Yoksul sünepe gibi giyinmek

Kızlar uyumlu giyin diyenler olmuş ama paranin nasil kazandigini bilen ve maddi acidan cok iyi olmayan insan o uyumu biraz zor yakaliyor . Kendimden biliyorum . Uygun fiyatli diye guzel bi kazak aliyorsun sonra uygun fiyatli bi etek aliyorsun ayri gayri alinca ee ikiside guzel ve uygundu diyorsun . Bi bakmissin ki uyumsuz bir suru kiyafet var . Ne kumasi uyar ne rengi vs . Ben de sonradan toparladim kendimi hatta takim almaya bile basladim. . Hala aayy cok guzel diyip alip kenarda bi turlu kombin yapamadigim bir kac bir seylerim var

Benim bebeler büyüdü artık
Biri boyumda, kıyafetlerime ortak
Bi bakıyorum benim kazağımı giymiş, neden senin üzerinde diyorum düşündümde bana daha çok yakışıyor diyor
Hayır aynı renk kazağı mağzada göstersem alalım diye iyyyyyy o ne yeaaa diyor

Borçla giyineceğine en doğrusunu yapıyorsun. Mesele markada değil aslında belki biraz daha uyumlu giyinebilirsin ama arkadaşına bakma. O borç içinde debelenip kendini tatmin etmeye devam etsin.

Ben de beğendiğim kıyafeti kombinleyebilecek miyim diye düşünürüm önce
Bugun mesela bir gömlek aldım su kalın gömleklerden. Evde içine giyecek uyumlu bir şeyim yoktu aynı mağazada içine de bi parça alip çıktım.

Kızım bir an önce büyüsün, çok özendim size

Size öyle gelmiştir, kafanız ye kürküm ye ye odaklıdır. Birçok birimde hemşirelik yaptım, abartılı özenli gelen kimseye öncelik tanımadım. Önünde daha önemli olduklarını düşündüklerim varsa onları öne çekmişimdir ama:) genelde doktor koca arayan tayfa abartır arkalarından da biraz gülünür

hastanede şık giyinilmesi gerektiğini burada duydum.cumartesi gittim ünlü bir özel hastaneye prof a.kargo pantolon üstüne de basit bir sweat giydim makyaj sıfır saçlar atkuyruğu mr çektireceğimden de takı da yok.gişede işlem yaptırdım sıramı bekledim çağırdılar hem mr çektirdim hem de doktorla görüştüm.neşeliydi doktor güldük bir konuya beraber zaten 3 5 dakika sürüyor görüşme çıktım gittim.napacak ayol benim şıklığımı adam?

Evet. Şu an ekonomik durumum müsait değil ama parayı bulduğum an ben yine veririm yıllar evvel yurt dışından bir çanta almıştım. Herkes 4 bin verdim diye keriz demişti. Şimdi 2. Eli 50.000
Valla hatrı sayılır kredimiz var, daha geçen indirimde diye hatrı sayılır bi paraya güneş gözlüğü kaptım. İş Arkadaşlarım osse de koruyor gözü diye alay ediyor benimlefkglglg yani napiyim borcum var diye herşeyden feragat mı edeyim

Son düzenleme:
Bence çok zorlama renkleri uyduramiyorsan gardrobunu siyah ve beyaz parçalarla doldur pantolonlarin da gri ve siyah olsun.Siyah ve taba bot,siyah ve beyaz sneaker, siyah deri sirt çantasi,Siyah ve ya başka düz renk kaban,uzun sisme mont oldu bitti iste.Çok şık olmasa da normal hoş bir giyim tarziniz olur.Buraya konu açtiginiza göre siz de rahatsizsiniz.

Hayir ayagi annesinin ayagindan buyuk olur benim kiz gibi ,kizimin kuculenleri eyır forslari ,nivbalansları falan bana kaldi iyi yatirim yapmisim mesela..
Ben şimdilik oğlanın kışlık spor ayakkabısına ve botuna el koydum kızın ayaklar da benimkinden büyğk olacak gibi ayak numaramız denk geldiğinde kaliteli şeyler alayım bari

Yani zevk meselesi ama bence siz bilen biriyle alışveriş yapın, düz ve pastel tonları tercih edin sonuçta maddi durum iyi
Yaaaaa ver ben harcayım sen bilmiyorsun demekte istemiyorum ama öyle ...

kendisine söylenen söze alınmış ki çok haklı.kötü bile giyindiğini düşünsen kimseye o üslupla konuşulmaz.gene konu sahibi seslenmemiş ben olsam ortalığı ayağa kaldırırdım sünepe sensin diye.renklerden desenlerden kaçınca daha kolay kombin yapar çok haklısınız.garanti kombinleri olur hem de şık ve asil görünür

Ben şimdilik oğlanın kışlık spor ayakkabısına ve botuna el koydum kızın ayaklar da benimkinden büyğk olacak gibi ayak numaramız denk geldiğinde kaliteli şeyler alayım bari
beniim kız da bir kaç aya benle aynı bedeni giymeye başlar. o zaman planım beğenmediğim ya da sıkıldığım ayakkabı mont kazağı ona yitelemek.Ama plan tutmazsa ben eskileri giyeceğim ona da yenilerini alacağım mecbur

Onun sıkıldıklarını giyersin sen de ne yapacaksın

Adamın zaten aksama kadar hasta görmekten beyni dönüyor bir de kafasını kaldırıp kombine bakacak
sırf şık olduğu için ekstra tahlil yapanı da ilk kez duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…