Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kizlar tesekkur ederm iyi dilekleriniz icin.. bu haftada vaginal ultrasonda duyulmus olmaliydi tup bebek oldugu icin gec dollenme ihtimali fln yok bildiginiz gibi.. ama malesef olmadi.. yine de cuma gunu tekrar bakalim dedi.. gecen yil da bebegimi bu sekilde kaybetmistim 8+2 de kurtaj olmustum.. tum yasadiklarm film seridi gibi gozumun onunden gecti.. sanirim ayni kaderi yeniden yasiyorum.. bu kadar emegin umudun uzerine galiba biraz daha zorlaniyorum.. Allah daha beteriyle sinamasin insallah.. sabir istiyorum rabbimden baska da hicbisey diyemiyorum..

Senin icin girdim simdi.Ben bilirkişi degilim ama 8.haftada kalp atisi olanlari okudum farkli topiklerde.allah sana dayanma gucu versin cumaya kadar vakit gecmez sana.kaygilarin metabolizmani olumsuz etkilemesin lutfen.zor bir durum ama ya senin minnosun da kalbi 8.haftada atacaksa..belki de atacak inş..kesin bisey olsa doktor bugun hallederdi.bence doktorun kalp atisinin olacagi yonunde beklentisi var.sana tavsiyem cumaya kadar kk ya girme kafani bulandirma.cuma guzel haberle gel bizem ins

Canim tamamen umut kesmedi demekki doktor yeniden cagirdigina gore. Cuma ola hayrola,Insallah saglikla duyarsin kalp atisini.

Herşeyin en hayırlısını isteyelim. ne desek boş gerçi ister istemez üzülüyoruz tabikide . yani belki değişir. tüp bebek farklımı yani çok bilmiyorum ama hemen umudunu kaybetmesen

Canim benim, uzun uzun yazistik zaten bak yine aynı şeyi yazıyorum, acele davranıp kendini yıpratma lütfen, cuma ola hayrola...sonradan duyulan kalp sesi çok okuyoruz, az sabır, inşallah cuma günü duyulur...

MErhaba kizlar beni hatirlayan olur belki ben cok sukir carsamba gunu evledimi kucagima aldim darisi hepinizin basina. Monte cristoyu aradim bikac sayfa bulamadim o ne durumda. Gibigibiyim canim üzüldüm kalp atisina insallah oda olur. Allah hepinize dogru zamanda saglikli sihhetli evlatlar nasip etsin pes etmeyin. Benim surecim cok uzun surmedi şükür ama yinede yipranmistim darisi hepinize insallah

Caniiiim, doğdu mu prenses, çok sukur gözün aydın , Rabbim analı babalı uzuun sağlıklı keyifli bi ömür nasip etsin inşallah ..nasıl her şey yolunda mı? Sağlığın nasıl? Bebis nasıl?

İyiyim çok sukur tatlim, haftaya doktor kontrolüm, devam çok sukur sen sezeryan mi ? Normal doğum mu? Zor muydu doğum yapmak? Kac kilo aldin toplamda? Nasıl geçti hamilelik?

Caniiiim, doğdu mu prenses, çok sukur gözün aydın , Rabbim analı babalı uzuun sağlıklı keyifli bi ömür nasip etsin inşallah ..nasıl her şey yolunda mı? Sağlığın nasıl? Bebis nasıl?
Cok sukur bebisim cok iyi montecim tedekkur ederim darusi hayirlisyla sana insallah. Erken almak zorunda kaldilar kalp atislari yavaslamisti kipirdamiyordu. Ama simdi sapasaglam kucagimda Allahima bin şükür

Canııım tabiki hatirliyorum.
Masallah canim,allahim evladinizla beraber hayirli,saglikli,mutlu bir ömür versin.
Sansi bol olsun bebisinin:)
Darisi da bize olsun insallah.

Cok sukur bebisim cok iyi montecim tedekkur ederim darusi hayirlisyla sana insallah. Erken almak zorunda kaldilar kalp atislari yavaslamisti kipirdamiyordu. Ama simdi sapasaglam kucagimda Allahima bin şükür
Oy kiyamam ben ona 37 haftada aldılar o zaman,sezeryan.masallah kuzuma...neden kalbi yavaşlamış ki yavrumun

İyiyim çok sukur tatlim, haftaya doktor kontrolüm, devam çok sukur sen sezeryan mi ? Normal doğum mu? Zor muydu doğum yapmak? Kac kilo aldin toplamda? Nasıl geçti hamilelik?
Mecburi sezeryan epidural oldu sezeryan kolayda sonrasi biraz agrili iste neyse bosverin kotu yanlarini. 53le baslamistim 75 kiloyla tamamladim. Doğumdan sonra 72 kiloydum kizim 2600 gr dogdu canim minicik:)

Mecburi sezeryan epidural oldu sezeryan kolayda sonrasi biraz agrili iste neyse bosverin kotu yanlarini. 53le baslamistim 75 kiloyla tamamladim. Doğumdan sonra 72 kiloydum kizim 2600 gr dogdu canim minicik:)
Masallahhhhh yavrum, iyi di mi şimdi? Emiyor mu? Buyur hemen, bebisler çok çabuk buyuyorlar

Oy kiyamam ben ona 37 haftada aldılar o zaman,sezeryan.masallah kuzuma...neden kalbi yavaşlamış ki yavrumun
Boynina kordon dolanmis onu ultrasonda gormediler ustelik. Hareketleri yavaslayinca hastaneye kostum birgun yattim saat basi nst takibi yapildi yavrumda sikinti vardi belliydi. En son doktorum gece 12ye dogru beni aradi ve ben geliyorum almamis lazim dedi. Dogum sirasinda actiklarinda kordon dolandigini hatta dugum oldugunu gördüler iyiki almisiz dedi doktorum dogim esnasinda sukrettiim

Neticede ağrı sızı 1 hafta 10 günde geçiyor di mi tatlim. Ama dünyanın en güzel duygusunu yaşadın, boşver ...acılar diner,gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…