 embriyo olursa 2sini transfer edip 1ini de kardan kardeşinin yaninda dondurabiliriz demisti.
Bugun belki transfer olur diye sabah 7de yollara düştüm,akupunktur yaptirdim,kendimi olumlu cümlelerle telkin ettim. Seans bittikten sonra doktorum aradi. Zaten yakindim,gittim hemen merkeze. Konustuk doktorla. "Biri 6,biri 8,biri de 10 hücreli. Endometrium da cok guzel. Suana kadar hiç 3.gun transferi yapilmamis. Rahim kalinligi da iyiyken taze yapmak istiyorum,insallah gerek kalmaz ama zaten bu olmazsa dondurulmuslar denenecek " dedi. Biz de konustuk esimle ve doktorumuz bunu uygun gordugu icin transfer olsun dedik.
8 ve 10 hücreli 1.kalite olan 2 embriyomuzu transfer ettiler,2 saat kalkmadan yattim. Hemsire yapacaklarimi anlatti.
Ilk 3 gun ev istirahati verdiler. 15-20 dk.dan fazla ayakta kalmamam gerekli. Gunde 3 litre su icecegim. Ictigim haplara devam. Tutunmasina yardimci olsun diye gonapeptyl adli hcg ignesi verdiler 1 tane.
Onun disinda protein agirlikli beslenecegim. Tavuk yok,et ve balik.Stres yok,hep dusunmek yok,kafaya takmak yok. Kitap,muzik,film vs. ile mesgul ol dediler.
Anneme geldik,birkac gun burdayiz.

Iste boyle kizlar. Hala şoktayım 3 embriyo elde etmemize. Insallah sonu da güzel olur. Ara vermeden üst üste tedavi oldugum,igne vurundugum icin sanirim ilk defa 1den fazla oldu. Akupunktur da var tabiki.
Hep okurdum 1 yumurtasi olup da mucadele devam edenlerin eninde sonunda 3 4 embriyo elde ettiklerini,çok şükür olabiliyormus ama tabiki bundan sonrasi onemli. Biz her seyi yaptik,gerisi rabbime kaldi. Hayirlisiyla ve saglikla ikizlerime kavusmayi diliyorum:emir_bebek::emir_bebek:
Süper bir haber bu. Tebrikler. Cok cok sevindim. Gözünüz aydin.yupppiiiii

B bursa_83 şimdiki tüp bebek doktorun kaan bozkurt mu?
Transfer sonrası hangi ilaçlar ve vitaminler kullanmalisin? Kan sulandirici verdi mi

Kaan bey degil canim,bursada yaptirdim ben.
Kan sulandirici olarak yarim tablet coraspin verdi.
Onun disinda omepa q10,folbiol,progestana devam. Bir defalik da gonapeptyl adli hcg ignesi verdiler. Tiroid haplarima devam ediyorum. En onemli olan progestanmis zaten.

Insallah cnm. esin ne hissesiyor babalarin hissiyati genelde dogru cikiyor. ben cok umitsizken esim cok rahatti oldu bak var Allahin izniyle derdi. suan ben 8 haftalik cnm. daha cinsiyete var. hayirli saglikli akli selim olsunlarda inan hic umursamam ne olacagini :KK66:

Esim icinde cok yogun duygular yasiyor ama bana sürekli moral veriyor. Senin rahat olman lazim deyip beni rahatlatmaya calisiyor.Olacak,rabbim bize de nasip edecek,takdir allahin diyor ve surekli dua ediyor.
Amin canim,hayirli saglikli evlat nasip etsin rabbim.

X