Yoksul sünepe gibi giyinmek

1. Üzerinizde ki 2.el de olsa ,babanıza dahi söylemeyin
2.Eşyalara çok değer vermeyin
3. Kim olursa olsun söylediklerine çok önem vermeyin ,çok da tınnnn
4.Aynaya baktığınızda kendinizi beğeniyorsanız yeter .
5.Bu tarzda konuşan en yakınız da olsa ondan uzak durun

Sağlıklı mutlu güzel bir ömrünüz olsun .

Benim çok sevdiğim bir arkadaşım var. O da öğretmen, bekar, ailesiyle yaşıyor maddi anlamda bir sıkıntısı yok ama kıyafet konusunda cidden çok özensiz.
Ben uygun dille birşeyler söyledim, farklı zamanlarda hediye de aldım ama yok yani kız başka şeylere çok rahat para harcarken konu kıyafete gelince, gerek yok diye bakıyor.
Bir yerden sonra kimseyi ilgilendirmeyen bir konu bu.

Ama konu lulutaş olunca yine mi para muhabbeti diyor insan

Ben kombinin çok uyumsuz olduğunu düşünmemiştim. Açık yeşil ile pudra pembesi uyar diye biliyorum lila da ona yakın olduğu için o yüzden seçtim diğer parçalar siyah ayakkabıları gri o da herşeye uyan nötr bir renk olduğu için bir sorun olmaz diye düşündüm çantayı da dışarıda hep onu takıyorum askılı taşıması kolay diye bu kombinle abmye gittim lüks bir restorana yemeğe falan değil ama bilmiyorum görme engelliyim renkleri internetten bakıp p şekilde uydurmaya çalışıyorum genelde

Foto var mı?

İnsani ne mutlu ediyorsa ona para harcaması çok normal , siz mutlu olduğunuz şeylere harcayın gayet normal bir durum , arkadaşınız çok kaba ve bu lafı size söylemeye hiç hakkı yok ancak sizin anlattığınız kıyafet gerçekten çok uyumsuz , benim çok yakın arkadaşım böyle gelse yanıma ayol karanlıkta mi giyindin bu ne hal derdim

Ben giyinişime çok önem veririm.. Ve şık giyinmeyi çok seviyorum etraf için değil kendimi mutlu etmek için böyle..
Ve henüz atanmadığım için param yok sayılır. Ailemden az biraz harçlık alıyorum arada sırada.
Misal geçende mağazada deri görünümlü bir eteğe aşık oldum çok beğendim 95 TL idi aslında pahalı değildir bir çoğunuz için ama benim için pahalıydı. Aradım taradım internette eteğin tamamen aynısını 37 TL ye aldım.. Yani bence fakirlikle alakası yok lu aralar oldukça fakirim ama bu ay kaç kombin yaptım 1 kombinime etek kazak şal ve trenç 100 küsur lira falan verdim.
Arkadaşlarım çok beğenirler kıyafetlerimi.. Onlarla da şakalaşırız.. Siz beni birde atanınca görün derim..

Uzun lafın kısası şık olmasa bile uyumlu giyinmek kişinin tercihi.. İçinizden gelmesi gerek öncelikle..

Aşkım ben de 34 beden değilim. 38 beden, etine dolgun tipik Türk kadınıyım. Beğenmeyen küçük oğluna almasın valla, bana ne?
38 bedeni bize etine dolgun diye yutturmayı başardılar ya aferin onlara yavrucum 34 benden normal değil değil bi kabul edin bi altı cocuk bedeni 36 desen neyse

o çağla yeşil dediğiniz renkle siyah dışında birşey uymaz bence cart bir renk o bildiğim kadarıyla.
pembe lila benzer renkler zaten onları cümbüş yapıp yeşille uyduramazsınız olmaz yani.
ben çanta çok severim. renkli bir çanta kullanacaksam kıyafetlerimi sade renk seçerim.
bir yerden patlatmaya varım ama heryerden patlatmak olmaz.

Ablacim bi kombine 150 renk karistirma, ustu desenliyse alta cizgili ya da puantiyeli giyme, bi tarafın cok hareketliyse diger tarafını sade birak. Herkes haute couture bilecek, moda ikonu olacak diye bisey yok, hosuna giden tarzlarin nasil kombinlendigine bak, griyii, siyahi, laciverti, kahveyi ayni kombine toplama, pastel giyiyosan tone sur tone yap mesela bigun, bazi renkler birbirine yakisir, grilerle maviler, bejlerle maviler gibi, bunlari öğrenmeye calis, herkesin dedigine de takilma

Yeşil lila pudra pembesi aynen birbirine uyan renkler uyum efsane bide gri renk tam oldu.
Heleki yeşil ve lila kardeşler

Hiç o tatlı canınızı sıkmayın. Nasıl bir küstahlık bu. Burada dost acı söyler vs gibi klişeler de kabul edilemez. Tam aksine dost acıyı balla söyler. Sizinki tamamen zevk ve tercih meselesi. Çok mantıklı bir yol izlemişsiniz. Herkes modayı takip etmek, bir örnek giyinmek zorunda değil. Kendi istediğini alsın, size ne karışıyor. Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Demek ki kıyafet bunu size söyleyen kişide kompleks haline gelmiş. Vurun tekmeyi gitsin. Böylelerine koca bir SANA NE demeli.
Ayrıca bence çağla yeşili ile lila çok güzel oluyor Siz kıyafetinizle değil benliğinizle, karakterinizle yer edinmiş olursunuz

Renkler konusunda zorlanıyorsanız bir kombinde maksimum 3 renk kullanın onlar da birbirine yakın renkler olsun.

Avm’ye giderken neden kumaş pantolon giyindiniz mesela? Bu kombini mavi kot az da olsa kurtarırmış, siyah kumaş pantolon iyice bozmuş. Bir de kumaş pantolon giyiniyorsanız spor ayakkabı giyinmeyin. Deri siyah ayakkabı olsa o da idare edermiş.

Krem rengi çanta bu aylarda kullanılmaz. Koyu renk aynı model bir çanta alın bari kışın kullanmak için. Aynı şekilde lila şal da siyah ağırlıklı kış kombinine fazla açık renk kalmıştır muhtemelen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…