Yoksul sünepe gibi giyinmek

Valla yıllarca özel okulda çalıştım bizim kurumlarda terlikle gelen yoktu hiç. Olsaydı muhtemelen sözleşmesi bir sonraki sene imzalanmazdı.
Valla benim kuzenim edebiyat öğretmeni, bir gün okula Nike eşofman takımıyla gitmiş özelde çalışıyor. Uyarı almış, bir edebiyat öğretmeni olarak klasik giyimle gelmeniz gerekiyor, siz beden eğitim öğretmeni değilsiniz diye

Bir sonraki sene de bu ve benzeri uyarılardan kaynaklı sözleşme yapmadılar.

Terliği hiç düşünemiyorum

Sonradan görme insan. Nerede olsa tanırım.

Valla yıllarca özel okulda çalıştım bizim kurumlarda terlikle gelen yoktu hiç. Olsaydı muhtemelen sözleşmesi bir sonraki sene imzalanmazdı.
Yani fotoğraf paylaşmak yasak olmasaydı
Karne töreninde kızımın öğretmeniyle çekildiği fotoğrafı atardım. Ayağında topuklu terlik var.
Şimdi terlik var terlik var tabii
Ben kastetiğim naylon tuvalet terliği değil
Veya birkenstock, crocs tarzı terliklerde değil. Almanyada bunları giyer gelirler mesela.
Öylelerini ben yazın pazara, market giderken giyiyorum işe giderken giymem tabii.

Hadsiz deseydın

Arkadaşınızın ifade ediş şekli doğru değil tabi. Bilemedim yani giydiklerinizle sizi düşününce pek bi uyumsuz geldiniz. Her giydiğiniz çok kaliteli olmak zorunda değil. Ama bir ayakkabı mont ceket çanta eşarp kaliteli olmalı diye düşünüyorum. Hele ki iş hayatında kesinlikle olmalı.

ben sınıf temsilcisiyim.sabahları kızımı eşofman altıyla okula bırakıyorum ama okula girmem gereken günse mutlaka bir pantolon giyiyorum.avm ye eşofmanla gittiğim oldu ama okul adliye vs gibi resmi kurumlara gitmem hastane dışında

bu aralar hep aynı fikirlerdeyiz.yakında iyi arkadaş olursak şaşmayacağım valla

Yani siyah atlet, ceket, boyna bir eşarp ya da uzun kolye, tamam.

Bu bahsettiğim arkadaş en son asgarisini ödeyemeyince benden borç istedi oradan biliyorum bu kadar detaylı
vermeyin isteyince.borç kendi borcu sorun kendi sorunu.size pahalı giyinin demiyoruz ki burada.sadece biraz zaman ayırıp uyumlu ve bir kaç şekilde kombinlenebilecek parçalar alın diyoruz.çok renkli dallı güllü şeyler almayın.kombinlemesi zor olur

Bu işin okulunu okumadım ama senelerdir mottom bu. Ayakkabı çanta ve kabanda asla ucuza kaçmam. Uzaktan bile kendine baktırır cinsten alırım. İç kıyafetlerim de bu kadar takıntılı değilim gözüme hoş gelen herşeyi giyerim, trendyolmilladan bile alırım yani. Ama saydığım üçlü ve yazın bunlara ek güneş gözlüğü bunlar iki dirhem bir çekirdek olmalı

aniden hastaneye düşerim diye hiç giyilmemiş 2 adet pijama takımım ve sabahlığım durur çekmecemde.evde biraz yıpranmışını giyerim ama hastanede hemşireye doktora saygımdan giymem
Kız ceycey Allah seni ne etmesin durduk yere hastalık mı çağırıyorsun kendine. Severim seni bak bilirsin. Profil resmini farketmedim sanma bir Angara’lı olarak teessüflerimi iletiyorum.

Terlik nasıl olursa olsun bence deniz kenarı tatil falan dışında giyilecek bir şey değil. Terliğe karşı bakış açım çok ırkçı Terlikten kastım topuklu deri falan olanlar. Birken candır o da iş yerinde giyilmez.

işin sırrı buymuş zatenn.tek güneş gözlüğümüz olsun ama iyisinden olsun.2 çantamız olsun ama kaliteli olsun spor ayakkabı bot terlik sandalet az topuklu yüksek topuklu birer tane de olabilir gelirimiz az sa.ama düğünden avm ye ev gezmesinden tatile kadar bizi idare eder bu kadarı bile

Terlik var, terlik var. Plaj terliği giyilmez tabi ama çok şık bir terlik neden olmasın. Şahsen sandalet tercih ederim yazın

Ne hadsiz insanlar var. Siz dur demezseniz kendinde hak görür her şeyi söylemeye. Öyle bir ifade takınmalısınız ki sizin hakkınızda yorum yapamamalı.

Yorum yapmasını önleyecek tarz ifade tavır tam olarak nasıl olabilir
Bir tanıdığım da hak etmediğini düşündüğü sözleri bazen bazı kişilerden duyduğunu söylüyor konuşma arasında fikir istiyor . Ağızlarının payını ver bir daha konuşamasınlar diyorum . Nasıl vereyim ne diyeyim diyor , ben de pek fikir veremiyorum . Yazarsanız onunla paylaşayım da artık şu dertten kurtulsun

Bak mesela yazın birken ve crocs dışında ayakkabı terlik giymem. Şık olmam gerekiyorsa sadece topuklu ayakkabı giyerim o kadar. Birken klasik düzdür yani, ben giyinir ona altın takı (forumda millet altın sevmiyo ama tüm günlük takılarım altındır) , güneş gözlüğü ve çanta takar fıstık gibi olurum. Herkeste tarzıma bayılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…