Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet canım saraçoğlu kürleri uyguladım. Sabah gittim doktoruma test yaptı öğleden sonra gel dedi. Şimdi sonuçlara baktım 14 ten 8 e düşmüş çok sevindim. Bakalım doktorum ne dicek gidiyorum şimdii
Selam hayirli olsun tedavin...hangi merkezde tedavi oluyorsun

Bazen benim de noldu demeye halim olmuyor kimseye. Konusasim dert anlatasim gelmiyor.
Benim de yakin bir arkadasimin bebegi olmustu,ancak 1 yasindayken gidebildim. Onun da 2 sene olmadi,cok uzuntuler yasadi,psikolojii cok bozulmustu ve onunki sebepsizdi. Sonra bir anda oldu. Gittigimde kendimi cok kotu hissetmedim ama cok cok ozendim. O da bana umut oluyor bir yandan. Yasadigi sıkıntıları biliyorum ve simdi kizi var,benim de olabilir diyorum.

Cok yakinsa arkadasin ve durumu biliyorsa anlayisla karsilayacaktir bence.

Evet canım saraçoğlu kürleri uyguladım. Sabah gittim doktoruma test yaptı öğleden sonra gel dedi. Şimdi sonuçlara baktım 14 ten 8 e düşmüş çok sevindim. Bakalım doktorum ne dicek gidiyorum şimdii

Cok iyi canim.
Muayene etti mi sabah,yumis var mi?
Hadi guzel haberler al insallah.

Baligi yiyorum da,avokadonun tadi coook fena
Ozel olarak somon baligi gibi yagli baliklari mi soyledi,yoksa genel olarak balik ye mi dedi?
avokado salatası tavsiye ederim canım,ben de yiyemezdim ama salatasına bayılıyorum,herkesin damak tadı farklı ama denemekte fayda var.Özellikle bi balık belirtmedi sadece haftada 1 yemen yeter fazla tüketme dedi.Muz,yer fıstığı önerdi.Tabi herkesin tedavisi çok ayrıdır kesinlikle bunlardan yenmeli demiyorum sadece bana önerilenler bunlar.
Vitamin ve diğer kullanmam gerekenler de şunlar;
L-arginine
Vinalacimmunitum
Bemiks
Devit
Probien

Nasil yapiyorsun canim salatayi?
Balla denedim bir ara,simdi onu da yiyemiyorum.
Devit ve l-arginine i duydum,bemiksi de sanki duydum ama digerlerini duymadim.
Sifa olsun canim insallah. Kac ay kullanip gideceksin doktora?

Nasil yapiyorsun canim salatayi?
Balla denedim bir ara,simdi onu da yiyemiyorum.
Devit ve l-arginine i duydum,bemiksi de sanki duydum ama digerlerini duymadim.
Sifa olsun canim insallah. Kac ay kullanip gideceksin doktora?

avokadoyu eziyorum içine sarımsağı da ezip koyuyorum,tuz,limon,bu kadar=)
amin canım inşallah çabalarımız sonuç verir,1 ay sonra gitcem tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…