Yoksul sünepe gibi giyinmek

Kız ceycey Allah seni ne etmesin durduk yere hastalık mı çağırıyorsun kendine. Severim seni bak bilirsin. Profil resmini farketmedim sanma bir Angara’lı olarak teessüflerimi iletiyorum.
arabadayken kazenden uyarı geldiğini gördüm tek bana geldi zannedip alalacele fotoğraflarımdan ilk gördüğüm resmi ekledim.o da vallahi bu döner resmiydi.eşim göndermişti edit:vejeteryanım

aniden hastaneye düşerim diye hiç giyilmemiş 2 adet pijama takımım ve sabahlığım durur çekmecemde.evde biraz yıpranmışını giyerim ama hastanede hemşireye doktora saygımdan giymem
Aslında çok mantıklı biliyormusunuz.
Anneminde var öyle acil hastane çantası
Firça,Macun, tarak, şampuanına kadar var herşeyi içinde. Acil birşey olsa bana çantamı düşünceksiniz der. Ara ara çıkarır yıkar ütüler tekrar yerleştirir.

Kıyafette marka takıntım olmadı ama eşarp ve şal da marka alırım. Kaliteli olması benim için önemli

lazım valla.aniden hastaneye düşsek nereden bulunacak pijama takımı giyilmemiş çorap temiz çamaşır terlik vs.ben kısa boyluyum paçalarını kestiriyorum çoğu ürünümün.hadi bana pijama aldılar diyeyimm.ne yapayım paçaları yerlere sürünen pijamayı ayoll

Ya kuzum o ileri gitmiste siz de asure gibi giyinmissiniz canim..
Gri krem lila siyah yesil
Ne kadar az kazanciniz da olsa,ana renklerde alirsiniz giysilerinizi,pek guzel kombinlersiniz.
Kaban giydiyseniz hava soguktur,icine cicekli bluz ne alaka..
Cocuklugunuz zor.gecmis ama geçmiş..
Bir kac parcayla gayette uyumlu giyinilir..

Evet bikere gerçektende lazım olmuştu.
Hastalanınca acil hastaneye gitmişti. Babamada çantanın yerini tarif etmiş kapıp getirmiş hemen biz yetişene kadar. Diğer türlü babam ne anlardı iç çamaşır, pijama vs alıp getirmekten. Bide o anın stresiyle insan onunla uğraşmak istemez.

Bizim oyle bir toplu cantamiz vardi yillarca.
İc camasiri,corap islak mendil para vs.
Cocuklarim kucuk,bir hastalansa elim ayagim dolasmasin alir icinden cikarim diyordum:)

Çok uç tarzlar idareden uyarı alır zaten Kudra ya. Sahile gider gibi derse gidilmez.
Yani her yerin belli bir kıyafet kodu oluyor.
Ben saklamıyorum, dibine kadar da şekilciyim. Bunun kötü bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Kış günü bile kokan, yıkamamaktan rengi değişmiş montla gezen tiplerin yanında benim şekilciliğim nur nimet kalır.

Ayy aynı ben . Allah karaktere zeval vermesin canım buna mı üzüldün he de geç. Cahile laf anlatılmaz he denir geçilir .

Birkenstock giyip şık olma ihtimali bence yok cok igrenc bir goruntusu var su parmak arasi olanlari

2 botum var yok demedim ki
Konu sahibi çok uyuşuk uyuşuk cevaplar veriyorsunuz.
Bisürü sorular gelmiş eski konularınızla alakalı.
Düzgün bir cevap yazsanıza ben çatladım burda
2 botonuzu varda kış günü niye sporlarla geziyorsunuz.
Baklavayı anlatana kadar bunlardan bahsedin biraz

bir kaç botum var ama henüz ben de giymedim sneaker giyiyorum kıyafetlerime uygun.iş hayatım yok tek gittiğim yer avm okulun önü market .bot eldiven şapka atkı kazak bile lazım olmuyor bana mesela.doğuda öğretmen olsan ama en kalınları lazımm.hele rusya da tir tir titrersinn

Ya hava burada sıcaktı bulunduğum yerde yoksa yeri geldiğinde botunu da giyiyorum. Üstelik bu kıyafetle okula gitmedim avmye gittim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…