Yoksul sünepe gibi giyinmek

Agauhaaj ted baker ucuz degil
Ama bi lv olamaz tabii.. lv burberry bunlari begenirim
Ama
Hayatta orjinaline para yatirmayi dusunmedim😐😂
b ile başlayan saatim var sadece kıyafetlerine ayakkabılarına asla o paraları vermem veremem değmezler çünkü.lv de öyle her...s de.o çirkin çantanın 300 400 bin olduğuna inanabiliyor musun?pazarda daha güzel çantalar var valla

Tonti düşünerek almıosun zaten :KK70: sorun o hshsh
Beymene gidiyorsun , Latte geliyor :KK70: koleksiyonu göstereyim diyolllllaaa, sonra bi bakmışsın almışsın :KK70:
Ted baker gayet uygun yaw. Bende gerçi sadece şu plastik olan çantası var.
hacı kendine gelll.millet wc kağıdı stokluyor ben de dahill.bu uç markaları benim topiğe gel orada konuşalımmm.a4 kağıdı alamadım 62 tl olmuş tey teyyyy :KK45:

Canim yaptığı büyük bir terbiyesizlik keske bu üslupta soylemeseymis ama anlattığın kadarıyla ve değiştirmek istiyorum dediğin için söylüyorum;

Tutumlu olmakla bu sekilde özensiz giyinmek arasında cok fark var gercekten o renk uyumsuzluğu nedir hayal bile edemedim. Sanirim ogretmensiniz kendinize deger vermelisiniz cok para harcamanıza gerek yok uyumlu sade ve şık olabilirsiniz eminin çocuklarınızda sizi öyle görmek ister.

Ben burda ne giydiğinize, ekonomik koşullarınıza değil de arkadaşınızı böyle konuşmaya itecek cesareti nereden aldığına takıldım. Bu üslupla konuşması sizden kaynaklı bence. Ayrıca onun borçları ve giydiklerinin marka değeri de sizi ilgilendirmiyor. Bir de siz yoksul değilsiniz ki cümlelerinizde yoksul edebiyatı yapmışsınız. Çok şükür 657 ye tabii bir öğretmensiniz. Tutumlu olabilirsiniz tutumlu insanlara imreniyorum. Ama sizinki tutumluluktan çıkmış önceki konularınızdan da bildiğim kadarıyla. Biraz internette giyim kuşam sayfaları karıştırın hepimiz dört dörtlük giyinmiyoruz sonuçta zamanla sizinki de düzelir 🌸

sorma işkembe çorbası pişirmiş üstüne de hamsi aldı bugün. :KK12: kıyafet konusuna dönelim.onlar kokmuyor en azındannnn.ama çok pahalılarrrrr baktım baktım alamadımmm bu haftaa.bir tek lcw den alabildim pentiden de 4 çoraba 30 tl verdim içime oturdu :KK45:
Ben bu sene hiç bir şey almadım ceycey. Hamileliğim zor geçtiği için alışverişe çıkacak taakatim yoktu.
Benim küçük kardeşim aşırı marka giyinirdi. Bilkent işletme’de okudu. Onunda etkisi vardı. Ama ikiz çocuk olunca, çocukların masrafı çok olunca o da eskisi gibi marka giyinemiyor. 🤷🏻‍♀️

hacı kendine gelll.millet wc kağıdı stokluyor ben de dahill.bu uç markaları benim topiğe gel orada konuşalımmm.a4 kağıdı alamadım 62 tl olmuş tey teyyyy :KK45:
O topiğe geleyim de taşlanayım dimi :KK70: gıçını yaprağa sil djjdjdj fazla harcama yapıosun, gözümden kaçmıyor:KK70:
Kız ben stokçuyum. Getir , götür nerede kupon bulsam bez ve wc kağıdı alıyorum :KK70:

Doğuştan renkleri ayırt edemiyorum. Bazı morları mavi gri sandığım oluyor. Laciverti siyah. Kahverengiyi bordo. Aldıpım kıyafetlerin renklerini ezbere biliyorum ama.
Konu sahibi durumunuza üzüldüm Allah yardımcınız olsun.
Trendyolda sürekli indirimler oluyor. Onları takip ederek uyguna kaliteli ve güzel giyinebilirsiniz. İlla çok paralar harcamanıza gerek yok. Ben cogu alisverisimi ordan yaparım cogu seyi yarı fiyatına getirdim bu sene. Tavsiye ederim.

Saydığınız kıyafetleri gözümde canlandırdım, cidden baya karışık, göz yorucu olmuş. Ama şuan siz anlattığınız ve sorduğunuz için bu yorumu yapıyorum. Asla kimsenin giyimine karışmam. Arkadaşınız da sınırını çok fazla aşmış. Eğer bir arkadaş olarak samimi şekilde sizin giyiminize müdahele etmek istiyorsa bunun daha içten yolları var. Ama resmen hakaret etmiş. Kimsenin buna hakkı yok.

Bimin plastik çantaları olmamı :KK70::KK70::KK70::KK70:
Onu kullanıyorum zaten :KK70: artık kızıma alıyorum 😬 bebek var mı ? Bebek olunca hep ona alınıyor yaw. Next markasını çok seviyordum iki katına çıkmış. Allah belalarını :KK70: kızıma büyümeyi yasakladım . 3-4 sene giymesi lazım onları djsjjd

Ben burda ne giydiğinize, ekonomik koşullarınıza değil de arkadaşınızı böyle konuşmaya itecek cesareti nereden aldığına takıldım. Bu üslupla konuşması sizden kaynaklı bence. Ayrıca onun borçları ve giydiklerinin marka değeri de sizi ilgilendirmiyor. Bir de siz yoksul değilsiniz ki cümlelerinizde yoksul edebiyatı yapmışsınız. Çok şükür 657 ye tabii bir öğretmensiniz. Tutumlu olabilirsiniz tutumlu insanlara imreniyorum. Ama sizinki tutumluluktan çıkmış önceki konularınızdan da bildiğim kadarıyla. Biraz internette giyim kuşam sayfaları karıştırın hepimiz dört dörtlük giyinmiyoruz sonuçta zamanla sizinki de düzelir 🌸
geliri gayet iyi çift maaş ve istanbul ankara gibi büyük şehirde değil.sorun kendine değer vermeyen eşi.eşi maaşının çoğunu kendine harcıyor .konu sahibi de dar gelirli ailede büyüdüğünden gelecek korkusuyla parasını nasıl harcayacağını bilemiyor.devamlı konu açıyor birikim ev geçim hakkında.psikolojisini bozmuş o adam.bizler de konu sahibi bunları doğru dürüst başlarda anlatmadığı için linçledik konularında

X