Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Boynina kordon dolanmis onu ultrasonda gormediler ustelik. Hareketleri yavaslayinca hastaneye kostum birgun yattim saat basi nst takibi yapildi yavrumda sikinti vardi belliydi. En son doktorum gece 12ye dogru beni aradi ve ben geliyorum almamis lazim dedi. Dogum sirasinda actiklarinda kordon dolandigini hatta dugum oldugunu gördüler iyiki almisiz dedi doktorum dogim esnasinda sukrettiim
Bak ne güzel hissetmissin, demekki hissediliyor Allah korusun sıkıntılı bi durum olsa..hemen mudahale edebilmisler çok sukur

MErhaba kizlar beni hatirlayan olur belki ben cok sukir carsamba gunu evledimi kucagima aldim darisi hepinizin basina. Monte cristoyu aradim bikac sayfa bulamadim o ne durumda. Gibigibiyim canim üzüldüm kalp atisina insallah oda olur. Allah hepinize dogru zamanda saglikli sihhetli evlatlar nasip etsin pes etmeyin. Benim surecim cok uzun surmedi şükür ama yinede yipranmistim darisi hepinize insallah
canım benim hatırlamaz olurmuyuz :) Gözün aydın Çok şükür Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin :KK33: Bizlere de sağlık evlatlar nasip etsin inşallah :KK33:

Canim benim doğal.daha doğrusu aşılama yapacaktık menogon iğne başladık ama takip sırasında yumurtalar adetin 8. Günü kendiliğinden çatlamış gitmiş, aşılama iptal oldu,dr da kendin dene bu ay dedi ve tuttu çok sukur. Biliyorsun benim kimyasallar ve dusuk geçmişim var ve benim Dr hiç ilaç vermiyordu, hemen Kaan bey ile iletişime geçtim o da ilaç önerdi bir suru..çok sukur şimdilik her şey yolunda.ben de yarın tesekkur etmek adına Kaan beye ziyarete gidip bi kontrol olacağım.gebelik takibi yapmıyor ama bana gel goreyim seni dedi sağolsun..bi gidip gorunecegim.benim durum bu canim. Çok sevindim senin adına da,kaan bey çok basarili, inşallah bu sefer bebekle sonuclansin tedavin tatlim
Merhaba.
Kk da arastirirken bu mesajinizi gordum hamileliginiz hayirli olsun herseyden once.
Ben 37 yasindayim fakat tuo bebek te yapmama ragmen henuz bir sonuc alamadim herhangi bir sorun yok demelerine ragmen.
Embriyolarim olusuyor fakat genetik testten gecemiyorlar.
Su an cok iyi bir psikolojide de degilim karmasikligimi mazur gorun.
Size hangi ilaclari onermisti dr unuz hamile kalmadan once

Merhaba.
Kk da arastirirken bu mesajinizi gordum hamileliginiz hayirli olsun herseyden once.
Ben 37 yasindayim fakat tuo bebek te yapmama ragmen henuz bir sonuc alamadim herhangi bir sorun yok demelerine ragmen.
Embriyolarim olusuyor fakat genetik testten gecemiyorlar.
Su an cok iyi bir psikolojide de degilim karmasikligimi mazur gorun.
Size hangi ilaclari onermisti dr unuz hamile kalmadan once
Canim merhaba, seni çok iyi anlıyorum...oncelikle gerçekten bu işte moral çok ama çok önemli. Benim rezerv azlığı vardı, yaş zaten 38 malum yumurta kalitesi de dusuktu. Hamilelikten önce 3 ay boyunca koenzim qh,melatonina,omega3, b12 dil altı, folik asit ve dvitamini aldım. Bence vitaminlerin katkisi ile yumurta kalitesi artmış olabilir.insallah en kısa zamanda senden de hamilelik haberini aliriz, Rabbim yardımcımız olsun...

