Yoksul sünepe gibi giyinmek

Of şimdi aklıma geldi. Lisedeyken bir hoca vardı. Dar, bileğe kadar uzanan kalem eteğin altına, şu canavar gibi olan kaba kar botlarını giyerdi. Ben o zaman çok modadan anlamazdım ama sınıfımdaki kızlar hep dalga geçerdi kadının arkasından. Yine Saadet hoca çekmiş botlarını diye.
Aynı Saadet hoca, öğrencilerin renkli tokalarına kadar karışıp her sabah sırada kenara çekmese belki üzülebilirdim ama... Kalem eteğin altına da kar botu giymezsin ama.

biriktirmek için değil yazacaktım :)

ay ben bi de evladım için kendime almıyorum lafını asla anlayamıyorum kimse kusura bakmasın. ha çocuk aç açık bırakılmaz ama her çocuk mutlu anneyi hakeder. üstüme başıma almayıp mutsuzsam, kendime de bir kıyafet alacak parayı ayırırım.
ki geliri olan insanların başkasının ihtiyaç fazlasını alıp giymesini de son derece yanlış buluyorum.
alma fırsatı olmayan birine verilmesi gerekir. geçinebilene değil.

38 bedeni bize etine dolgun diye yutturmayı başardılar ya aferin onlara yavrucum 34 benden normal değil değil bi kabul edin bi altı cocuk bedeni 36 desen neyse
Hayatım, belim 74 cm, çok ince değilim. Milletteki beli bir görsen, böyle iki avcum kadar.
Millet 45 kilo ben olmuşum 58. Daha da yiyorum valla.

İster uyumsuzda giyinirsiniz
Bundan kime ne? Kim ne karışır
Herkesin önem verdiği konu aynımı olmalı
Ben severim giyinip süslenmeyi, pazardan da almam. Belli markalar dışında ev kıyafetide dahil giyinmem ama bu benim beni ilgilendirir, herkes aynı olmak zorundamı.
Temiz ve düzgün giyindikten sonra kim ne karışabilir
Çantanız ayakkabıya uymamış, tuniğin rengiyle şal uymamış. Eee öyleyse bile bundan kime ne? Kimseye zararınız dokunmuyor. Siz kendinizi rahat hissediyorsanız öyle takılın kimseyi dinlemeyin.

Niye tunik ya ?? Tesettürlü musunuz

techop direktörü olup pazen etek üzeri tshirtle işine giden gördü bu gözler.
baya kalitesiz kumaştan pazen etek.
yoga eğitimlerine, kamplara milyarlar döküyor.
ceo ile toplantılarda giydikleri de ayrı ayrı güzel ama kombin yeteneği sıfır
muhtemelen zor zamanda giyerim diye alakasız 3-5 parça almış çevire çevire giyiyor
kıyafetle adam olunmaz ama insan içine çıkmanın da bir raconu var bence.

O çocuk büyüyecek hep bebek kalmayacak bir de. Sosyal ortamlara girecek. Arkadaşlarının anneleri şık şıkıdım gezinirken kendi annesi ne bulursa üzerine geçiren modda olursa utanacak annesinden. Hele ergenlikteyken...

Kombin yapamadığınızı düşünüyorsanız tesettür takımlardan alabilirsiniz risksiz renklerde. Siyah, lacivert, kahverengi, bej gibi. Kışın giymek için. Yine her renge uyacak ayakkabı, çantalarla tamamlayabilirsiniz. Ama sizin renkten de ziyade tarz sıkıntınız var gibi. Renk uyumlu olsa bile bahsettiğiniz klasik kumaş pantolonsa gri spor ayakkabı zaten olmaz onun altına.

Bunu da çözmeden önce hadsiz insanları hayatınızdan çıkarmanız lazım. Sizin iyiliğinizi düşünüyor olabilir ama bu şekilde söylenmez. Yoksul sünepe ne ya.

Üslup doğru olmamış kırılmanız normal ama anlattığınız renkleri üzerinize geçirdiyseniz üzülmeyin ama sizce de bu renkler birbiri üstüne olmuş mu? Sorduğunuz için yazıyorum kötü kombin yapıyorsunuz belli ki.

Bunun para harcamayla bir alakası yok zevk meselesi. Bu konuda biraz çaba sarfedin. Eminin evinizde birbirine uyacak renkte kıyafetleriniz de vardır.

E yoksa da alın tabi bi zahmet geliriniz var.

Ben de aynısını yazacaktım altı kaval, üstü Şişhane olmuş. Siyah klasik pantolonun altına spor ayakkabı olmaz. Bu soğukta spor ayakkabı zaten olmaz İlle de topuklu olmasına gerek yok, konu sahibesi siyah bir bot veya loafer giyse olurdu gayet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…