Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hayirlisi

Merhaba canim. Cok sagol,insallahhayirlisiyla sonuclansin hepimizin.
Saracoglunun kurlerini kullanmistin sanirim,bitirdin mi?

Insallah yarin tahlil sonuclarin temiz cikar ve guzel bir tedavi sureci gecirirsin. Ilk olacak sanirim senin.

Gunaydin kizlar. Herkese mutlu bir hafta diliyorum. Hayirli haberler alacagimiz bir hafta olsun.
Ananem rahatsiz,canim sıkkın o yuzden ama moralimi yuksek tutmam lazim bir yandan tedaviyi etkilemesin diye. Karmasik duygular icindeyim. Annemle babam calistigi ve o zamanlar bakici olaylari cok fazla olmadigi icin ananem bakmis bana 2 3 yasima kadar. Annemler subat ve yaz tatillerinde gelmisler bandirmaya. O yuzden cok bagliyim ananeme.
Ve simdi boyle hasta oldugunu gormek beni cok etkiliyor,olumsuz seyler geldikce aklima gozlerim doluyor,cocugumu gormesini cok istiyorum. Rabbim nasip eder insallah.

Gunaydin canim gecmis olsun.allah şifa versin ins. Malesef bu surecte moralimizi yuksek tutma cabasi bile zor ama kendi canimizdan birileri sagliksiz ya da mutsuzken bu daha zor oluyor.ama hayat boyle..hep duamda allahim once sayimizi eksiltme artir diye dua ediyorum.bizim icin hayirli olani o biliyor.Sen en uzucu senaryolari getirip aklina dusuncelere dalma..ins iyi olur anneannen.

Insallah iyi olur canim. Gecen sene dedem oldukten sonra tamamen saldı kendini,birakti. Hep ayakta gordugun birini oyle hastayken gormek cok zor. Allahim hayirlisini versin tabiki ama hep hayatimizda olacaklarmis gibi dusunuyoruz ister istemez.
Evet tedavideyken,ozellikle bu tedavide,canimi sıkmamaya calisiyorum,kendimce bir sürü emek verdim,artik hayirlisiyla olsun istiyorum. Kafami dagitmak,olumsuz seyleri dusunmemek icin kendimi kitaplara verdim. Bir yandan da puzzle a basladim. Onlarla oyalanirken dusuncelerden uzaklasmaya calisiyorum ama bir yandan da yumisler dolu olacak mi dusuncesi var

Yumisler dolu olacak;embriyolar 1.kalite.. olumsuz seyler aklina gelince yerini degis mesgul oldugum seyi degis.kitap okuyorsan puzzle gec puzzle yapiyorsan yemege gec.ben de kendime soz verdim.kafami bulandirmicam hic.olacaksa olacak zaten.

Cnm cok gecmis olsun Rabbim acil sifalar versin hakkinda hayirlisini versin. cnm sen kafani istedigin kadar tak uzul sonucta olcagina varir hersey o yuzden canini sıkma dicem ama tabikide bu cok zor elde degil sen merak etme onlar hersekilde bizim evlatlarimizi ve hatta bizleri gorur. babasini 15 inde kaybetmis bir kiz evladi olarak ben buna eminim. o yuzden sen sadece tedavine odaklan tatlim herseyin hayirlisi olsun. Rabbim sevgili anneannenle birlikte sifa bekleyen herkese sifalar nasip eylesin cnm

Yumisler dolu olacak;embriyolar 1.kalite.. olumsuz seyler aklina gelince yerini degis mesgul oldugum seyi degis.kitap okuyorsan puzzle gec puzzle yapiyorsan yemege gec.ben de kendime soz verdim.kafami bulandirmicam hic.olacaksa olacak zaten.

Aynennnn oyle canim. Rabbim nasip ettiyse olacak,vakti geldiyse olacak
Kafa bulandirdikca isin icinden cikamiyoruz canim ya,en guzeli oluruna birakmak ve mutlaka bir seylerle ilgilenmek gerekli. Diger tedavilerde hep oturup dusunuyordum,cok didikliyordum ama baska seylerle ugrasmak iyi geliyor.

Cocuk odasi suanda bos oldugu icin orayi depo gibi kullaniyorduk,dun oraya girdik esimle,atilacaklari attik derledik topladik,ugrastik derken zaman gecmis gitmis. Kendimize is bulmamiz lazim:)

O odaya girince bir garip oluyorum. Durumumuzu bilmeden once odaya girip hayaller kuruyorduk,duvar kagidi yapariz,dolabi suraya koyariz gibi ama olmadi. Insallllllah odayi toplamamiz duzenlememiz hayirlara vesile olsun

Birebir ayni seyleri yasiyoruz bizim de bir odamiz var oyle evi toplarken elimize gecenleri attigimiz:) allah icini kuzularimizla doldursun ins
Hic aklima gelmezdi boyle olacagi.ben istedigim zaman hamile kalacagima cok emindim ailedeki herkes gibi

Amin canim,allah razi olsun.
Allahim sifa bekleyen herkese sifa versin,dermansiz dert vermesin.

Esim de etkileniyor ben moralsiz olunca,o yuzden yuksek tutmaya calisiyorum moralimi. Sizle paylastikca hafifliyorum,sagolun.

Ve eminim ki baban seni de kizini da goruyordur.