Canim merhaba, seni çok iyi anlıyorum...oncelikle gerçekten bu işte moral çok ama çok önemli. Benim rezerv azlığı vardı, yaş zaten 38 malum yumurta kalitesi de dusuktu. Hamilelikten önce 3 ay boyunca koenzim qh,melatonina,omega3, b12 dil altı, folik asit ve dvitamini aldım. Bence vitaminlerin katkisi ile yumurta kalitesi artmış olabilir.insallah en kısa zamanda senden de hamilelik haberini aliriz, Rabbim yardımcımız olsun...
Amin canim insallah.
Insallah bebegini saglikla kicagina alir tum gecmis dertlerini bir cirpida unutursun.
Cok sagol cvp verdigin icin

Amin canim insallah.
Insallah bebegini saglikla kicagina alir tum gecmis dertlerini bir cirpida unutursun.
Cok sagol cvp verdigin icin
Rica ederim tatlım, darısı başına inşallah tez zamanda. Kullanmıyorsan bu vitaminlere şans ver derim, ben faydasını gordugume inaniyorum

avokado salatası tavsiye ederim canım,ben de yiyemezdim ama salatasına bayılıyorum,herkesin damak tadı farklı ama denemekte fayda var.Özellikle bi balık belirtmedi sadece haftada 1 yemen yeter fazla tüketme dedi.Muz,yer fıstığı önerdi.Tabi herkesin tedavisi çok ayrıdır kesinlikle bunlardan yenmeli demiyorum sadece bana önerilenler bunlar.
Vitamin ve diğer kullanmam gerekenler de şunlar;
L-arginine
Vinalacimmunitum
Bemiks
Devit
Probien
Bunlar sadece senmi kullanican yoksa eşinde kullanicak mi

Kullanicam canim sadece folik asit kullaniyorum.
Zahmet olmazsa markalarini da yazabilir misin?
Canim koenzim qh markasi New life, melatonina tek zaten, b12 plus New life, omega3 New life efa s 1200 ...baktirmadiysan kanda d ve b12 vitaminlerine baktir lütfen, dvit dusuk çıkarsa 15 günde 1 eczaneden ampul alıp ekmeğe kırıp icebilirsin.sifa olsun inşallah..

Canim koenzim qh markasi New life, melatonina tek zaten, b12 plus New life, omega3 New life efa s 1200 ...baktirmadiysan kanda d ve b12 vitaminlerine baktir lütfen, dvit dusuk çıkarsa 15 günde 1 eczaneden ampul alıp ekmeğe kırıp icebilirsin.sifa olsun inşallah..
Canim bunlar hep gunde bi tane mi peki?
Insallah vesile olurlar.
Ne kadar guclu oldugumu zannetsem de bazi gunler geliyor ki sinirlerim bosaliyor

Canim bunlar hep gunde bi tane mi peki?
Insallah vesile olurlar.
Ne kadar guclu oldugumu zannetsem de bazi gunler geliyor ki sinirlerim bosaliyor
Günde 1 canim doktoruna da Danış istersen, tüp bebek uzmanları bilir bu vitaminleri. İnternetten de araştır. Faydasini goreceksin inşallah..maalesef seni anlıyorum canim, geçecek hepsi emin ol. Güçlü ve pozitif olman çok önemli.

Günde 1 canim doktoruna da Danış istersen, tüp bebek uzmanları bilir bu vitaminleri. İnternetten de araştır. Faydasini goreceksin inşallah..maalesef seni anlıyorum canim, geçecek hepsi emin ol. Güçlü ve pozitif olman çok önemli.
Benim merkezim folik asit disinda ekstra bir vitamin vermiyor canim ama ben kullanacagim valla. Zarari olmaz sonucta vitamin ilaci

Benim merkezim folik asit disinda ekstra bir vitamin vermiyor canim ama ben kullanacagim valla. Zarari olmaz sonucta vitamin ilaci
Bunlardan sadece dvitini depo edildiği için vücutta kontrollü kullanılmalı diye biliyorum.sonucta ben de oradan buradan duyup araştırıp içtim. Çok topikler var bu vitaminler üzerine, araştır oku iç canim :KK66:

X