Yoksul sünepe gibi giyinmek

Mesafe koymanız çok iyi olmuş öyle hadsizlere yapılacak tek şeydir. Durumu kisisellestirmeyin bu konu onun kendisiyle ilgili. Benim marka takıntım yoktur tüm kıyafetlerim çok eskidir ama saglamlar ve giyiyorum. Ayakkabılarımı kiyafetleeimi temiz kullanmaya çalışırım. Benim yakınlarımsa bana " sen hala bunu mu giyosun" minvalinde şeyler söylüyorlar. Yok hep aynı şeyler, yok sen x in karisisin daha güzel şeyler giy "...... Bunlar bitmiyo. Sayıları da çok fazla kazandıkları tüm parayı sevdiği , gördüğü her şeye harcayan bireysel tasarrufu olmayan gösteriş düşkünü tipler. Hiç iplemem. Benim de bi oğlum var parayı onunla paranın satın alamayacağı deneyimlere harcıyorum ve sağlıklı beslenmeye. Ekonomileri kötü olan ülkelerin temel sorunu tasarrufların olmamasıdır. Bireysel tasarruflardan bahsediyorum. Bence bu kasıtlı empoze edilen bir şey. Kapitalizm böyle bir şey

Kıyafet konusunda belki çok iyi değilim ama hiçbir zaman deodorantsız gezmem. O pis olmak tarz olmakla ilgisi yok. Ya da dışarıda terlik falan giymem okul pazar bakkal fark etmez.

olur hiç birşey almayız bundan sonra.kahrolsun kapitalizmmm.kemerime bir delik daha açayım barii sıktıkça sıkıyoruz zatennn

olur hiç birşey almayız bundan sonra.kahrolsun kapitalizmmm.kemerime bir delik daha açayım barii sıktıkça sıkıyoruz zatennn
Ne söylense en uçtan anlayacak bir tip hoş geldiniz. Ben ekonomi eğitimi aldığım için geniş benim gördüğüm pencereyi de görsün istedim insanlar.
İyi akşamlar

Doğru tabii ben burayla karıştırdım
2 haftadır ara ara kar yağiyor, atkı, bere, üstüne şalı kafama sarıp öyle bakıyorum camdan dışarı

Resmi kurumlarda bile takim giyen nadirdir oralarda, turkiyede ise mecburi. Saygiyla ilgisi yok bunun, kultur farki. Bizim
Millet gosteris delisi.. disi hos ici bos insan cok demiyorum kimse
Ozen gostermesin ama guzel
Giyinen birisi cok hos karsilanir genelde ulkemizde..

Birde modaya ne cikarsa ula herkeisn ayaginda ustunde ayni sey

Kıyafet konusunda belki çok iyi değilim ama hiçbir zaman deodorantsız gezmem. O pis olmak tarz olmakla ilgisi yok. Ya da dışarıda terlik falan giymem okul pazar bakkal fark etmez.
eşarbınız güzeldi kötü değil.gömlekle hiç uymamışşş.sizde uyumlu giyinme sorunu var sadece.jean bir tunik alın altına istediğiniz renk pantolon giyebilirsiniz .siyah pantolonla açık mavi gömlek olmaz açık yeşil olmaz.koyu mavi koyu yeşil olmalı üstleriniz.siyah pantolonla krem rengi çanta olmaz .krem rengi çanta kışın da olmaz.bunlara dikkat ederseniz gayet şık olursunuz.netten tesettürlüler için giyim kombinleri yazın inceleyin.ordan bakarak benzerlerini alın veya kombinleyin

Kimsenin yüzünüze böyle konuşmaya hakkı yok orası ayrı bi konu ama bana göre önemli olan marka ya da pahalı giyinmek deil, önemli olan uyumlu ve sade giyinmek, abartı paralar harcamadan da güzel giyinebilirsiniz, dolaplar dolusu kıyafetiniz olması şart deil ama öğretmenseniz kötü de giyinmeyin ya, bahsettiğiniz günler geçmişte kalmış, çıkın artık bu fakirlik zihniyetinden, kıtlık psikolojisinden, ben de öğretmenim ve sade giyinmeyi sevsem de çok düşkünüm giyime kuşama, süsüme, malesef öğretmenlerin büyük kısmı çok vasat giyiniyor, asgari ücret almıyoruz sonuçta, birbiriyle rahat kombinlenebilir parçalar seçin, kaliteli 1-2 saatiniz, gözlüğünüz olsun, aksesuarlar, kıyafete uygun çantalar kullanın, dolaptan ne bulduysanız giymiş gibi gezmeyin, giyinmek, süslenmek, bakımlı olmak çok keyifli şeyler, insanın modunu yükselten şeyler

insanlar satın aldıkları herşeyi birilerine göstermek için alır. eğer kimseye gösteremeyecek olsaydık sahip olmak için g.tümüzü yırttığımız şeylerin ne kadar anlamsız ve değersiz olduğunu da anlardık. kimileri buna itiraz eder ben kendim için alıyorum der ya peki hem gösterecek kimseniz olmasaydı hem de görme engelli olsaydınız yine uğraşıp didinir miydiniz uyumlu, özgün vs. giyinmek için? sizi bilemem ama benim zırnık kadar umrumda olmazdı. zaten ben görmedikten sonra dünya alem görse ne olur? size bir göz zevkinize iki der geçer giderdim.
arkadaşım bence kafana göre takıl. ne istersen giy. renkmiş desenmiş o şuna iyi gidermiş ama buna gitmezmiş öff boşver ya. saçma sapan şeyler bunlar. saçma sapan insanların son derece değersiz kafalarının, zihinlerinin ürünü boktan düşünceler. yorma kendini gereksiz işlerle.

Ay resmi kurumlardaki giydikleri takımları giyseler ne giymeseler ne bazısı
Fi tarihinden kalma solmuş, posurmuş, diz yapmış, yanlış ütüden parlamış, kurutemizleme belki hiç görmemiş takımları giymeseler yerine eşofmanla gelseler daha iyi

Senin eşin öğretmen huhu deseydin, kendi de öğretmen olsa?
Ne kadar olmamis biri ya. Sonradan parayi bulmuşlar gibi konuşuyor. Umarım bu çiğ lafları için bulmuştur. Bir de nedensizse daha fena

Kaç botum olması gerekiyor?
Ünlü düşünür ve moda ikonası Şahika Koçarslanlı der ki;

Bak bebeğim, ayakkabı dediğin ayak terinden mütevellit ıslanır. 10 gün geçmeden tekrar giymeyeceksin. Nahoş koku yapar, erkek milletini kaçırır. Eee şimdi, sabah, öğle, akşam, gece kıyafeti desen…10’la çarp. En az 40 çift ayakkabı lazım. O da bir sezon için.

Kaç botum olması gerekiyor?

Böyle bir genellemeye nasıl vardınız? Kime göre neye göre yetmiyor
Bir botu ne kadar çok giyersen o kadar çabuk eskir. İki bot varsa, kış boyunca hep onlar giyilirse eskir, yıpranır. Sadece eskimesi de değil, hiç mi hevesi olmaz insanın? İndirimde ya da bir kıyafetine göre alamaz mi? 100 tane olmaz belki ama 2 tane çok az.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…