Yoksul sünepe gibi giyinmek

fiyatını kendi koymuş ben değil.ne fiyat derse ona aldım.sanki 2. el ev araba almıyorsunuz pesss.onlarda da satanlar isteyerek mi satıyor daima.ne anılarını bırakarak evini satan var ağlayarak
2.el araba ve ev almadım daha önce ama ağlayarak sattığını ya da kötü anıları olduğunu bildiğim birinden alamam kesinlikle. Boşanmış birinden alınca bu ihtimaller yüksek olunca ben almaya çekinirdim. Ama artık almışsınız tabii size güle güle kullanmak nasip olsun.

Ev arabayla bir değil bu bence. İcradan da ev araba almam mesela ben. Benim içime sinmez, senin siniyormuş.
öff yeter beee.banlanırsam da banlanayımm.linç tayfa dediikleri kadar varmış sana haklılarmışş.ev araba da aynı şeyy.2. el ürün almanın nesi ahlak dışı.sen alma ben alırım.

Tabi bu pazarlar her yerdede yok
İstanbullu olup da Kadıköy Salı pazarını bilmeyen yoktur, eski şaşalı hali kaldı mı bilmiyorum ama 25-30 yıl evvel şu an piyasada isim yapmış, marka dedikleri hatırı sayılır paralara satılan her ürün önce salı pazarında görücüye çıkardı, Anadolu yakasında modanın kalbi Kadıköy'dü hala da öyledir.

öff yeter beee.banlanırsam da banlanayımm.linç tayfa dediikleri kadar varmış sana haklılarmışş.ev araba da aynı şeyy.2. el ürün almanın nesi ahlak dışı.sen alma ben alırım.
Ne dedim ayol bu kadar sinirlenecek? İçine sindirmişsin ki almışsın ben sindiremezdim dedim. İlla seninle aynı mı düşünmek zorundaydım? Ahlak dışı nerden çıktı ki ben öyle bişey demedim.

banlanacağım az sonra şunu da yazayım kuzum.yüzyıllardır duran entika mücevherler var sahiplerinin kötü anılarına mı bakılarak alınıp satılıyorlar pesss.kadın siteye koymuş ben de aldım.zorla evine mi gidip talip oldum?gayet kibardı artık kullanmayacağım ölçüsü de küçük ucuza alıyorlar dedi memnıniyetle sattı bana teşekkür ederek.bir gün sıkışırsam ben de satarım eşimin taktığı alyansı ne var bunda.laf olsun diye konuşuyorlar

Olabilir
Ama satın almamakla karşı tarafın sorunu çözülmüyor malesef.
Keşke satılmadığı zaman o kişilerin yaşadıkları geri alınsa ama olmuyor.
Orası öyle. Ben de düzelir demedim zaten. Belki batıl bi düşünce ama ben içime sindirip kullanamam.

Bukadar sinirlenmeyin ya.
Eşyalara bukadar anlam yüklemem bende. Alınır, satılır, tekrar yapılır. Bunlar basit şeyler.

Çok güzel giyinmek için çok paraya gerek yok.
siyah düz elbise giyersem renkli bir eşarp alacalı birşey giyersem düz bir eşarp sade bir ayakkabı
kot etek giyersem üstüne spor bir kazak mevsime göre spor ayakkabı veya bot
Bazı kıyafetlerim yeni iken bazıları 7 8 yıllık.
Şık olmak için çok paraya gerek yok .
Ama daha da Önemlisi kimseden bunları duyacak kadar samimi olmayın derim...

O pazar perşembeleri olurdu ve halen devam ediyor ne güzeldi o pazar çok şey aldim hatta bir gün konyadan kuzenlerle gitmisligimiz vardır o pazara sanırım 5 yıldır falan gitmiyorum
Sütyeni giyen erkekler tezgah üstünde bağırırdı Hahhahaha
Adi sosyete ama

Sıhhiye köprüsünün altı at etinden dönerci dolu ahahha

Şaşırmış emojilere açıklama: şahsi düşüncem hanımlar sakin olun

6 çocuğumun babası olsa da fark etmez boşanırsam kendi kaybeder alyansı da satarım hemen paracıklara konarım

Sıhhiye köprüsünün altı at etinden dönerci dolu ahahha

Şaşırmış emojilere açıklama: şahsi düşüncem hanımlar sakin olun

Orası eskiden de at eti döneri ve martı eti tavuk dönercileriyle doluydu değişen bir şey yok sanırsam

Perşembe pazarı ayrı, gerçekten çok çok iyi şeyler oluyor kıyafetlere bakın döner almayın olsun bitsin

Ağlayanın malı gülene yar olmaz derler

Konudaki örnekler gibi değil ama aklıma iflas ederken bizim dükkana gelip o anki müşküliyetimizi bildikleri için, herşeyimizi yok pahasına alan amcalar geldi. Hayır gördüler mi çok merak ederim halen. Ama dediğim gibi konudan bağımsız.

Ya etrafımda sürekli icralık arayanda var buna aglayanin mali gulene yar olmaz diyende var...hatta eşim ve babam asla icradan almayı etik bulmuyor kendilerince...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…