Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bak ne güzel hissetmissin, demekki hissediliyor Allah korusun sıkıntılı bi durum olsa..hemen mudahale edebilmisler çok sukur

canım benim hatırlamaz olurmuyuz :) Gözün aydın Çok şükür Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin Bizlere de sağlık evlatlar nasip etsin inşallah

Merhaba.
Kk da arastirirken bu mesajinizi gordum hamileliginiz hayirli olsun herseyden once.
Ben 37 yasindayim fakat tuo bebek te yapmama ragmen henuz bir sonuc alamadim herhangi bir sorun yok demelerine ragmen.
Embriyolarim olusuyor fakat genetik testten gecemiyorlar.
Su an cok iyi bir psikolojide de degilim karmasikligimi mazur gorun.
Size hangi ilaclari onermisti dr unuz hamile kalmadan once

Canim merhaba, seni çok iyi anlıyorum...oncelikle gerçekten bu işte moral çok ama çok önemli. Benim rezerv azlığı vardı, yaş zaten 38 malum yumurta kalitesi de dusuktu. Hamilelikten önce 3 ay boyunca koenzim qh,melatonina,omega3, b12 dil altı, folik asit ve dvitamini aldım. Bence vitaminlerin katkisi ile yumurta kalitesi artmış olabilir.insallah en kısa zamanda senden de hamilelik haberini aliriz, Rabbim yardımcımız olsun...

Amin canim insallah.
Insallah bebegini saglikla kicagina alir tum gecmis dertlerini bir cirpida unutursun.
Cok sagol cvp verdigin icin

Amin canim insallah.
Insallah bebegini saglikla kicagina alir tum gecmis dertlerini bir cirpida unutursun.
Cok sagol cvp verdigin icin
Rica ederim tatlım, darısı başına inşallah tez zamanda. Kullanmıyorsan bu vitaminlere şans ver derim, ben faydasını gordugume inaniyorum

Bunlar sadece senmi kullanican yoksa eşinde kullanicak mi

Kullanicam canim sadece folik asit kullaniyorum.
Zahmet olmazsa markalarini da yazabilir misin?
Canim koenzim qh markasi New life, melatonina tek zaten, b12 plus New life, omega3 New life efa s 1200 ...baktirmadiysan kanda d ve b12 vitaminlerine baktir lütfen, dvit dusuk çıkarsa 15 günde 1 eczaneden ampul alıp ekmeğe kırıp icebilirsin.sifa olsun inşallah..

Canim bunlar hep gunde bi tane mi peki?
Insallah vesile olurlar.
Ne kadar guclu oldugumu zannetsem de bazi gunler geliyor ki sinirlerim bosaliyor

Canim bunlar hep gunde bi tane mi peki?
Insallah vesile olurlar.
Ne kadar guclu oldugumu zannetsem de bazi gunler geliyor ki sinirlerim bosaliyor
Günde 1 canim doktoruna da Danış istersen, tüp bebek uzmanları bilir bu vitaminleri. İnternetten de araştır. Faydasini goreceksin inşallah..maalesef seni anlıyorum canim, geçecek hepsi emin ol. Güçlü ve pozitif olman çok önemli.

Benim merkezim folik asit disinda ekstra bir vitamin vermiyor canim ama ben kullanacagim valla. Zarari olmaz sonucta vitamin ilaci

Benim merkezim folik asit disinda ekstra bir vitamin vermiyor canim ama ben kullanacagim valla. Zarari olmaz sonucta vitamin ilaci
Bunlardan sadece dvitini depo edildiği için vücutta kontrollü kullanılmalı diye biliyorum.sonucta ben de oradan buradan duyup araştırıp içtim. Çok topikler var bu vitaminler üzerine, araştır oku iç canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…