Yoksul sünepe gibi giyinmek

Kesinlikle katılıyorum
Herkes x marka telefon, saat ve kulaklık alma derdinde. Anlayamıyorım, x marka telefonu kullandım, bikaç durumda zorlandım, bu benle ilgili. Bir sonraki tercihimi Y markadan yana kullandım , gerçekten o kadar memnunumki kaç yıl oldu.. Her defasında bunu dile getiriyorum ortamda. Hatta fiyat olarakta x markayla aynı gibi ama insanlar garip bir şekilde ikna olmuyor. X marka olunca tamamlanıyorlarmış gibi

Son sayfayı okuyunca anlamsız mutlu oldum.
Düşüncede basamak atlamış kk ne hoş!

Bir iki yıl evvel giyim görünüm gerçekten çok mu önemli rahatlik benim icin şıklıktan önde kimsenin de giyimine saygı duymam dikkat etmem diye konu açmıştım da neler neler denmişti..

Iyi iyi..
Olcaz inşallah..

Kesinlikle takılma. Önemli olan sen o giydiğinle kendini kendin gibi hissediyor ve yatıştırıyorsan kimseyi bağlamaz. Pazardan giyinmektede bence ayıp yok. Bende öğretmenlik bitirdim çoğu eşyamda hep 2. Eldi yurtdışından akrabalar giymediklerini getirirlerdi. Durumumuz vardı ama kardeşim giymezdi ben hem gönülleri kırılmasın hemde boşa paraı gitmesin ailemin diye giyerdim. Önemli olan sen mutlumusun. Ki mutluymuşsun demekki bazı insanlar enerji söktürücüdür. Hemen rahatsız olmuş birisi. Heleki devir artık ekonomi devri . Sen onu yakında görürsün yetmiyor derken. Çok ayıp ne insanlar. Annem Aysel gürel gibi birbiriyle uyumsuz alakasız giyinir ona bile karışmadım kadın böyle mutlu diye. Allah akıl fikir versin.

Valla ben pazarda bulduğum kıyafetleri hiç bi yerde bulamıyorum o dökme tezgahları alt üst ediyorum ucuz bişey bulup sevinmek için
Mümkünse muhabbetini kes bu insanla sana bunları söyleyebileceği samimiyeti verme
Valla isterse çıplak olsun niye çıplaksın bile demem kimseye herkesin kendi hayatı yaşam koşulları farklı
Terbiyesiz insan işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…