Kızlar Hepinize Günaydın,

Benim ikinci embriyomun sonucuda geldi chg sonucu yani bu sefer tüm kromozonlar normal ama cinsiyet XXY çıktı.
Bu da olmadı (

Birebir ayni seyleri yasiyoruz bizim de bir odamiz var oyle evi toplarken elimize gecenleri attigimiz:) allah icini kuzularimizla doldursun ins
Hic aklima gelmezdi boyle olacagi.ben istedigim zaman hamile kalacagima cok emindim ailedeki herkes gibi

Aminnnn canim.tez zamanda odalarimiza esyalar almayi,suslemeyi nasip etsin rabbim.

Ahh canim ahh,tatil planimizi bile cocuga gormek yapmistik. Tatilden dondukten sonra denemeye baslayalim demistik,tutarsa tatile gidemeyiz demistik Her tatil zamani geldiginde bu gelir aklimiza ve esimle kopariz

Hayatim boyunca cok duzenli adet oldugum ve bir sorun yasamadigim ve ailede de dedigin gibi boyle bir sey olmadigi,herkes çatır çatır dogurdugu icin hemen olacak sandim. Ailede bir ben boyleyim bir de teyzem. Onun da olmadi cocugu ama cok ustune dusmemisler o zamanlar,bizim gibi ugrasmamislar,cok da istememisler cocuk. Baska da kimse yok.

Kızlar Hepinize Günaydın,

Benim ikinci embriyomun sonucuda geldi chg sonucu yani bu sefer tüm kromozonlar normal ama cinsiyet XXY çıktı.
Bu da olmadı (

Canim benim uzuldugunu biliyorum ama bir yandan da yoluna daha guclu sekilde devam edecegini de biliyorum. Hep dedigimiz gibi hayirlisiyla saglikla vakti gelince nasip etsin rabbim. Inaniyorum ki o altin yumurtan seni bulacak.

Biz de bir ben boyle ciktim.aslinda yaşın gerektigi durumlar sanirim benim icin rezervim gozonune alindiginda.fena degil gibi ama olmuyoresim de tutustu bu sipa masrafla geliyor masrafla buyumek isteyecek ukala cikacak bu diyor.

Biz de bir ben boyle ciktim.aslinda yaşın gerektigi durumlar sanirim benim icin rezervim gozonune alindiginda.fena degil gibi ama olmuyoresim de tutustu bu sipa masrafla geliyor masrafla buyumek isteyecek ukala cikacak bu diyor.

Valla ya daha dogmadan masraflari basladi bu bıdıkların
Ari sutleriyle ballarla pekmezlerle besliyoruz,biz haziriz hadi gelin diyoruz ama cok nazli cikti bizimkiler

Hele esimin tarafini gorunce daha fena oluyorum,3er 4er tane hep cocuklar. Bir de cocuklari olanlar cocuktan baska bir sey konusmazlar diye duyardim hep,siz de duymussunuzdur. Hakikaten oyle. Hepsi benim yaslarimda ve surekli bir sirkülasyon var ya biri hamile kaliyor ya da biri yeni dogum yapiyor. E dogal olarak da konu hep cocuklarin gazi,beslenmesi,okulu,dersleri. E bende tık yok,muhabbete de giremiyorum

Ben resmen kaciyorum ne konusulacagi belli olan ortamlara giremiyorum malesef.bu da benim zayif yonumm.

Ben resmen kaciyorum ne konusulacagi belli olan ortamlara giremiyorum malesef.bu da benim zayif yonumm.

Ben de canımın sıkılacagını dusundugum ortamlara ya da muhabbetlere girmekten kaciniyorum,kendimi koruyorum bir nevi,hele ki son zamanlarda ama iste bazen mecbur kalabiliyoruz.

Esimle de karar aldik,hatta sana da yazmistim eltimle ilgili muhabbeti,benim canimi sıkacak hicbir seyi bana anlatma diye,esim de anlayisli sagolsun,canımı sıkan konulari biliyor ve duydugunda bana soylemiyor. Boyle cozum bulduk.

Kendimiz icin iyi olan neyse onu yapmaliyiz,artik bu kafadayim.

Aynen öyle...ben yine bir derece sansliyim akraba yok ankarada..bir eltimler var onlarla da coz az bir araya geliriz gelince de moral bozucu seyler olmaz..arkadaslarimdan soyutladim kendimi.bebegi olanlari tebrige gitmedim.cok hata ediyorum biliyorum belki yillar sonra pisman olcam ama su an psikolojim kaldirmiyor.
Hatta negatifi gorunce aradim bir tanesini ne olursa olsun gitmem gerekiyor dedim cunku martta dogum yapti ve hamileliginde hic gorusmedim. acmadi geri donmedi belki de kustu.inan irdeleyip nie donmedin kustun mu diyip arayi duzeltecek halim yok.

Merhaba canim. Cok sagol,insallahhayirlisiyla sonuclansin hepimizin.
Saracoglunun kurlerini kullanmistin sanirim,bitirdin mi?

Insallah yarin tahlil sonuclarin temiz cikar ve guzel bir tedavi sureci gecirirsin. Ilk olacak sanirim senin.

Evet canım saraçoğlu kürleri uyguladım. Sabah gittim doktoruma test yaptı öğleden sonra gel dedi. Şimdi sonuçlara baktım 14 ten 8 e düşmüş çok sevindim. Bakalım doktorum ne dicek gidiyorum şimdii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…